Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Няма значение с какво плащаш хотела, картата трябва да е запаметена в профила.

Не съм виждал нищо за 3 бонуса, мисля, че е само един. Ако някъде пише, покажи.

Връзка към коментар

Това беше :"Booking.com ще признае само една Допустима резервация на Участник на кампания, за която да важи Поощрителния бонус. Участниците могат да получават Поощрителни бонуси от максимум 3 различни кампании на година, включително кампаниите „Препоръчай приятел". "

Но това явно не са 3 различни кампании, а една., но с различни суми/валути/

Може ли да посоча дебитна карта сега, че предния път дадох кредитната?

Връзка към коментар

Бях писал, че в потвърждението си пише, че ще ми върнат 40 долара, но след като не се случи и мина една седмица, им писах два пъти.

Преди  седмица получих това:

 

Уважаеми xxxxxxxxxxxxx,

Благодарим ви, че избрахте Booking.com.

Пишем ви във връзка с вашата резервация xxxxxxxxxxxx в xxxxxxxxxxx, с настаняване на 2017-08-14, и напускане на 2017-08-16.

За съжаление Вашата резервация вече не отговаря на условията за възнаграждение. Това обикновено се случва, когато е засечена измамна дейност.
Повече информация може да немерите тук:

https://goo.gl/wnj1W3

Моля, не се колебайте да се свържете с нас, в случай че имате допълнителни въпроси.

C уважение,

--
Nina Ivanova
Booking.com Customer Service Team

 

Тези съвсем са полудели, пращат ми линк за общи условия...

Отново им писах, като ги приканих да ми кажат, каква по-точно измамна дейност са засекли! Много се нервирах, но ги отписах, особено след като не получих отговор в следващите дни.

Днес изневиделица получих нов мейл, с коренно различно съдържание, все едно нищо не сме си писали!

 

Уважаеми/а хххххххххххххххххххххх,

Благодарим ви, че избрахте Booking.com.

Пишем ви във връзка с вашата резервация хххххххххххххх в ххххххххххххххх, с настаняване на 2017-08-14, и напускане на 2017-08-16.

Свързахме се с отдела, който се занимава с наградите за тази резервация.

Те ни информираха, че заради забавяне в системата има забавяне при изплащането на дължимата сума. Може да отнеме до 15 работни дни, за да получите Вашата награда.

Извиняваме се за забавянето и молим за Вашето търпение.

Моля, не се колебайте да се свържете с нас, в случай че имате допълнителни въпроси.

C уважение,

--
Daniela Arnaudova
Booking.com Customer Service Team

 

Не се надявам да върнат нещо, но знае ли човек.

Едно е сигурно, че не знаят кой какво пише и не са в час изобщо..

 

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, stani.m каза:

Да, с карта резервирах и така платих  хотела. Мисля да правя друга резервация, но ако няма да върнат пари не ми е изгодно и ще резервирам от друго място. Но пък няма време да чакам да видя дали ще ми върнат 75 евро и тогава да правя другата резервация. /С друга карта и на друго име ще бъде де/. Въпреки че някой каза че 2 х 75 евро на една и съща карта са върнали.... но не смея. А в общите условия нещо пишеше за 3 бонуса, не можах да  разбера точно какво означава. А може би е за трите вида 225/75  , 80/40 долара и 120/40 паунда? Дали не означава че един профил може да ползва тези три по един път?

Мисля, че това беше по-скоро за 3 вида бонуси. Примерно един от линковете за намаление, един от 15 евро кажи на приятел и още някакъв трети вид. Аз досега по един акаунт имам възстановени 40 долара от офертата 80/40 и 15 евро, че букнах от линк на приятел. 

Връзка към коментар
преди 11 часа, Alexander каза:

Не се надявам да върнат нещо, но знае ли човек. Едно е сигурно, че не знаят кой какво пише и не са в час изобщо.

А аз какво си бая за неадекватния съпорт от поне година насам... И това за съжаление въобще не е изолиран случай, както всички знаем.

 

Според мен сайтът се разрастна прекалено и просто не смогват с всичко, а и имат очевиден недостиг на персонал.

 

Такова отношение към клиента е оправдано единствено, когато се рекламираш като лоу-кост (примерно за Wizz е допустимо). Но когато си мноооого далеч от лоу-кост + се водиш за #1 в света - някак не върви...

Връзка към коментар
преди 46 минути , Sju каза:

Късметлия

Отвараш инкогнито прозорец на телефона и ходиш на booking.com/club40, логваш се в акаунта си чак на плащането.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

А дали ще стане да ползвам линка за 40 долара или 40 паунда, а после да сменя валутата от горе на BGN и плащането от картата ми да бъде в лв. После ще ми върнат равностойността на 40 долара или паунда,нали? Не искам да плащам във валута различна от лв и евро, тъй като тази ми карта има такса превалутиране 2 %, а и на кешбека сигурно пак ще има такса. В тарифата на банката не намерих инфо за такси при кешбек.

