Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Може ли някой от по-опитните магеланци да се разрови и да провери каква е тази програма на букинг, чрез която се получават 25 долара бонус, резервирайки през линк на "промотър" ?
Аз намирам само това: https://www.booking.com/content/referral-terms.bg.html

 

но никъде не виждам да дава 25$. Като си правих резервация тези дни ми даде линк, чрез който приятел може да си направи резервация и аз да получа 15$, а той - 10% от резервацията си.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Dreamm каза:

Може ли някой от по-опитните магеланци да се разрови и да провери каква е тази програма на букинг, чрез която се получават 25 долара бонус, резервирайки през линк на "промотър" ?
Аз намирам само това: https://www.booking.com/content/referral-terms.bg.html

 

но никъде не виждам да дава 25$. Като си правих резервация тези дни ми даде линк, чрез който приятел може да си направи резервация и аз да получа 15$, а той - 10% от резервацията си.

Това е за личните реферални връзки, коментира се периодично в темата. Това за 25$ май е ново, мисля че повечето имат връзки точно за сумите споменати от теб. 

Връзка към коментар

Преди час резервирах през такава връзка на чужденец, който не познавам и получих имейл от букинг, че ще ми върнат 25$. Затова исках, ако някой е запознат да каже, да си получаваме ние бонусите, а не непознати. Промотърът също получава нещо, не знам колко точно.

*Резервация за 71$ беше

Редактирано от Dreamm
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Връзка към коментар
преди 7 часа, Dreamm каза:

Може ли някой от по-опитните магеланци да се разрови и да провери каква е тази програма на букинг, чрез която се получават 25 долара бонус, резервирайки през линк на "промотър" ?
Аз намирам само това: https://www.booking.com/content/referral-terms.bg.html

 

но никъде не виждам да дава 25$. Като си правих резервация тези дни ми даде линк, чрез който приятел може да си направи резервация и аз да получа 15$, а той - 10% от резервацията си.

Писах по-горе, че при мен изневиделица се появи това съобщение за 25$ и то в момент, когато очаквах връщане на 40 $ от 80$. И досега не мога да открия причината за замяната на 40 с 25. :-)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Георги каза:

Това за 25$ май е ново

Не е ново... Играхме го този мач... :) Промоциите на Booking бяха 75/225€, 40/$80, 40/$200, 25/$50, 40/120GBP.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 часа, chandni каза:

Не е ново... Играхме го този мач... :) Промоциите на Booking бяха 75/225€, 40/$80, 40/$200, 25/$50, 40/120GBP.

На мен ми се стори, че е нещо различно. Нямаше изискване за минимална сума на резервацията и пишеше да благодаря на ххх, тоест промотъра. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен ми изписа в сайта на Booking, че ще ми бъдат върнати 40 долара след момента на проверка и потвърждение на резервацията. Говоря за линка, даден от Камен.

Засега обаче ми е дръпната пълната сума от кредитната карта, а съобщение от Booking нанай...

Та не знам ще важи ли намалението или не?

 

Връзка към коментар
преди 8 часа, rik4o каза:

Писах по-горе, че при мен изневиделица се появи това съобщение за 25$ и то в момент, когато очаквах връщане на 40 $ от 80$. И досега не мога да открия причината за замяната на 40 с 25. :-)

Бяха въвели изискване резервациите преди данъци и такси да са на стойност 225€, $80, $200, , 120GBP, $50 .  Най-вероятно твоята е отговаряла на условията за 25/$50, но би било интересно ако си имал потвърждение за връщане на 40. Писа ли им?

 

П.П. Никой не писал скоро как се развиха нещата с горното изискване. Аз имам една резервация на стойност точно 225 евро, която предстои.

В тези 225 евро са включени данък и градски такси. Въпреки всичко имам потвърждение, че е получа 75 евро. Дали ще ги платят е друг въпрос и затова съм решил преди пътуването да им пиша и да изчакам потвърждение.

преди 12 часа, Dreamm каза:

Преди час резервирах през такава връзка на чужденец, който не познавам и получих имейл от букинг, че ще ми върнат 25$. Затова исках, ако някой е запознат да каже, да си получаваме ние бонусите, а не непознати. Промотърът също получава нещо, не знам колко точно.

*Резервация за 71$ беше

Публикувай връзката - може да е полезна на някого. Очевидно става въпрос за работещ линк 25/$50.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не, не става въпрос за това и не знам дали е редно да публикувам линка, който намерих в нета. Ето част от имейла ми:

Моето възнаграждение от програмата „Препоръчай на приятел“  
Ще получите US$25 след като осъществите престоя си.
Поканете приятели и получете US$15

Насладете се на парично възнаграждение в размер на US$15, когато препоръчвате Booking.com на семейството и приятелите си.

