Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Много благодаря на всички за бързите отговори и разбира от Ваша страна.:yahoo:

Ще пиша каквото и да се случи ,за да сте информирани.Ще почакам още ден/*два и ако не ще им пиша.:dancing:

Още веднъж благодаря на всички Ви.:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Мирослав Василев
На 9/6/2017 в 20:38, elateq каза:

След 5 дена от последната нощувка, днеска ми бяха изплатени 40$ долара по първата резервацията. Ако всичко е както трябва би трябвало след няколко дена да ми бъдат върнати и по-другата. 

Успешен развой и по-другата резервация. 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Имам нужда от съвет. Няколко дни след чек-аут ми дойдоха и двата имейла:

Your € 75 reward will be waiting for you... и Claim your € 75 reward now that you’re back!

До тук добре. Сложих си картата Visa в профила и зачаках търпеливо.

2 седмици нищо. Ревю за хотела пуснах, имаше подобен съвет.

Реших да им пиша преди 2 дни(в неделя) - написах им през профила на customer service help и на имейла customer.service@booking.com

до момента нямам дори някакъв автоматичен отговор, че са ми регистрирали оплакването и т.н. от нито едното място.

Погледнете дали е верен този имейл. На вас след колко време ви отговаряха?

 

Връзка към коментар
преди 26 минути , Oshko каза:

customer.service@booking.com

Имейлът е коректен. Не съм им писала във връзка с бонуса, но по други въпроси са ми отговаряли в рамките на един ден до две седмици. Прати им напомняне към предишния си имейл да ги подсетиш малко :)

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Izabela каза:

Има ли все още актуален 80/40 , защото намирам само за 225/75 и 50/25?

 

Преди седмица търсих упорито в нета и не намерих действащ -  линковете прехвърлят към 220/40 или към екрани без зелената лента.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 9/11/2017 в 21:16, chandni каза:

За резервация 02 - 04 септември, получих следния мейл на 05.09:

Не знам дали си забелязал, но едно от условията (освен създаването на акаунт и запаметяването на карта) беше да се остави ревю за престоя. Тъй като бяхме на път и вечер бяхме изморени, нямах време да се занимавам и не оставих веднага ревю. Оставих го чак на 08.09 вечерта. В 02:45АМ на 09.09 са ми изпратили имейл, че ревюто е качено, в 02:47 са ми изпратили имейл:

 

Още ги няма в сметката, но това вече зависи от банката колко ще отнеме.

От вчера и парите са в сметката.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 1 минута , Таньо каза:

Преди седмица търсих упорито в нета и не намерих действащ -  линковете прехвърлят към 220/40 или към екрани без зелената лента.

 

Да това днес го забелязах,че не излиза никаква лента с наградата,а дали защото влизам през телефон

На 9/6/2017 в 13:21, AlexandraKo каза:

http://www.exbir.de/das-ist-aktuell-extrem-billig/13274-booking-dollar-rabatt.html

 

Като отвориш този линк, там ги има и двата - за 40 долара - пробвах го, работи.

И за 75 евро - при мен не работи, опитай и ти.

 

 И при мен този 75 не става

Връзка към коментар
Преди 1 час, Oshko каза:

Имам нужда от съвет. Няколко дни след чек-аут ми дойдоха и двата имейла:

Your € 75 reward will be waiting for you... и Claim your € 75 reward now that you’re back!

До тук добре. Сложих си картата Visa в профила и зачаках търпеливо.

2 седмици нищо. Ревю за хотела пуснах, имаше подобен съвет.

Реших да им пиша преди 2 дни(в неделя) - написах им през профила на customer service help и на имейла customer.service@booking.com

до момента нямам дори някакъв автоматичен отговор, че са ми регистрирали оплакването и т.н. от нито едното място.

Погледнете дали е верен този имейл. На вас след колко време ви отговаряха?

 

Tова Claim не е ли бутон, който да натиснеш? В моя мейл е така (след като нямах карта в профила). Най-сигурно си е да си сложил картата още от началото, ама аз нямах свободна карта

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 1.09.2017 г. в 12:52, macf1an каза:

Отвараш инкогнито прозорец на телефона и ходиш на booking.com/club40, логваш се в акаунта си чак на плащането.

@Izabela

Това на пръв поглед изглежда, че още работи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

Tова Claim не е ли бутон, който да натиснеш? В моя мейл е така (след като нямах карта в профила). Най-сигурно си е да си сложил картата още от началото, ама аз нямах свободна карта

Да, бутон е и минах през него също, в случай, че той задейства процедурата. Нещо ги бави, здраве да е, ако стане - стане.

Връзка към коментар

 

         

 

На 03.09 приключи резервация с код 40/120. Резервацията бе за 138 лири.

На 04.09 получих мейл, че е задействана процедурата, на 07.09 следващ за потвърждаване на карта за получаване на бонуса и вчера - на 12.09 -

ВЪЗСТАНОВЕНИ СУМИ 40.00 GBP 08.09.2017 00:00 GBR BELFAST BOOKING COM 1342993794 FR     84.79

Гледам че са преведени още на 08.09, а другото е забавяне от банковия превод. Бях посочил виртуална Виза, за сведение.

         
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 12 минути , stani.m каза:

Значи и с виртуални виза става, без да искам получих отговор на въпроса си.:)

Затова го написах, де. Ако мога и с моя скромен опит да помогна.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз да се разпиша в темата - Приключила резервация на 10 септември, получено писмо днес... сега да видим парите кога ще влязат в сметката

 

Редактирано от wiliko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, neuromancer каза:

Те и за двете трябва да се мине през линкове (естествено различни)...

 

Имаше период, в който вече направена резервация в Букинг можеше да бъде присъединена към програмата на Уизеър. Излизаше поле, където се въвеждаше персоналния код  и излизаше потвърждение, че резервацията е в условията на отстъпката.

 

Съгласен съм, че е малко вероятно това да стане сега, но тук има толкова специалисти и хора с различен  опит и имам усещането , че няма невъзможни неща! :)

Връзка към коментар
преди 17 минути , Таньо каза:

Имаше период, в който вече направена резервация в Букинг можеше да бъде присъединена към програмата на Уизеър. Излизаше поле, където се въвеждаше персоналния код  и излизаше потвърждение, че резервацията е в условията на отстъпката.

 

Съгласен съм, че е малко вероятно това да стане сега, но тук има толкова специалисти и хора с различен  опит и имам усещането , че няма невъзможни неща! :)

Присъединяваш по-късно - да, но пари в сметката не идват.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

преди 12 минути , Таньо каза:

 

Аз имах две присъединени резервации по този начин. Отказах едната , а по втората не дойде нищо и се отказах, защото не ми се занимаваше с Уизеър. Може би трябваше да пишем по-настойчиво, защото тогавашната промоция беше такава, а излиза че  Уиз са си направили некоректна реклама ... :mad:

Късно ли е сега?

Не знам дали ще стане.Нали условието е да резервираш през линка на Уиз

Връзка към коментар
преди 1 минута , Branko каза:

 

Не знам дали ще стане.Нали условието е да резервираш през линка на Уиз

Това беше едното уславие, но имаше и друго - че можеш да присъединиш стара резервация като впишеш персоналния си код от Уиз /в специално поле/ и после излизаше потвърждение, че резервацията вече е в условията на отстъпката. Може би някъде имам скрийншоти, но не ми се занимава.

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.