Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 3 часа, eloena каза:

А някой получавал ли е различни бонуси от един профил, т.е. 25/40/75?

 

преди 3 часа, Olia каза:

Аз съм получавала два бонуса в една и съща карта, но от различни профили.

В един профил съм получавала бонус 75 и от линк за приятел 15 $.

Линк от приятел е различен вид и може да се комбинира с кешбек от резервация. 25/40/75 са от един вид и може да получиш само един. Май някъде из условията го имаше това. Може да получиш максимум 3 бонуса от различен вид в един акаунт (аз поне не знам за трети вид бонус).

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , neuromancer каза:

Може да получиш максимум 3 бонуса от различен вид в един акаунт (аз поне не знам за трети вид бонус).

Аз мисля, че трети бонус може да е QR кода за атракциите в някои градове.

Връзка към коментар

Айде и аз да се похваля.Преди малко ми дойде съобщение за постъпили 87,44лв.След толкова много телефони и имейли;)...най-накрая.Благодаря на всички и най-вече на @AlexandraKo,@chandni,@neuromancer:).А забравям и на  @bobole4e да благодаря,че леко ми вдигна нервите.Резарвацията беше началото на септември(5-9) с виза дебит.Мейли никакви ,само по телефона.:)

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 14 часа, neuromancer каза:

 

Линк от приятел е различен вид и може да се комбинира с кешбек от резервация. 25/40/75 са от един вид и може да получиш само един. Май някъде из условията го имаше това. Може да получиш максимум 3 бонуса от различен вид в един акаунт (аз поне не знам за трети вид бонус).

Да не би да смятат Genius Account като вид бонус? То си дава 10% константна отстъпка...

Връзка към коментар

И аз да се отчета с изплатени още 2 бонуса. Точно 5 дена след напускане на хотелите парите са по сметките без никакви разправии. Доволна съм от букинг :) 

  • Харесвам 2
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 10 минути , edbloom каза:

И вторият ми опит, дни след първият е успешен :) Нощувка на 21.09 - за 80 долара (71 евро) - днес 65.89 лв, благодаря на всички за споделянето и помощта :)

Capture+_2017-09-29-14-24-37-1-1.png

Използвани една или две карти?

Връзка към коментар
преди 3 часа, edbloom каза:

И вторият ми опит, дни след първият е успешен :) Нощувка на 21.09 - за 80 долара (71 евро) - днес 65.89 лв, благодаря на всички за споделянето и помощта :)

Capture+_2017-09-29-14-24-37-1-1.png

А на мен се инатят да ми изплатят бонуса за също като твоята резервация за 80 долара. И в един куп мейли повтарят едно и също - цената включвала такси и данъци и не отговаряла на изискванията. :(

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , rik4o каза:

А на мен се инатят да ми изплатят бонуса за също като твоята резервация за 80 долара. И в един куп мейли повтарят едно и също - цената включвала такси и данъци и не отговаряла на изискванията. :(

Ако си сигурен,че минаваш над 80 долара, по-добре им звънни или пиши.На мен ме мотаха доста време.Първо една жена ми каза:тъй като нямаме човек,който да говори на български ще говориш ли на английски и аз казах не.....;)да се оправят.След два дни пак им се обаждах и един мъж ми се извиняваше поради урагана Ирма,той каза,че ще се излатят,но първа да премине през колегите му за бонуси.

Така,че пробвай  с обаждания май е по-бързо.:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , rik4o каза:

А на мен се инатят да ми изплатят бонуса за също като твоята резервация за 80 долара. :(

Ами тормози ги. Звънни им и ги питай защо и т.н. Няма изискване да е без данъци и т.н. Моите и двете бяха за 80 $ точно, без данъци 60 и нещо. Дано ти ги оправят най-накрая.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Съвсем се оплете моят случай, стават малко странни неща. От известно време в акаунта, във вече отминалата и използвана резервация, текстът: Получавате US$40 обратно след като престоят ви бъде удостоверен! най-неочаквано беше заменен с: Получавате US$25 обратно след като престоят ви бъде удостоверен!  :lol: И започнаха малко да ми омръзват техните обърквания. Сега чакам 25 евро. :-)

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На ‎27‎/‎09‎/‎2017 в 19:47, Иван Попов каза:

Аз се обадих на този 024253700 :).

Пробвай и аз чакам от началото на септември cashback ,но утре ще им се обадя.

След 2 телефонни разговора ми казаха, че трябва да получа cashback-a до 7 работни дни.

Проблема беше, че резервацията беше направена без акаунт и нямахме никаква информация за нея освен един sms и една покана за review на хотел-а.

Cashback-a липсваше 2 седмици след престоя.

Но мисля, че всичко се разреши. booking.com са звъняли в хотела, за да потвърдят, че сме били там.

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, chandni каза:

Няма ли вече работещ линк за 225/75€? :(

Не е 225/75, 120/40gbp е, но пък все още работи:

 

https://www.booking.com/index.bg.html?aid=1229592;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YSzpsriHhUzo5ULYBWcmXOOFQn5b-98st7zi1co58b58Z3oWccl4DicgATTV6L_yBA;sid=107b2571fbfeaae037a4107204c71b1b;sb_price_type=total&

Връзка към коментар
преди 2 минути , Kamen каза:

Не е 225/75, 120/40gbp е, но пък все още работи:

Благодаря, но не ми върши работа... :) Иначе този го видях, че работи, за $40 също намерих работещ, но ми трябва работещ 225/75. Дано от някоя трънка изскочи зайче... :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.