Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

  • Кой е активният линк за отстъпка в Букинга?
  • Търся по възможност линк за 75/225€. Има ли такъв към момента?
  • В моя акаунт в Букинг имам референтен линк за £15+£15 остъпка (за ползващия и за мен) и мисля да се самоклонирам. Като си направя втори акаунт, името трябва ли да е различно? Със сигурност ще използвам друга дебитна/кредитна карта.
Връзка към коментар
преди 4 часа, Звелина каза:

И са два вида тези реферални линкове, моят е за 15 долара, на мъжа ми за 10 %.  Ама то така можем от някоя единична нощувка да си върнем 30 долара кешбек, сега се замислих.

При мен в 15 евро пък. Дали зависи какъв адрес си въвел?  Как преценят дали валутата да е евро или долари или паунди? Някой има ли наблюдения? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, ven62 каза:

Как една карта на друго име. Имаш предвид един тип карта? Или картата си е една и съща на Име1, но ти в booking в двата акаунта си я описваш като карта на Име1 и на Име2?

 

 

А, и сега видях, че са ти върнати 40 паунда, което не е 40 долара. ;)

преди 10 часа, Kamen каза:

Аз доколкото разбрах, акаунт име 1, акаунт име 2 и двата акаунта ползват карта с име 3

 

Акаунтите са с едно и също име-моето, но естествено с различни мейли. Картата и за двата бонуса е една и съща- Виза електрон, на друго лице. За спорта пробвах дали ще върнат два бонуса на една и съща карта. Стана.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

Цитат

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Съобщението е добавено от Георги

това какво означава по-точно, че нещо не  разбрах

Връзка към коментар

Означава, че не може да си публикувате личните реферални връзки, освен ако не сте златни членове на форума.

Връзка към коментар
преди 1 минута , shnuky каза:

какво е лична реферална връзка?

т.е. този форум става платен?

Защо така решихте? :) 

Не става платен форума!

 

Лична реферална връзка е тази, която е лично ваша.

В случая става дума за връзка, от която Вие ще имате изгода в случай, че я пуснете публично тук.

И предвид, че вие ще печелите от това, то е въведено някакво ограничение за тези връзки.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
В момента, shnuky каза:

какво е лична реферална връзка?

т.е. този форум става платен?

Форумът не става платен, остава си безплатен, освен ако не си закупите членство - сребърно или златно. Освен, че чрез закупуването на членство подпомагате форума, получавате и някои други бонуси. Може да се запознаете с премиум членствата тук.

 

Личните реферали, за които стана дума, са тези от Booking.com или някои други сайтове. Ако някой се регистрира в Booking чрез вашата връзка, той ще получи $15/€15 за това, т.е. ще спечели пари. Именно затова, тази възможност е дадена на тези потребители на форума, които заплащат Златно Премиум членство и по този начи помагат на форума. Иначе четенето и писането във форума си остават безплатни и достъпни за всички потребители.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

значи всички линкове за бонуси публикувани до сега са били  в полза на тези, които ги правят публични. и за да има и форума някаква изгода се въвежда това златно членство така  ли да разбирам?:O

Връзка към коментар

Линковете за 75€, $40 и 40GBP не са лични реферални връзки, а промоции на Booking. Личните реферални връзки са само в посочената в съобщението в зелено тема.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , shnuky каза:

значи всички линкове за бонуси публикувани до сега са били  в полза на тези, които ги правят публични. и за да има и форума някаква изгода се въвежда това златно членство така  ли да разбирам?:O

Не!

Линковете, които са пускани тук не са лични. :) 

Изгодата е единствено за ползващите линка.

Редактирано от Mary
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , chandni каза:

Личните реферални връзки са само в посочената в съобщението в зелено тема.

в която тема няма нищо..... или защото не съм златен член :lol:gizzzzzz

Връзка към коментар
преди 1 минута , shnuky каза:

в която тема няма нищо..... или защото не съм златен член :lol:gizzzzzz

Това, че не си златен член, не скрива информация от теб. Цялата информация във форума е налична за всички членове - със или без Премиум членство. Разликата е, че тези, които са закупили премиум членство, могат да публикуват личната си реферална връзка в онази тема. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 18 минути , chandni каза:

Това, че не си златен член, не скрива информация от теб. Цялата информация във форума е налична за всички членове - със или без Премиум членство. Разликата е, че тези, които са закупили премиум членство, могат да публикуват личната си реферална връзка в онази тема. 

Хубаво е да си изясни човек нещата, благодаря за усилието.

Връзка към коментар
преди 37 минути , Hollywood каза:

Що има само един боокинг реферал от Vasilka  , другите где са?

За да не се чудете коя е Василка(Vasilka в букинг),то това е майка ми.:dancing:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

И аз си мислех да направя профил и на майка ми, /карта ще посоча една от моите/ , както казахте преди време няма проблем името в резервацията да се смени, т.е правя от нейния профил, после променям на мое име, е добре, но в хотела отивам аз, да не стане тогава проблем с кешбека?

И друг вариант си мислех, напр. единия профил ми е Иванка Петрова, втори профил да си направя Иванка Димитрова, като единия път ползвам бощино име, а в другия профил фамилия. Защото с две еднакви имена,/ но различни мейли /  и една и съща карта дали няма да е проблем.

Редактирано от stani.m
Връзка към коментар
преди 1 час, Georgi_G каза:

Малко обратна информация:

 

Три различни акаунта, една и съща карта, всички бонуси получени.

 

Картата е Виза Електрон на ПИБ.  

пс. Сетих се да добавя,  Картата е в USD и доларовите бонуси точни до цент.

 

 

 

Май преди съм виждал редакция на пост дълго време след писане на същия!

 

Редактирано от Georgi_G
Връзка към коментар
На 3.10.2017 г. в 19:42, Алекс каза:

При мен в 15 евро пък. Дали зависи какъв адрес си въвел?  Как преценят дали валутата да е евро или долари или паунди? Някой има ли наблюдения? 

И аз да повторя питането - някой има ли идея как избират влатута  $ / € /  £

Връзка към коментар
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.