Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 11 часа, rik4o каза:

P.S. Наистина, кой ги плаща реално тези US$40, US$75...?

Самите booking.com от рекламни бюджет според мен, мисля, че хотела хабер си няма от кешбека по конкретната резервация

преди 11 часа, antea каза:

аз пък мисля, че перспективата винаги е била човек да буква от там, където му е най-изгодно в конкретния момент, а не да робува на някаква крива лоялност, и в тоя смисъл разни такива временни промоции на букинт или други платформа по-скоро имат само силно изразен краткосрочен ефект :)

Ние сме така, ама в bg-mamma, пък и някои хора тук, се кълнат в booking и твърдят, че не поглеждат никъде другаде. Та всякакви има.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ловците на промоции на всяка цена и навсякъде са много малък и неценен процент от клиентите...Това е елементарно правило от обучението по маркетинг и продажби. Затова компаниите се стремят да поддържат висок процент лоялни клиенти, с различни инструменти. Сурнат ли се надолу по безкрайните промоции, работата отива на зле. Дали букингкома е от тях не занм.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен booking не правят нещо с което да си гарантират лоялни клиенти. Само един Genius, което е доста слаба работа. Аз лично (ако изключим промоциите като тази) резервирам с booking само защото имат огромна база хотели и в другите места няма избор.

Между другото ми пристигна бонуса за refer a friend, почти месец след престоя, така че явно може и да се забави малко.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 3 минути , neuromancer каза:

Според мен booking не правят нещо с което да си гарантират лоялни клиенти. Само един Genius, което е доста слаба работа. Аз лично (ако изключим промоциите като тази) резервирам с booking само защото имат огромна база хотели и в другите места няма избор.

Вие сам се опровергавате, лояен сте  им без дори да гопризнавате, с други думи по принуда:biggrin:, защото имат най-голямата база. Фактът, че поддържат огромна база от хотели с изключителни снимки, карти и друг информация и много опции ги правят като хотелска енциклопедия. Имат супер широка гама от хотели , лесно и ясно се използват данните. Не е задължително да ви дават отстъпки, бонуси и и т.н. за да  резервирате чрез тях. Между другото винаги има по някой хотел в желания район на желаната цена- изключително  качествени хотели  също маже да са на отстъпка този ден и без да се налагат допълнителин бонуси.  Бих определила този сайт акто най-добрия за резервации. Ако не ми дадат бонус 220/80, едва ли ще се тръшна да умирам:)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Хаха, май така излезе, ама всъщност имах предвид, че отивам в букинг след като не намеря нищо никъде другаде, а не че отивам в букинг, защото знам, че там има най-голям избор. Иначе като изключим 3 резервации последния месец заради тези бонуси, имам още точно 4 резервации в букинг за последните 10-15 години.

Като каталог го ползвам, да, но защото хотелите имат навика да пускат по една стая в букинг, за да излизат в списъка и може да не дава наличност в букинг, а всъщност да има.

  • Браво 1
Връзка към коментар
На 8/23/2017 в 10:58, AlexandraKo каза:

И двете ми резервации са над 300 евро, до сега нищо.

Грешка, пропуснала съм,  поправям се:

Така, всичко е наред.

Два работни дни след приключването на резервациите пристигнаха имейлите.

На едната карта, за приключила резервация на 15 август, парите са пристигнали на 21 август. Сега направих  по-внимателно справката. :resent:

На другата карта, на която резервацията приключи на 19 август, парите пристигнаха днес, 24 август.

 

Така че, в рамките на седмица Букинг спазиха обещанието си към нас.

Ако е минала повече от седмица, пишете им.

Аз им писах , по повод първата резервация, ето какво ми отговориха:

 

Уважаема AlexandraKo,

Благодарим ви, че избрахте Booking.com.

Пишем ви във връзка с вашата резервация 1484177961 в Comfort Hotel Grand Central, с настаняване на 2017-08-13, и напускане на 2017-08-15.

Възнаграждението от 75 EUR е било изпратено на 18 август. Моля имайте предвид, че може да отнеме 5-7 работни дни преди да видите сумата налична във Вашата сметка.

Моля, не се колебайте да се свържете с нас, в случай че имате допълнителни въпроси.

