Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 6 часа, kiriku каза:

Точно с него пробвах и не става. Най-лошото е, че в началото всичко е ок и по средата на резервацията изписва, че вече е 200/40 

Всички линкове работят за сумите, за които са дадени.

Когато си ползвал вече един, браузъра ти пази информация за тази опция. Отиваш на друг браузър и през него става.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Боби каза:

Всички линкове работят за сумите, за които са дадени.

Когато си ползвал вече един, браузъра ти пази информация за тази опция. Отиваш на друг браузър и през него става.

Пробвах го през компа на приятел, който никога не е резервирал. Влез през линка и избери конкретна стая за настаняване и тогава виж какво пише в ляво. Изчел съм статията и съм наясно с всички похвати и възможни линкове и ви казвам, че не работи този.

Връзка към коментар
преди 14 минути , kiriku каза:

Пробвах го през компа на приятел, който никога не е резервирал. Влез през линка и избери конкретна стая за настаняване и тогава виж какво пише в ляво. Изчел съм статията и съм наясно с всички похвати и възможни линкове и ви казвам, че не работи този.

Аз също споделям собствен опит. Смених chrome с edge и се оправи...

Връзка към коментар
В момента, vl_stamboliev каза:

Аз днес получих 40 паунда обратно по кредитната карта Виза от Пиреосбанк.

40 паунда...? Нямам спомен да е имало оферта за 40 паунда... Имаше за $25, $40 или €75... Каква е била тази оферта? :resent:

Връзка към коментар
преди 12 минути , chandni каза:

40 паунда...? Нямам спомен да е имало оферта за 40 паунда... Имаше за $25, $40 или €75... Каква е била тази оферта? :resent:

Публикувах го топъл, топъл  кода,  даже си харесала написаното на 9 август. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Таньо каза:

Публикувах го топъл, топъл  кода,  даже си харесала написаното на 9 август. :)

Станаха много, а понеже не съм го ползвала него, съм забравила :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хора, линкът за 40 долара работи ли още?

Вчера правих няколко резервации, при които накрая излиза съобщението, че ще получа 40 долара обратно, но в мейла със самото потвърждение на резеравцията този текст НЕ фигурира.

Връзка към коментар

Чета по разни форуми, че от профила в Букинг е зачезнала информацията за бонуса за предстоящи резервации, при мен е същото, единствената следа е в потвърждението на резервацията по и-мейла. 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Яничка каза:

Хора, линкът за 40 долара работи ли още?

Вчера правих няколко резервации, при които накрая излиза съобщението, че ще получа 40 долара обратно, но в мейла със самото потвърждение на резеравцията този текст НЕ фигурира.

Влез в профила си, натисни "спечелете пари", виж най-долу дали има отметка "очакват ви..."

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 минути , Kamen каза:

Влез в профила си, натисни "спечелете пари", виж най-долу дали има отметка "очакват ви..."

Благодаря ти. Видях. Нищо не ме очаква...

Връзка към коментар
преди 5 минути , Яничка каза:

Благодаря ти. Видях. Нищо не ме очаква...

И в моя профил нямам, затова поисках да ми изпратят писмено потвърждение, а си направих и скрийншоти. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , edbloom каза:

И пратиха ли ти ?

След телефонния разговор ми изпратиха персонален имейл потвърждение:

Booking.png.9aa46d8301eca62288ed3e36d0da6a3f.png

 

А преди 10-ина дни, когато се появи и опцията "Покани приятел", получих стандартен (template) имейл:

Booking2.png.5384a3912719ed4ddd7fe9ec0244b3e3.png

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар

Пак за протокола:

бях направила 3 резервации с линка 225/75, от три различни профила, но в два от профилите с една и съща карта. Появиха се 75 евро в едната карта и 2х75 в другата:dancing:. Честно казано не го очаквах, защото мислех, че е по един превод на карта и приятно се изненадах днес.

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар

Аз писах мейл днес, но няма отговор за сега.

Утре смятам да звънна. Явно има големи разлики в времето на изплащане. До сега май няма случай да не платят, поне ако всичко е редовно с карти, профили и др.

Връзка към коментар

Не знам дали е коментиран този аспект от бонусната програма по-напред, но мен определено фактите ме озадачиха. Явно нещо съм пропуснал или пък в движение се променят правилата. Моля да ми помогнете да изясним кое от двете се случва - кой какви факти от личен опит има.

 

Та, днес от поддръжката на Booking в интензивен епистоларен диалог (което им прави чест - 3 отговора за 1 ден) ми писаха, че няма да ми изплатят бонуса, тъй като не отговарям на едно от условията - "не отговоаряте на едно от условията сумата на резервацията да бъде поне два пъти повече от сумата коята ще получите". Всъщност по едно съвпадение, сумата, която ще платя по резервацията, е ТОЧНО два пъти по-голяма от бонуса и очакванията ми бяха да ми обясняват за промените в курса на долара и т.н. Приложих им снимка от резервацията с цената. Последва обаче нов отговор със следното обяснение:

"Както моят колега Ви е уведомил, сумата на резервацията преди такси и данъци трябва да бъде поне два пъти по-голяма от стойността на наградата."

 

В същото време в условията по бонусната програма е написано, че:

 

 

  • Резервацията се счита за „Резервация, отговаряща на изискванията", ако е била направена чрез кликване върху Линка за участие и общата стойност на разходите за резервацията, направена чрез Booking.com (с изключение на допълнителни разходи, направени по време на престоя директно в мястото за настаняване) се равнява поне два пъти на стойността на Поощрителния бонус, спечелен от Участника.

 

Въпросът е дали двете понятия от горните цитати, представени с удебелен шрифт, са едно и също? Или нещо съм пропуснал в цялата история? А може би някой иска да ме качи на черешата? :-)

 

Имате ли представа при вашите резервации дали за целите на бонусната програма се отчита стойността преди данъци и такси, или се има предвид цялата сума, която ясно е изписана с големи цифри в офертата, в процеса на резервация и в потвърждението?!

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , rik4o каза:

 

 

Имате ли представа при вашите резервации дали за целите на бонусната програма се отчита стойността преди данъци и такси, или се има предвид цялата сума, която ясно е изписана с големи цифри в офертата, в процеса на резервация и в потвърждението?!

 

Моите резервации бяха поне с по 40-50 евро над прага(225), незнам как са ги отчели.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.