Прескочи до съдържание

ERROR FARE: Една седмица в Златни пясъци само за 1 € включително полети, полупансион и трансфер.


Препоръчани мнения

Ако някой се интресува да  проверява. Често грешката се появява отново.

untitled1111.pdf

 

 

https://www.urlaubspiraten.de/reisen/error-fare-1-woche-am-goldstrand-fur-nur-1-euro-inkl-flugen-halbpension-und-transfer_27241

untitled1111.pdf

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 12
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 8 часа, ruwenzogy каза:

А искаш ли да се възползваш?...... Ние сме тук сега и такова нещо като безплатен обяд няма.

Прав си, разбира се.

Безплатно е само ако/когато отделиш часове, за да откриеш/направиш нещо и оцениш/приемеш труда си за безплатен ...

... или намериш/видиш нещо на готово и го приемеш за даденост...  

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , MARTiNSHO каза:

Нищо не разбрах от мнението на ruwenzogy, но аз не спирам да пътувам постоянно с error fare и яко бях видял по-рано мнението на Таньо щях да го буукна. 

Зная, че пътуваш много и имаш сериозен опит.

Греша ли ако те помоля да споделяш "грешките", които откриваш и/или каквото решиш ... 

Би било чудесно!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 1 час, Sonic каза:

Здравейте, понеже темата стана доста объркана, бихте ли казали сайта, в който гледате за "error fares"? Аз лично ползвам ето този - http://www.cheapflightslab.com/category/deals-from-europe/

"Грешки" се откриват в "Таблицата", а също и в различни блогове, до много от които се стига през "Таблицата".

 

П.П. Темата не е станала объркана. Просто за пореден път дискретно се апелира за колективен труд и споделяне, защото обема на информация е много голям и за да бъде ползван от обществото, тя трябва да бъде публикувана навреме.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 11
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 12 часа, Grishkata каза:

тая таблица уж я направих, работеше известно време и просто спря....и така си остана

T.e. ?

Връзка към коментар

Еми използвах netvibes ако не се лъжа и ми изпращаше редовно мейли за дестинациите които бях заложил но след 3-4 седмици спря да работи, спря да праща, описах ги наново с хаштагове ли беше вече не помня обаче пак нищо не пращаше

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.