C уважение,

--
Debora
Booking.com Customer Service Team

 

След което отново проверих и установих, че парите са пристигнали още на 21, пък някак съм ги пропуснала.:O

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 3 часа, shnuky каза:

Вие сам се опровергавате, лояен сте  им без дори да гопризнавате, с други думи по принуда:biggrin:, защото имат най-голямата база. Фактът, че поддържат огромна база от хотели с изключителни снимки, карти и друг информация и много опции ги правят като хотелска енциклопедия. Имат супер широка гама от хотели , лесно и ясно се използват данните. Не е задължително да ви дават отстъпки, бонуси и и т.н. за да  резервирате чрез тях. Между другото винаги има по някой хотел в желания район на желаната цена- изключително  качествени хотели  също маже да са на отстъпка този ден и без да се налагат допълнителин бонуси.  Бих определила този сайт акто най-добрия за резервации. Ако не ми дадат бонус 220/80, едва ли ще се тръшна да умирам:)

Същият този факт - поддържането на огромна база хотели - очевидно води и до огромни разходи, които се отразяват на ценообразуването. Повечето хотели в booking.com са с очеизбодно завишена цена и ми е трудно да подмина този факт. И не говоря наизуст, а на базата на десетки резервации и постоянно сравнение в редица сайтове: само за последната година имам 92 резервации през всякакви други платформи и едва 4 през booking.com, като съм буквал от еднозвездни гестхауси до 5 звездни ресорти.

 

Безспорен плюс им е основно, че предлагат настанявания, които ги няма никъде другаде, и това понякога наистина ги прави единствен избор. "Най-добрият" сайт е може би единствено в смисъла на "най-удобен" за по-мързеливите потребители - интерфейсът му определено е доста пипнат и лесен за употреба. Но със сигурност не е най-евтиния, а въобще да не споменавам често безполезния и неадекватен съпорт, с който съм се сблъсквал неедократно.

 

Не ме разбирай погрешно - нямам лично отношение и ми е почти все тая откъде ще резервирам стига да се предлага добра цена. Просто booking.com обикновено не покрива това изискване.

Връзка към коментар
преди 8 минути , Георги Матеев каза:

Не ме разбирай погрешно - нямам лично отношение и ми е почти все тая откъде ще резервирам стига да се предлага добра цена. Просто booking.com обикновено не покрива това изискване.

О въбще не съм лют фен на букинг. Ползвам го за да видя някой хотел по-добре, ако го намеря от другаде.. По скоро исках да кажа, че преследавнето на евтини оферти на далавера не ми определя отношението към даден бизнес има и други критерии за мен. Истината е, че в букинга цените понякога са фрапиращо ниски, повече и от директните сайтове. Но разбирасе аз не съм спец в откриването на евтинии за  точно определеди дати. И  в пазаруването на хотели е като пазаруването на  храна или дрехи- от един магазин пазаруваш, че ти е евтино, от друг специлални стоки, о т трети че ти е близо, от четвърти за нещо друго... Поне аз така пазарувам:)Разбира се други хора пазаруват по различен начин....

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар

След перипетиите на rik4o  и аз реших да попитам букинг  за бъдеща резервация за 53 $ / без данъци е под 50 $/ , дали отговаря на условията на промоцията. Днес /след двудневно мислене/  ми звъннаха по телефона и ме увериха, че отговаря.

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар

Помоли ги за писмено уверение, че така по телефона....Днес погледнах в сайта-изчезнало е от всякъде уведомлението за бъдеща награда -нито в резервацията, нито в Лесни пари го намирам. Останало е само в имейл с потвърждението  в пощата ми.

Връзка към коментар
преди 3 минути , bobole4e каза:

Помоли ги за писмено уверение, че така по телефона....Днес погледнах в сайта-изчезнало е от всякъде уведомлението за бъдеща награда -нито в резервацията, нито в Лесни пари го намирам. Останало е само в имейл с потвърждението  в пощата ми.

Да, помолих ги за писмен отговор, имам имейл.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 42 минути , bobole4e каза:

 Останало е само в имейл с потвърждението  в пощата ми.

 

Не е малко - и аз на това разчитам. В мейла им ясно пише, че след като приключи резервацията ще има награда фиксирана сума. И няма други условности.

Връзка към коментар

Бихте ли ми показали къде да цъкна в профила си да видя какво пише там за бонуса, не намирам.