Редактирано от Dreamm
Връзка към коментар
преди 3 минути , Dreamm каза:

Не, не става въпрос за това и не знам дали е редно да публикувам линка, който намерих в нета. Ето част от имейла ми:

Моето възнаграждение от програмата „Препоръчай на приятел“  
Ще получите US$25 след като осъществите престоя си.
Поканете приятели и получете US$15

Насладете се на парично възнаграждение в размер на US$15, когато препоръчвате Booking.com на семейството и приятелите си.

Всички публикувани тук линкове за 75/225€, 40/$80, 40/$200, 25/$50, 40/120GBP  са намерени в нета.

Връзка към коментар

Това намерих в момента без реферални линкове

понеже не съм пред компютъра и не мога да копирам линка, през който си направих резервацията, но довечера ще го сложа.

Редактирано от macf1an
реферален линк
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Моля да прочетете какво пише в зелената лента най-горе на темата. Не публикувайте лични реферални линкове, моля!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 29 минути , macf1an каза:

Моля да прочетете какво пише в зелената лента най-горе на темата. Не публикувайте лични реферални линкове, моля!

Поне два линка от ползваните до сега бяха такива. Единият беше публикуван в exbir.de, а другия в някой от руските блогове.

Публикуваният реферал не беше личен на @Dreamm.

Това означава ли, че намерен линк в интернет пространството вече не може да се публикува и не може да се ползва ако е личен реферал на някой извън България, не е регистрин в магеланци и няма златен статус?

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 19 минути , Dreamm каза:

Съжалявам. Знам какво пише. Опитах да обясня, но....

Идеята ми беше да се публикуват работещи линкове.

Искрено съжалявам, че съм те подвел!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Sun4o каза:

На мен ми изписа в сайта на Booking, че ще ми бъдат върнати 40 долара след момента на проверка и потвърждение на резервацията. Говоря за линка, даден от Камен.

Засега обаче ми е дръпната пълната сума от кредитната карта, а съобщение от Booking нанай...

Та не знам ще важи ли намалението или не?

 

Като мине самата резервация до 3-4 дни връщат парите. И друго интересно, с различни профили минава една и съща карта  на друго име многократно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 35 минути , Таньо каза:

Това означава ли, че намерен линк в интернет пространството вече не може да се публикува и не може да се ползва ако е личен реферал на някой извън България, не е регистрин в магеланци и няма златен статус?

Винаги е било така, но някои са минавали между капките.

@Георги да обясни правилата по темата, най-добре.

Връзка към коментар
преди 59 минути , Таньо каза:

П.П. Никой не писал скоро как се развиха нещата с горното изискване. Аз имам една резервация на стойност точно 225 евро, която предстои.

В тези 225 евро са включени данък и градски такси. Въпреки всичко имам потвърждение, че е получа 75 евро. Дали ще ги платят е друг въпрос и затова съм решил преди пътуването да им пиша и да изчакам потвърждение.

Аз имах резервация, която към момента на резервирането беше 123 паунда(при изискване за минимум 120). След това , заради курса на лирата падна до 119. Десет дена след реализираната нощувка нямам нищо преведено, нито имейл да очаквам бонус. В сряда им писах , да напомня-нямам отговор(нито пък пари). Ще изчакам до понеделник и ще им пиша пак.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Kamen каза:

Като мине самата резервация до 3-4 дни връщат парите. И друго интересно, с различни профили минава една и съща карта  на друго име многократно.

Чудя се от два различни профила /единият моя/ дали мога да ползвам моята карта и да получа връщане на по 25$ по нея от двата акаунта? Или ще е по-добре да ползвам втора карта?

Връзка към коментар
Преди 1 час, bobole4e каза:

Аз имах резервация, която към момента на резервирането беше 123 паунда(при изискване за минимум 120). След това , заради курса на лирата падна до 119. Десет дена след реализираната нощувка нямам нищо преведено, нито имейл да очаквам бонус. В сряда им писах , да напомня-нямам отговор(нито пък пари). Ще изчакам до понеделник и ще им пиша пак.

Промяната в курса не трябва да оказва влияние.  Имаше ли потвърждение в профила си, че ще получиш 40 паунда .

Връзка към коментар

Имаше при самата резервация- в профила в букинг(още когато се появяваха в Лесни пари) и в потвърждението ми в имейла. Но след нощувката не получих имейл-очаквайте бонуса  и т.н.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.