Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Sju каза:

А имате ли положителен опит за комбинация на някой от тези бонуси + $15 за рефернция на приятел?

Аз пробвах, но засега не съм получил нищо. Май трябва поканения да мине през линка като резервира, не като си прави профила. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 33 минути , Таньо каза:

Този работи.

Блаодаря. Този е за спестяване на 40 паунда при резервация 120 и не мога да се възползвам. Моята нощувка е на стойност 51$, затова най-изгоден ми е линка 25/50$. Въпроса ми беше по-скоро свързан, с това съобщение и да не би @rik4o да е успял да комбинира промоциите, като към момента линка даден от него мисля е единствения работещ за тази сума (25/50$).

Връзка към коментар
преди 5 часа, Vyara каза:

Блаодаря. Този е за спестяване на 40 паунда при резервация 120 и не мога да се възползвам. Моята нощувка е на стойност 51$, затова най-изгоден ми е линка 25/50$. Въпроса ми беше по-скоро свързан, с това съобщение и да не би @rik4o да е успял да комбинира промоциите, като към момента линка даден от него мисля е единствения работещ за тази сума (25/50$).

Не, не съм се и опитвал. Линкът го взех тогава от някакъв форум и нямам представа кой е този erin. Даже чак сега, като писахте за това, виждам, че се мъдри тоя надпис-благодарност.

 

Edit - Ето оттук е линкът, открих го отново. Първото мнение отдолу е на някой си Erin Red. Има и други линкове в коментарите.

Въпреки че в заглавието пише, че промоцията е изтекла, като кликнете на бутона GO TO DEAL, ще имате май работещ линк за 80/40.

Edit, Edit: Уф, само че вече излиза 200/40!!! :-)

 

200_40.png.a84b2711ff60974ef444b1c540ea00fb.png

 

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар

За протокола: 4 дни след нощувки букнати с линка за 75/225  получих мейл и днес, което е 3 дни след мейла имам 75 евро преведени от букинг. Картата е еврова кредитна виза от първа инвестиционна.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, dia17 каза:

@dia17  пробвах сега и стана :)  Благодаря !

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз благодаря за линка:)

Като карта посочих Дайнърс,с нея трябва да платя в хотела.Пише,че там я приемат,обаче като знам колко относително е това...

Може ли да има проблем с изплащането на бонуса ако платя с друга карта?

Редактирано от Мари Николова
Връзка към коментар
преди 49 минути , Мари Николова каза:

Може ли да има проблем с изплащането на бонуса ако платя с друга карта?

Бонуса го изплащат само на Visa и Mastercard. Няма проблем да платиш с Diners в хотела, щом го приемат, но за бонуса ще трябва да въведеш Visa или MC в профила си в Booking.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , antea каза:

вече няма работещ линк за 225/75, нали така? че трих кукита и кеш, нови браузъри, за нов юзър - и никаква зелена лента...

Пробва ли през линка на Kris? При мен излиза зелената лента.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

мерси, аз докато питах тук, успоредно търсих из гугъла и намерих този линк - https://www.booking.com/index.pl.html?aid=339530;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YRJR2a5OI-C65IcxO70gaeZmOjc1ilaUj3vmCqL-p-xE-3u0c6T7RFlu08MUYpkuQQ;sid=5da8b62800aabb72ae33d77a43c0caff;lang=pl;sb_price_type=total;soz=1;lang_click=top;cdl=ru,

минах през него и ми се получи

 

дето бях писала преди, че не ми стигаха 1-2 евро, за да ползвам два линка, та днес понавестих хотела, и хоп-троп цената паднала с 65 евро за целия престой, та го пререзервирах :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Предстои ми резервиране на няколко хотела....Мога ли за отделните резервации да ползвам различните линкове 80/40, 225/75, 50/25 от един акаут. Ако този вариант не става мисля да направя втори на друго име , но имам само дебитна VISA pay.....мога ли да запаметя нея при създаването на новия акаунт, но да платя с кредитната карта от първия акаут....нямам проблем да платя и с дебитната VISA pay ,но не съм сигурна дали плащането ще мине.

Връзка към коментар

Само един бонус на акаунт може. Картата за плащане и за получаване на бонуса може да е различна. Получава се по картата, запаметена в профила, не картата, с която плащаш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , neuromancer каза:

Само един бонус на акаунт може. Картата за плащане и за получаване на бонуса може да е различна. Получава се по картата, запаметена в профила, не картата, с която плащаш.

Може ли цитат на това само един бонус на акаунт, защото аз в общите условия не го видях. Имаше нещо за 3 бонуса максимум, ама не ми стана много ясно.

Връзка към коментар

Здравейте,

имам следното питане: мога ли 5 нощувки да ги разделя на 2+3 и да ползвам два бонуса от 75е?

Имам акаунт на Гошо Пешев примерно, регистрирам  нов акаунт пак със същото име, но с друг мейл и друга карта. В хотела няма да има проблем , но за Букинг не знам дали ще е окей? Нещо от сорта на резервациите в ММТ искам да направя.

Връзка към коментар
Мирослав Василев
В момента, The rider каза:

Здравейте,

имам следното питане: мога ли 5 нощувки да ги разделя на 2+3 и да ползвам два бонуса от 75е?

Имам акаунт на Гошо Пешев примерно, регистрирам  нов акаунт пак със същото име, но с друг мейл и друга карта. В хотела няма да има проблем , но за Букинг не знам дали ще е окей? Нещо от сорта на резервациите в ММТ искам да направя.

Да, ще можеш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 32 минути , The rider каза:

А на различните акаунти само мейла ако е различен, а картата да е една и съща става ли? Бонуса нали е обвързан с акаунт, а не с карта?

Ако не се лъжа, а и мисля че по-нагоре беше коментирано и двете трябва да са ти различни.

Връзка към коментар
На 8/16/2017 в 23:22, Olia каза:

За протокола: 4 дни след нощувки букнати с линка за 75/225  получих мейл и днес, което е 3 дни след мейла имам 75 евро преведени от букинг. Картата е еврова кредитна виза от първа инвестиционна.

И аз да доложа - за едната резервация, която приключи на 15 август, след три дни получих мейл. Кога ще преведат парите, ще кажа, като стане.

Другата резервация приключи на 19 и още няма мейл. Ще докладавам и за ня.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Някой да знае работещ линк за 80$/40$ защото тези , които сега работят показват зелена лента с обичайния надпис 80/40, но след като започнеш да резервираш определена стая се превръща в 200/40 и изписва "Само резервации на стойност поне US$200 отговарят на условията за получаване на възнаграждение."
:(

Връзка към коментар
Мирослав Василев
На 8/14/2017 в 16:30, elateq каза:

Ето линк за 40 от 80$, изглежда че си работи, току що резервирах два пъти и накрая си ми изписа, че ще получа обещаните 40$.

Пробвай с този.

Връзка към коментар
преди 17 минути , elateq каза:

Пробвай с този.

Точно с него пробвах и не става. Най-лошото е, че в началото всичко е ок и по средата на резервацията изписва, че вече е 200/40 

Редактирано от kiriku
Връзка към коментар
На 21/8/2017 в 7:00, AlexandraKo каза:

И аз да доложа - за едната резервация, която приключи на 15 август, след три дни получих мейл. Кога ще преведат парите, ще кажа, като стане.

Другата резервация приключи на 19 и още няма мейл. Ще докладавам и за ня.

И аз имам приключила резервация на 19 и нямам нито мейл, нито пари все още..

Единствено имам първоначалните мейловете с потвърждението за това, че ще ми върнат 40 долара.

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.