Имам мейл от Букинг да ме питат готвя ли се за пътуването си, за бонус нищо :lol::lol:

 

Резервацията ми е на стойност 59 долара. Да си ми дават бонуса, че не ми е изгодна тази цена :lol:

 

Дано до края на октомври не променят още нещо, че имам и друга резервация за по-висока стойност.

 

Също не виждам и на кой мейл им пишете, никакъв мейл не виждам :resent:

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар

Като отидеш в профила си в Букинг, има "Спечелете  пари". Като го отвориш, там пише какво си спечелил.Но не зная колко е вярно, сега видях, че в моя профил пише, че до сега не съм спечелила, а преди седмица си имах превод от 75 евро.

 

Аз им писах на този адрес:

 

customer.service@booking.com 

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

Като отидеш в профила си в Букинг, има "Спечелете  пари". Като го отвориш, там пише какво си спечелил.Но не зная колко е вярно, сега видях, че в моя профил пише, че до сега не съм спечелила, а преди седмица си имах превод от 75 евро.

 

Аз им писах на този адрес:

 

customer.service@booking.com 

 

При мен изобщо го няма това "спечелете пари".

Връзка към коментар

Това спечелете пари не се ли отнася само до рефералните връзки за приятели? При мен друго не излиза, а получих мейл да си въведа номер на карта и чакам кешнек 25$.

Връзка към коментар

Линка на Kris от 10 стр . за 225/75  е все още работещ. Направих резервация на стойност точно 225 евро с ДДС и след плащането в потвърждението ми изписа че ще си получа 75 евро обратно....отделно ми пратиха и имейл за тези 75 евро......сега остава и да ги видя в сметката си след престоя. Имам обаче едно питане...

Някой плащал ли е с дебитна карта VISA PAY в Booking ,че ми се иска още една резервацийка да прекарам през линка но от друг профил за който имам само дебитната карта ( с кредитната платих вече първата резервация 225/75 евро и е запаметена в другия профил )

Връзка към коментар
преди 33 минути , Kamen каза:

Има ли активен линк за 50/25usd или 80/40usd ?

80/40 всъщност е вече 200/40 - дори когато намериш работещ линк за 80/40 и реално ти изпише в зелената лента, че трябва да направиш резервация за 80 долара, за да получиш 40, по време на резервацията пише, че само резервации над $200 получават кешбек

 

Ето ти за 50/25

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Kamen каза:

80/40usd

Официалният линк е booking.com/club40 , но всички трикове да не скача нуждата за 200 долара покупка вече не минават.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 27/08/2017 в 8:39, AlexandraKo каза:

Аз им писах на този адрес:

 

customer.service@booking.com 

 

След написаното от @rik4o и аз реших да им пиша на този мейл - резервация за точно 80 $ и чакане на 40 $. Нямах мейл за тях или нещо в акаунта, където да го пише.Приложих им скрийншоти направени по време на резервацията. Днес ми звъннаха от 

номер +31 207153335 и момиче на български ми каза, че ще си получа 40 $ след престоя и всичко е наред. Казах й да ми прати мейл в който да пише това и малко след това го получих. Беше много любезна :)

  • Харесвам 3
  • Браво 4
Връзка към коментар

Върнах се от почивка и сега чакам да ми върнат 75 евро. В първия мейл пише :

"  

Welcome back!

Just to let you know, we've started processing your € 75 cash reward. This normally takes 2 to 10 working days.

We’ll be as quick as we can and when we've finished processing, we’ll send you another email about claiming your reward."

             След два дни друг мейл:  където пише - " Потвърждение номер 151........: заявете своето възнаграждение в размер на € 75 сега, когато осъществихте престоя си ",

но няма никакъв линк, как да заявя? Да им пиша на мейл ли или само да чакам?

Връзка към коментар

Да, с карта резервирах и така платих  хотела. Мисля да правя друга резервация, но ако няма да върнат пари не ми е изгодно и ще резервирам от друго място. Но пък няма време да чакам да видя дали ще ми върнат 75 евро и тогава да правя другата резервация. /С друга карта и на друго име ще бъде де/. Въпреки че някой каза че 2 х 75 евро на една и съща карта са върнали.... но не смея. А в общите условия нещо пишеше за 3 бонуса, не можах да  разбера точно какво означава. А може би е за трите вида 225/75  , 80/40 долара и 120/40 паунда? Дали не означава че един профил може да ползва тези три по един път?

Редактирано от stani.m
с дебитна карта дали ще стане, че предния път с кредитна платих
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.