Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 4 часа, Sju каза:

@Rainy Не, не е действащ, няма зелена лента.

Ако $40 ще свършат работа, все още booking. com/club40 изглежда работещ през мобилнo устройство. Без да се лог-ваш в профила си.

Линкът Е действащ. Ако не успяваш да го отвориш/активираш, не означава че не работи. Този, на @Фичо също е активен.

@Rainy , @Mary - говорихте ли?!:)

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 минути , Таньо каза:

Линкът Е действащ. Ако не успяваш да го отвориш/активираш, не означава че не работи.

@Rainy , @Mary - говорихте ли?!:)

Аз чак във вторник ще имам възможност.

Сега се радвам на Бейрут и Ливан! :) 

  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 31 минути , Mary каза:

Аз чак във вторник ще имам възможност.

Сега се радвам на Бейрут и Ливан! :) 

Скрийншот от телефона.

Screenshot_2017-09-24-08-09-54.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 14 минути , Таньо каза:

Скрийншот от телефона.

Screenshot_2017-09-24-08-09-54.png

Но завършваш ли резервацията?Защото като избера хотел и вече не е активен,поне при мен е не е

 

Редактирано от Branko
Връзка към коментар
преди 10 минути , Branko каза:

Но завършваш ли резервацията?Защото като избера хотел и вече не е активен,поне при мен е не е

 

Ползвал ли си някакъв код и имаш ли кешбек в този профил?

Връзка към коментар
преди 11 минути , Branko каза:

Не,не съм.А без профил дали ще стане

Опитай схемата на Macf1an.

 

преди 9 минути , Алекс каза:

При мен не работи кодът. Пробвах от 3 устройства, трих кукита и никъде не става.

Ползвала ли си някога някакъв код и имаш ли получен кешбек в този профил?

 

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 7 минути , Таньо каза:

Ползвала ли си нягога някакъв код и имаш ли получен кешбек в този профил?

 

Аз не съм се логнала. Иначе да, в моя профил има направена резервация с този код. Кешбекът предстои :) 

Линкът за 25 долара работи все още, но този за 75 не тръгва. 

Връзка към коментар
преди 14 минути , Алекс каза:

Аз не съм се логнала. Иначе да, в моя профил има направена резервация с този код. Кешбекът предстои :) 

Линкът за 25 долара работи все още, но този за 75 не тръгва. 

При мене тръгват и двата.

  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Аз и пробвах от регистрация ,която не съм правил за отстъпка и при не стават.Много странно при едни да става ,а при други не......;)

Връзка към коментар

Последно тия $80 или $275 с таксите ли сe броят, или без, че нещо изпуснах нишката?
Нямам предвид туристически такси, които се плащат на място, а разните такси, които са включени в цената, която излиза при резервация. 

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар
преди 43 минути , Фичо каза:

Последно тия $80 или $275 с таксите ли сe броят, или без, че нещо изпуснах нишката?
Нямам предвид туристически такси, които се плащат на място, а разните такси, които са включени в цената, която излиза при резервация. 

Резервация, която мина 80$ благодарение на 10% ДДС очаква плащане . 

Интересното е, че два дена след чек аут-а получих този мейл:

"Пожелаваме ви приятно пътуване! Вашето възнаграждение в размер на US$40 ще ви очаква..."

 

 

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Rainy каза:

Един въпрос - само на мобилно устройство ли чекирате този кешбек?

Не. Нашата резервация 50/25 беше направена от лаптоп, кешбека пристигна автоматично след чек аута, но сега и при мен не работи линка от нито едно устройство през инкогнито таб. Иначе линк https://booking.com/club40 през инкогнито таб ми вади офертата 80/40

Връзка към коментар
преди 10 минути , chandni каза:

Не. Нашата резервация 50/25 беше направена от лаптоп, кешбека пристигна автоматично след чек аута, но сега и при мен не работи линка от нито едно устройство през инкогнито таб. Иначе линк https://booking.com/club40 през инкогнито таб ми вади офертата 80/40

Благодаря! Поне разбрах, че не само при мен не е валиден :) Спирам да се мъча...

Връзка към коментар
преди 4 часа, Фичо каза:

Последно тия $80 или $275 с таксите ли сe броят, или без, че нещо изпуснах нишката?
Нямам предвид туристически такси, които се плащат на място, а разните такси, които са включени в цената, която излиза при резервация. 

Имаше момент, в който преди да се направи резервацията отчитаха дали сумата по нея отговаря на изискванията за такси, ДДС и т.н. При последната, която направих сумата ми е точно 225 евро, в която влизат градска такса по 2 евро на човек на ден, т.е . цената на резервацията е по-ниска от 225 евро. Първоначално не ми даваше потвърждение за бонуса, но след неколкократни смени на език и валута, пререзвиране докато първата резервация все още е активна, но не потвърдена в един момент излезе, че ще получа 75 евро. Направих скрийншоти, резервирах и излезе потвърждението за бонуса.

Ако е необходимо мога да кача всичко тук.

Мисля, че си струва да се експериментира. Аз отмених резервации с бонуси и първоначално не ми даваше нито един активен линк след логване - даже и от новите. После след многократни опити и изтривания със CCleaner и sistem restore преди датата на първата ми резервация към профила нещата се получиха.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Branko каза:

Тази с инкогнито прозореца не става или за друга говориш

Може би така работи стабилно само 40/80. От лаптоп сега не успявам да стигна до прозорец с отстъпка преди резервация, но днес от мобилен телефон излезе отстъпката за 75 евро преди логване. С андроид съм, версия 4.4.4, номер на софтуер 1.51.401.5

Връзка към коментар

След повече от месец от резервацията,след няколко разменени мейла и повторно въвеждане на данните на Виза Дебит, левовата равностойност на 25$ са вече по сметката.В последният  мейл пишеше,че не е необходимо картата и акаунта да са на едно и също име.

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар

И аз да кажа - седмица след престоя в хотела ми върнаха 15 долара и на приятеля с линка също. Различни са сумите, но то е от банките. И както каза Мари Николова   се убедих, че може картата и акаунта да са различни / това беше ме притеснило де, но си получих кешбека/. 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Да ги похваля и аз - 10 дни след първата нощувка по резервация с линка 75/225, парите са ми в сметката. Допълнително ми бяха изпратили списък със забележителностите, за които мога да ползвам отстъпка с код (така печално известната промоция с безплатните забележителности). 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.