Прескочи до съдържание

Wizz air не ми дава да завърша/платя резервация


Препоръчани мнения

Не исках да пускам нова тема, но понеже не успявам ви пиша с надежда да се включи някой скоро.

 

Не ми дава да завърша резервация с Уиз. избрала съъм дата, багаж, място, но вдясно екрана е сив и неактивен и не мога да направя плащане. Какво не виждам?

Връзка към коментар

И аз имах проблеми с резервацията днес. През новата версия пробвах няколко пъти с няколко различни карти и плащането не минаваше. С първата ми отхвърляше плащането след 3 D секюрити кода /няколко пъти/. Звънях в банката, казаха, че при тях не отчита дори опит за плащане. Пробвах с втора карта - проблемът беше идентичен с описания -попълнени всички полета, чекнато, че пътувам без застраховка, но плащането така и не минава - връща ме  в един и същ екран всеки път. На финала стана през старата версия, даже цената ми излезе по-ниска от тази, която пробвах през деня. 

Връзка към коментар

Имат проблеми явно..

Преди седмица и аз не успях да платя!

Бях написал вече имената, багаж и номера на картата и до там.

Всичко си седеше сиво и нямаше начин да продължа, започнах отначало, но без резултат.

В последствие ги купих през апп-а им.

Връзка към коментар

Пак ударихме на камък с Уиз. Не си знам паролата. запазена е на компютъра, проблемът е че няма да мога правя резервации от никъде другаде освен от компютъра ми. Когато си нулирам паролата и започна стъпките за въвеждане на новата парола ми иска да въведа старата парола. Аз ако я знам ще искам ли да я сменям...е, може и да искам като се замисля, но в моя случай не я помня.

 

Идеи какво да направя?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.