Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Ми въпреки това бива да си пратят пак мейл да кажат, Москва не вярва на сълзи :lol::lol: Не да се разправя човек после с разни принтскрийнове :)

Отново благодаря и аз, chandni!

 

Връзка към коментар
преди 55 минути , Bellaero каза:

Ми въпреки това бива да си пратят пак мейл да кажат, Москва не вярва на сълзи :lol::lol: Не да се разправя човек после с разни принтскрийнове :)

Отново благодаря и аз, chandni!

 

При мен го пише и в мейла с потвърждението.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
11 hours ago, slujitel said:

При мен го пише и в мейла с потвърждението.

Както написах и при мен го пише. Но при друга резервация получих почти веднага отделен мейл, в който пише изрично и само това.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , ivelina666 каза:

Работи ли при вас линка за 80/40 долара, защото при мен не се появява зеленото поле изобщо?

Работят си и четирите.

 

https://www.booking.com/index.bg.html?aid=1311838;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YYcM0mR3uRSgoJHObf-hp93FJ8HICmVbi_BGraxkdBW-LDLmj6dECBq7I7wi1fZAYw;sid=a3480d0c142b0505cdd355504a6c68f6;sb_price_type=total&

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

През този линк вече стана. Много благодаря :)

Направих друг акаунт /на майка ми/, но сложих карта на мое име /на която не са връщали бонуси досега/ дали ще е проблем? И дали мога да ползвам пак тази карта за моя акаунт?

Връзка към коментар

При мен снощи не работеше 80/40 долара, днес не съм проверявала.

Ако канселирам една резервация и на нейно място направя друга през линка, би трябвало по нея да ми изплатят бонуса, нали?

Връзка към коментар

Тъй, да споделя. Направих и втора резервация, преди да канселирам първата. В потвърждението в букинг първоначално имаше зеления етикет със сумата, която ще върнат. После изчезна и се появяваше само при повторно натискане на потвърждение, но като текст някъде отгоре. За тази резервация също и в потвърдителния мейл не пишеше нищо.

Междувременно обаче си харесах друг хотел, канселирах този и букнах другия и положението е същото. Та се надявам да нямам проблем с връщането на бонуса.

Пак да кажа, че единствено за първата резервация от моя си профил ми изпратиха и мейл специален, че ще имам бонус. За следващите общо три от новия профил - нищо.

 

Да кажа също, че в потвърждението на резервациятасе вижда съобщението за бонуса и без да влизам през линковете. Но отново само като текст отгоре.

Редактирано от Bellaero
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При мен, в новия профил, който създадох /уж на майка ми/, в потвърдителния и-мейл си пишеше за бонуса. А през моя профил в потвърдителния и-мейл нищо не пишеше за бонуса. Само като влезна в резервацията в букинг, там си пише, че ще получа 40$. Дано да няма проблем.

Връзка към коментар
На 9.08.2017 г. в 16:41, Таньо каза:

Май остана само този работещ линк. Някой късметлия с други линкове за момента? :-)

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар

При мен минаха нощувките с 225/75, и два дни след това получих мейл. Въпреки, че пише да заявя своето възнаграждение, такава опция няма нито в мейла, нито в сайта, нито в мобилната версия. Запазила съм кредитна Visa в профила, пък ще видим ще пуснат ли нещо:)

IMG_7616.PNG

Връзка към коментар

За съжаление вече няма нито един работещ линк с изключение този на Таньо с паундите, който е и по-нов. Май май бонус програмата поприключи. Проверих всичките публикувани в темата линкове - без резултат. Някой на противоположно мнение? Ще се радвам да го чуя, че съм си харесал отново едно хотелче в Гърция. :-)

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар
преди 57 минути , rik4o каза:

Ще се радвам да го чуя, че съм си харесал отново едно хотелче в Гърция. :-)

А как смяташ да преодолееш ограничението от 1 бонус от една програма, защото си спомням, че вече ползва бонуса...? Ще го резервираш на името на друг, с когото пътуваш или ще ползваш друга карта/профил?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , chandni каза:

А как смяташ да преодолееш ограничението от 1 бонус от една програма, защото си спомням, че вече ползва бонуса...? Ще го резервираш на името на друг, с когото пътуваш или ще ползваш друга карта/профил?

Точно така. Вече пътува насам кк на пътуващия с мен, който даже е регистриран като нов потребител в Booking. И без това, време му беше. :-) В случая ми се струва излишно да се рискува - правилата са доста ясни.

 

Куриозното е, че чакаме да изтече днес едноседмичния подарък Genius, тъй като с него цената пада с $1!!! под границата на бонус програмата. А простите сметки показват, че 50% > 10%. :lol:

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Хм, вече и от потвърждението изчезна съобщението за 25 долара. Нямам принтскрийн на него, само на първоначалното потвърждение на резервацията. Какво значи това сега, нямам бонус, тъй ли?

Не мога да намеря имат ли чат някъде да попитам.

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.