Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 5 часа, chandni каза:

Благодаря, но не ми върши работа... :) Иначе този го видях, че работи, за $40 също намерих работещ, но ми трябва работещ 225/75. Дано от някоя трънка изскочи зайче... :)

И на мен ми трябва.

Връзка към коментар

Във FlyerTalk четох, че дори от един и същи акаунта са получавали първо 15€ от приятел, после $40 и след това 75€, но аз за всеки случай ги направих през различни профили.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , The rider каза:

Схемата е бетон! Два акаунта, една карта - Виза електрон на друго име. 59d33f5eab5cc_40gbp.png.37d9564711857a96b8c80fcbd220d0ba.png

Как една карта на друго име. Имаш предвид един тип карта? Или картата си е една и съща на Име1, но ти в booking в двата акаунта си я описваш като карта на Име1 и на Име2?

 

 

А, и сега видях, че са ти върнати 40 паунда, което не е 40 долара. ;)

Редактирано от ven62
Връзка към коментар
преди 7 минути , ven62 каза:

А, и сега видях, че са ти върнати 40 паунда, което не е 40 долара. ;)

Имаше няколко различни кешбека - 75/225€, $40/$80, $25/$50, 40GBP/120GBP,  а във FlyerTalk видях и някакъв, който не ни е попадал тук - $65/$130

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 53 минути , ven62 каза:

Как една карта на друго име. Имаш предвид един тип карта? Или картата си е една и съща на Име1, но ти в booking в двата акаунта си я описваш като карта на Име1 и на Име2?

 

 

А, и сега видях, че са ти върнати 40 паунда, което не е 40 долара. ;)

Аз доколкото разбрах, акаунт име 1, акаунт име 2 и двата акаунта ползват карта с име 3

Връзка към коментар
преди 2 часа, chandni каза:

$65/$130

Всъщност е комбинация от два бонуса: https://saverocity.com/thedealmommy/2017/05/29/hot-40-back-80-bookingdotcom-60-back-120/

 

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар

Въпросът ми вероятно е доста тъп, но какво да се прави - и най-умният може да зададе такъв :) :girlcrazy:. Откъде да копирам и дам на приятел линк, с който да го поканя в букинг и да ползваме бонуса  за реферали? Или това вече не е активна опция?

Връзка към коментар
преди 16 минути , Ann каза:

Въпросът ми вероятно е доста тъп, но какво да се прави - и най-умният може да зададе такъв :) :girlcrazy:. Откъде да копирам и дам на приятел линк, с който да го поканя в букинг и да ползваме бонуса  за реферали? Или това вече не е активна опция?

Влез в профила си и като кликнеш на името ти, от падащия панел избираш "Earn Money"

Редактирано от funny
Връзка към коментар

И аз дълго време нямах, въпреки, че акаунтът ми е доста стар. В същото време Booking щедро раздаваха реферални връзки и Genius статуси на новорегистрриани акаунти - поредна дразнеща практика на Booking.com и неуважение към старите им клиенти. Опцията се появи преди около месец - два максимум.

Връзка към коментар
преди 1 минута , funny каза:

Aко си Genius май само може

Напротив. На новорегистрирани профили я дават веднага опцията, докато старите клиенти - кучета ги яли... Нещо като мобилните оператори - за нови клиенти - дебели отстъпки, старите не ги интересуват. Не ценят лоялните клиенти, а новите активации/регистрации.

Връзка към коментар

Редовният начин да станеш Genius е след 5-тата резервация. Бързият - регистрираш нов профил, правиш резервация с отмяна. След нея ти предлагат да ти "подарят" Genius статус за седмица, за да го пробваш. Приемаш, правиш си резервацията вече с Genius и 10% отстъпка и анулираш 1-вата. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И са два вида тези реферални линкове, моят е за 15 долара, на мъжа ми за 10 %.  Ама то така можем от някоя единична нощувка да си върнем 30 долара кешбек, сега се замислих.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Ann каза:

Благодаря. А наличието на Genius съвместява ли се с кешбек примерено 80/40 или само едната опция може да се ползва?

 

Да, съвместява се. На мен заради Genius стауса цената на един хотел ми падна под 225€ и трябваше да се задоволя с 40/120GBP :lol:

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Току що направих нов акаунт и след 10 мин в него се появи :

 

85e02501df1560d359a473f544224481a83c9aa7
 
You've unlocked member discounts Genius

Thanks for joining!

Ready to discover deals for your first trip? Here's a tip too - the more your travel, the more discount you get. Let your adventures begin!

Learn more about Genius
  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , chandni каза:

Да, съвместява се. На мен заради Genius стауса цената на един хотел ми падна под 225€ и трябваше да се задоволя с 40/120GBP :lol:

Както и да го смяташ, кешбекът е 1/3 от сумата, така че се преживява :girlcrazy:

Ясно. Ще клонирам както себе си, така и половинът.

Връзка към коментар

И аз да се похваля от Букинг. Ползвани нощувки за периода 22.09.2017 г. - 24.09.2017 г., написан отзив и върнат кешбек от 40 паунда на 02.10.2017 г., без никакво напомняне или кореспонденция.

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.