Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Извинявам се, ако вече има информация по темата, но не успях дая намеря.

Тези, които посещавате често Виена, може ли да споделите коя фирма за трансфер от летището използвате? 

Предпочитам да ме закарат на конкретен адрес, затова търся вариант за такси, а не обществен превоз. Препоръчайте ми фирма, и ако може, споделете дали е по-добре да си резервирам превоза преди пътуването или може да си хвана директно от терминала на пристигащите полети? Каква горе-долу би била цената в двата случая (района на Neubau/Josef Strauss park ми е дестинацията)? 

Благодаря предварително за помощта. 

Връзка към коментар

Uber ми излизат на фиксирана цена от 30€, предполагам че това ще е най-приемливият вариант за цена/качество. Иначе по информация от трип адвайзъра има много фирми, както и стоянка на таксита:

 

Цитат

Taxis/Prebooked Transfers: 

Taxis are readily available and cost around €35-40 for two or three passengers, one-way to the city centre. As all the international hotel chains are represented in Vienna, sometimes at different locations, it may be helpful to have the exact address written down for the driver. You can also pre book transfers that are cheaper than regular taxis at about €29. You don't have to share this ride!

eg.

Airportdriver.at 

DiscoveryMundo - Private Service from 48 USD.

Vienna-Transfer     

TaxiCab-Transfer (they have also transfers between Vienna & Budapest via Bratislava)

Vienna-Airport-Cab (offers every 8th service for free.)

Total Taxi- Airporttransfer

http://red-cab.at

Vienna Airport Limo

Vienna Airport Taxi - Price starting from 25 EUR.

Ntaxi - Transfers to Vienna Airport

myDriver - about the price of a normal taxi

Wientransfer - starting from 34 EUR but really reliable, also to Bratislava and many other cities. Privte taxi, private minibus, and private buses are also available.

https://www.tripadvisor.com/Travel-g190454-s301/Vienna:Austria:Arriving.And.Departing.html

 

Аз лично бих избрал Uber.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.