Вие имате ли такси за кешбека като го получихте?

Връзка към коментар
преди 2 минути , stani.m каза:

А дали ще стане да ползвам линка за 40 долара или 40 паунда, а после да сменя валутата от горе на BGN и плащането от картата ми да бъде в лв. После ще ми върнат равностойността на 40 долара или паунда,нали? Не искам да плащам във валута различна от лв и евро, тъй като тази ми карта има такса превалутиране 2 %, а и на кешбека сигурно пак ще има такса. В тарифата на банката не намерих инфо за такси при кешбек.

Вие имате ли такси за кешбека като го получихте?

Смени си банката с такава, която няма такса превалутиране /Уникредит?/.  Другото което е: почти не съм срещал сайт, при който ако избера плащане директно в лв, курса на сайта да е по-изгоден от превалутирането на българската банка. Най-добре е Visa / Visa electron в евро при такива плащания.

Връзка към коментар

Другите ми карти нямат такса превалутиране, но ги използвах за предните резервации, а сега няма как да вадя толкова бързо от друга банка кредитна карта. Може дебитната да посоча, но пък в букинг хотела иска плащане с кредитна, а не става да пиша пак същата кредитна от предната резервация.

Симулирах резервация без профил, обърнах валутата в лева, а бонуса си стои в долар, може и да стане, но ще разбера като правя същинска резервация.

image.png.abc80ee3e3d19b1f9d82f9a308ae9fa4.png

Връзка към коментар

Ама не четете... За бонуса няма значение как и в какво плащате. Бонуса се получава по картата, запаметена в профила, а може да платите по всякакъв друг начин, вкл. кеш. Бонуса си е според линка и без значение кой е хотела и в каква валута, идва по картата в $ примерно и оттам според банката.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, neuromancer каза:

Ама не четете... За бонуса няма значение как и в какво плащате. Бонуса се получава по картата, запаметена в профила, а може да платите по всякакъв друг начин, вкл. кеш. Бонуса си е според линка и без значение кой е хотела и в каква валута, идва по картата в $ примерно и оттам според банката.

И не само това не четат... :) В Вooking ясно си пише, че сумата показана в лева, евро, долар и т.н. е само за референция, а самото плащане се извършва в местната валута.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Чета, чета ... но и двете ми предишни резервации са в евро и в сайта на букинг по време на резервацията отстрани равностойността в лв. Но от кредитната ми карта са дръпнати в евро. Даже първата която беше за бонус 75 евро я оставих в сайта да бъде в евро, но си пишеше че по курса на деня ще бъде в лева. Втората за 40 долара, я направих в лева, но ето че букинг я пише в евро и лева, а от картите и двете в евро са дръпнати. От букинг пише това

Двойна стая € 286.97
Включва 9 % ДДС. € 25.83
Обща цена € 312.80
displayinline?inline_file=f9664baaa4ff113b06224f3323825db55d5b17b2949fd9bf6fda720a6099e4cd@MIME-Lite-HTML-1.24&fid=10&mid=15112059217&pid=12 Ние връщаме разликата в цената
 
 
Предварителна оторизация: Мястото за настаняване си запазва правото временно да задържи определена сума преди пристигането Ви, за да провери валидността на кредитната Ви карта и да гарантира резервацията Ви.
Вие заплащате на хотела в местна валута (BGN), по курса за деня.
   
   
   
 
 
 
 
 

 

 

Пише че в местна валута се плаща, но от картата дърпат в евро и по курса на банката ми вече задължението е в лв. Ето :

А тъкмо сега видях че са ми върнали и 75 евро

 

IMG_20170901_214044.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 35 минути , bonbonsmonster каза:

Някой да има линк 75/225 евро или някакъв за резервация с повече $ ?

Линкът на Матеев все още е валиден:

Използвай Поверителен прозорец/New incognito window:

crome_incognito_window_booking_225-75EURO.jpg.69ed4a0b790ed6dc8aa46e7bbb9542e3.jpg

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой експериментира ли да ползва бонуса без да създаде акаунт, чрез попълване на данните в някаква си формичка пост-фактум?

Връзка към коментар

И аз да докладвам. На 3-ия ден след напускане на хотела получих мейл, че е време да получа наградата си и 3 дни след мейла получих 40 долара в сметката ми. Профилът е на името на майка ми, а картата е на мое име.

  • Харесвам 2
  • Браво 4
Връзка към коментар

Да разкажа и аз. Направих резервация по схемата 75е/225е и 20 минути след като се настаних в хотела и заплатих нощувките получих мейл, че резервацията ми е анулирана от мен. Писах веднага на съпорта, като приложих и документ за платения престой. Отговорът им беше естествено, че след като съм анулирала резервацията си не могат да ми изплатят 75 евро награда.

Връзка към коментар

Как, като си приложила фактура от плащането? Продължавай да им пишеш, докато попаднеш на някой по в час. Според мен ,първосигнално винаги започнаха да отказват в началото за каквото и да било. Кой е хотелът?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.