Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 5 часа, Bellaero каза:

Хм, вече и от потвърждението изчезна съобщението за 25 долара. Нямам принтскрийн на него, само на първоначалното потвърждение на резервацията. Какво значи това сега, нямам бонус, тъй ли?

Не мога да намеря имат ли чат някъде да попитам.

И при мен е така. Но ако влезеш през линка по-горе,отново излиза надписа.Можеш да си направиш снимка.

Редактирано от mamaivy
Връзка към коментар
Мирослав Василев
В момента, Izabela каза:

Ако разделя нощувките/5 общо/ на две резервации от един профил с различни карти ще мине ли "номера" - сумата е около 600Е и нагоре?

Трябва да имаш два отделни профила с две отделни карти.

Връзка към коментар

Току що пробвах, при мен единствено не работи тоя 50/25....всичките други ми излиза зеления надпис, но аз и не съм ползвай никой от тях до сега.

Проверете си дали не ви зарежда линковете от акаунт с който вече сте ползвали някой бонус.

Редактирано от boogy83
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , Izabela каза:

Благодаря! За нов дали ще е в сила?

Да, от значение е правилният линк и това да не ползваш бонус от който и да е вариант два пъти от един и същ акаунт/потребител/карта.

Връзка към коментар
преди 52 минути , Vyara каза:

Провери ли някой от първа ръка дали може името на притежателите на акаунта и на картата да са различни? Акаунта и картата не са използвани в тази промоция

Проверено, може.

Връзка към коментар
преди 37 минути , silvia_b каза:

Проверено, може.

T.e. направила си резервация от акаунт с едно име, а картата е биола с друго име и въпреки това си получихте кешбека, така ли?

Връзка към коментар
преди 33 минути , ivelina666 каза:

Линковете за 50/25 нещо не работят. Само при мен ли е така?

При мен все още работи, поне показва зелената лента. Не съм пробвал нататък. А вчера резервирах през линка на elateq успешно. Благодаря още веднъж!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 21 часа, chandni каза:

T.e. направила си резервация от акаунт с едно име, а картата е биола с друго име и въпреки това си получихте кешбека, така ли?

Да, акаунта си беше мой, а дадох картата на мъжа ми.

Връзка към коментар
преди 18 минути , silvia_b каза:

Да, акаунта си беше мой, а дадох картата на мъжа ми.

Това е ясната част, просто потвърждавах всички обстоятелства... Въпросът по-скоро беше последната част - дали резервацията вече е минала и бонусът е бил преведен или тепърва предстои и ще чакате да видите дали ще го преведат. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , chandni каза:

Това е ясната част, просто потвърждавах всички обстоятелства... Въпросът по-скоро беше последната част - дали резервацията вече е минала и бонусът е бил преведен или тепърва предстои и ще чакате да видите дали ще го преведат. :)

Да, получихме 66лв (40$). Затова написах, че е проверено.  Самата резервация не изискваше карта. Въведох я след мейла от букинг да си избера къде да ми преведат бонуса.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 минути , Alexander каза:

Към коя банка е тази хубава карта? Курса долар лев е само с 10% под официалния..

Към всяка, използваща за превалутиране официалните курсове на Visa/Mastercard. Райфайзен не спада към тях.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 6 минути , Sju каза:

А имате ли положителен опит за комбинация на някой от тези бонуси + $15 за рефернция на приятел?

Не съм сигурна, дали можеш да ги комбинираш, защото и двете промоции са на два отделни линка.

Връзка към коментар
Преди 1 час, elateq каза:

Не съм сигурна, дали можеш да ги комбинираш, защото и двете промоции са на два отделни линка.

Но аз направих профил, от който все още не съм резервирала и реално не следвам веднага референтния линк от приятел. Въпреки това имам подобни съмнения като описаните от теб, затова и съм в чудене как да разпределя резервациите.

Връзка към коментар
На 14.08.2017 г. в 11:02, rik4o каза:

Ето и един "свеж" линк за $50/$25:

 

https://goo.gl/EjhM3z

Линка работи, но излиза съобщение, което в други линкове не е излизало. "Благодарете на ерин за спестените пари". Това да не е съчетаване на двете промоции?

Мисля, че към момента това е единствения работещ линк за 25/50, нали?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.