Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Преди два дни получих официалния мейл, който изпращат преди получаване на наградата. Остава да я изплатят, но на там вървя, макар да ме бяха отсвирили грубо в началото. Днес стават 3 седмици след престоя.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Alexander каза:

Преди два дни получих официалния мейл, който изпращат преди получаване на наградата. Остава да я изплатят, но на там вървя, макар да ме бяха отсвирили грубо в началото. Днес стават 3 седмици след престоя.

Същото е положението и при мен, както бях споделил, с тази разлика, че не получавам все още мейл. От деня на напускане е минала една седмица.

Връзка към коментар
преди 50 минути , obsession каза:

Има ли работещ линк за 75/225, никой от посочените до момента не работи при мен....:(

http://www.exbir.de/das-ist-aktuell-extrem-billig/13274-booking-dollar-rabatt.html

 

Като отвориш този линк, там ги има и двата - за 40 долара - пробвах го, работи.

И за 75 евро - при мен не работи, опитай и ти.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 9.08.2017 г. в 16:41, Таньо каза:

Виж този, при мен се отваря коректно. По-добре е от 40 долара срещу 200.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , obsession каза:

Мерси. Повече ме устройва 75/225, но ако не се получи, този също е ценен...

А не можеш ли да разделиш нощувките на два акаунта , отговарящи на условието за по 40 долара?

Връзка към коментар
Мирослав Василев

След 5 дена от последната нощувка, днеска ми бяха изплатени 40$ долара по първата резервацията. Ако всичко е както трябва би трябвало след няколко дена да ми бъдат върнати и по-другата. 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар

За една от резервациите с кешбек няма да ми преведат парите. Отговора е, че не съм се вместил в сумата. Което на практика не е истина. Когато съм направил резервацията условието беше 40/80. Имам снимка от този момент.
В тяхното писмо пише, че сумата е трябвало да бъде 40/200 ???
Няма логика да важи последващо условие, а резервацията да е на предишно.
Все ми е тая, но защо да е така ?

Връзка към коментар
преди 18 минути , Kris каза:

За една от резервациите с кешбек няма да ми преведат парите. Отговора е, че не съм се вместил в сумата. Което на практика не е истина. Когато съм направил резервацията условието беше 40/80. Имам снимка от този момент.
В тяхното писмо пише, че сумата е трябвало да бъде 40/200 ???
Няма логика да важи последващо условие, а резервацията да е на предишно.
Все ми е тая, но защо да е така ?

А защо да ти е все тая?Приложи ли снимка?

Връзка към коментар
преди 16 минути , mamaivy каза:

А защо да ти е все тая?Приложи ли снимка?

Да приложих. Не реагират. Нервите ми са по-важни за да се пазаря за 40 евро. Дали с тях или без тях аз щях да направя тази резервация. Спестих доста от сайта и затова не ме е толкова яд.
На други резервации вече ми върнаха кешбека. А има още предстоящи.

Връзка към коментар
преди 20 минути , obsession каза:

Линкът 40/80 е все още активен, това значи ли, че ако бъде използван, няма да бъде признат?

Ако се върнеш назад ще видиш, че имаше допълнителни условия сумата от 80 долара да бъде преди данъци и такси, а също че линковете от един момент водеха до резервация за 220 долара и връщане на 40. Преди седмица търсих упорито и не намерих нито един работещ 40/80. Ти симулира ли плащане?

 

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

Спазени са всички условия във връзка с данъците. Резервацията не беше от тези, които водят към 40/220. Беше си чиста 40/80. А защо ми искат 200 USD пък въобще не знам.
Ето отговора
"Booking.com Customer Service
Свързахме се с екипа, отговарящ за възнагражденията и те ни уведомиха, че за съжаление резервацията  не отговаря на условията за получаване на награда. Причината е, че според правилата и условията на промоцията е необходимо резервацията да е с минимум стойност от 200 USD.
Моля, не се колебайте да се свържете с нас, в случай че имате допълнителни въпроси.
C уважение"
Не плача взех си своето, но просто ви уведомявам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За да се ползва правото на награда/кешбек от 40$, стойността на резервацията на едно място ли трябва да бъде 80 или 200$ / според работещия линк/ ?  Ако направя резервация в няколко хотела на обща стойност 200$, ще отговаря ли на условието за получаване на награда или трябва резервацията във всеки един хотел поотделно да отговаря на това условие? 

 

/ Моля да ме извините за въпроса. Може би е коментиран някъде назад в темата, но на страниците, които изчетох, не срещнах подобна информация./

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 8 минути , Ann каза:

За да се ползва правото на награда/кешбек от 40$, стойността на резервацията на едно място ли трябва да бъде 80 или 200$ / според работещия линк/ ?  Ако направя резервация в няколко хотела на обща стойност 200$, ще отговаря ли на условието за получаване на награда или трябва резервацията във всеки един хотел поотделно да отговаря на това условие? 

 

/ Моля да ме извините за въпроса. Може би е коментиран някъде назад в темата, но на страниците, които изчетох, не срещнах подобна информация./

Резервацията, трябва да бъде за всеки хотел поотделно.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Ann каза:

За да се ползва правото на награда/кешбек от 40$, стойността на резервацията на едно място ли трябва да бъде 80 или 200$ / според работещия линк/ ?  Ако направя резервация в няколко хотела на обща стойност 200$, ще отговаря ли на условието за получаване на награда или трябва резервацията във всеки един хотел поотделно да отговаря на това условие? 

 

/ Моля да ме извините за въпроса. Може би е коментиран някъде назад в темата, но на страниците, които изчетох, не срещнах подобна информация./

Една резервация, един бонус , един профил.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.