Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 1 час, macf1an каза:

Винаги е било така, но някои са минавали между капките.

@Георги да обясни правилата по темата, най-добре.

Тези, които са минали между капките са спестили немалко пари на много хора от форума.

Благодаря за отговора.

 

преди 15 минути , bobole4e каза:

Имаше при самата резервация- в профила в букинг(още когато се появяваха в Лесни пари) и в потвърждението ми в имейла. Но след нощувката не получих имейл-очаквайте бонуса  и т.н.

Ако имаш скрийншоти им ги изпрати, но и без тях - потвърждението, което имаш е достатъчно основание да ги получиш .

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 10 часа, Dreamm каза:

Чудя се от два различни профила /единият моя/ дали мога да ползвам моята карта и да получа връщане на по 25$ по нея от двата акаунта? Или ще е по-добре да ползвам втора карта?

Последният месец получих два бонуса от различни акаунти на една и съща карта, и то на друг човек.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 10/6/2017 в 9:09, Таньо каза:

Поне два линка от ползваните до сега бяха такива. Единият беше публикуван в exbir.de, а другия в някой от руските блогове.

Публикуваният реферал не беше личен на @Dreamm.

Това означава ли, че намерен линк в интернет пространството вече не може да се публикува и не може да се ползва ако е личен реферал на някой извън България, не е регистрин в магеланци и няма златен статус?

Тези, които бяха публикувани до сега не бяха лични, независимо от кой блог за взети. Точно тези от руските и exibr, първоначалния им източник беше сайта на American Airlines. Имаха aid, но много от вътрешните връзки на booking го имат и със сигурност не излизаше съобщението да се благодари на еди кой си при кликване на връзката. Теоретично, дори да е лична връзката, няма проблем да се пусне стига печалбата за кликащия да е голяма и да не може да се вземе по друг начин от хиляди други хора. 

 

Този на Dreamm го проверих, на мен ми излиза, че от него печалбата е 25AUD, което е към 15-16 евро и е в тон с останалите лични линкове, ако не се лъжа. Ако в профила на Dreamm пише 25$, може пак да се касае за някаква некомпетентност в booking. 

Връзка към коментар
На 10/6/2017 в 0:53, Mistela каза:

Аз също успях да направя резервация за над 80$ с 40$ отстъпка, използвайки 1-вия линк. Ще дам обратна връзка в средата на следващия месец.

Благодаря за споделянето! :):giverose:

 

П.С. 2-рият линк дава 40$ за резервация над 200$

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само за информация, понеже имах нощувка без въведена карта в профила (не можах да си намеря картата и я бях блокирал), след около един месец въведох данните за новата карта в профила и след доста чакане парите са преведени без да трябва да се обаждам или разправям с букинг по някакъв начин.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Само да кажа, че кликнах върху този линк току що

 

https://www.booking.com/index.html?aid=1311838;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YfnS6M1f7d9dHX2CVRsc9GLS4wIjTWg_O1Tw7Uft1a3GdT2tSYswzGmW-3ur3gqjrA#

 

и ми изписа:

 

Book now and get US$40 back! All you have to do is book and you'll get US$40 back after your stay! Minimum booking cost US$200.

 

Вторият линк:

 

https://www.booking.com/index.html?aid=1311838;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YY4M_ebmfDuIxaIEuat_qV0nBsKiZ6gee82YwAIDshTEk4HK6okA4PVZfkvvVPTruQ

 

е съгласно коментарите:

 

Book now and get US$40 back!
All you have to do is book and you'll get US$40 back after your stay! Minimum booking cost US$80.
Връзка към коментар
На 10.10.2017 г. в 15:12, Rainy каза:

Само да кажа, че кликнах върху този линк току що

 

https://www.booking.com/index.html?aid=1311838;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YfnS6M1f7d9dHX2CVRsc9GLS4wIjTWg_O1Tw7Uft1a3GdT2tSYswzGmW-3ur3gqjrA#

 

и ми изписа:

 

Book now and get US$40 back! All you have to do is book and you'll get US$40 back after your stay! Minimum booking cost US$200.

 

Вторият линк:

 

https://www.booking.com/index.html?aid=1311838;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YY4M_ebmfDuIxaIEuat_qV0nBsKiZ6gee82YwAIDshTEk4HK6okA4PVZfkvvVPTruQ

 

е съгласно коментарите:

 

Book now and get US$40 back!
All you have to do is book and you'll get US$40 back after your stay! Minimum booking cost US$80.

Току що и аз направих резервация през втория линк. Исках само да попитам къде се получава потвърждение, че ще бъде върната сумата от 40 $?

Или трябва по някакъв начин да направя скрийн шот преди да резервирам ли?

Връзка към коментар
преди 9 минути , Boo каза:

Току що и аз направих резервация през втория линк. Исках само да попитам къде се получава потвърждение, че ще бъде върната сумата от 40 $?

Или трябва по някакъв начин да направя скрийн шот преди да резервирам ли?

На екран се вижда при финализиране на резервацията. Лично аз не съм правила screenshot... 

 

P.S. Току ще проверих - пише го в резервацията :)

 

Remember, you get US$ 40 after your stay!

After you’ve checked out, we’ll put your US$ 40 cash reward on your credit card! Enjoy the treat!

After you’ve checked out, we’ll put your US$ 40 cash reward on your credit card! Enjoy the treat!

Връзка към коментар
На 10/6/2017 в 11:29, Таньо каза:
На 10/6/2017 в 11:24, bobole4e каза:

Имаше при самата резервация- в профила в букинг(още когато се появяваха в Лесни пари) и в потвърждението ми в имейла. Но след нощувката не получих имейл-очаквайте бонуса  и т.н.

Ако имаш скрийншоти им ги изпрати, но и без тях - потвърждението, което имаш е достатъчно основание да ги получиш .

Днес най-накрая си получих обратно 40-те паунда от резервация на 24.09.17. Само два имейла писах :). Сега да видим от приятел резервацията кога ще изплатят -15 долара(нощувката беше на 15.10.17).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 29.09.2017 г. в 19:24, rik4o каза:

Съвсем се оплете моят случай, стават малко странни неща. От известно време в акаунта, във вече отминалата и използвана резервация, текстът: Получавате US$40 обратно след като престоят ви бъде удостоверен! най-неочаквано беше заменен с: Получавате US$25 обратно след като престоят ви бъде удостоверен!  :lol: И започнаха малко да ми омръзват техните обърквания. Сега чакам 25 евро. :-)

А къде в резервацията ги виждаш тези неща, може ли някакъв скрийншот?
Аз за отминали резервации виждам само нещо такова:

image.png.ff5820211e46cdcb8d27876616c14158.png

Връзка към коментар
преди 4 минути , Фичо каза:

А къде в резервацията ги виждаш тези неща, може ли някакъв скрийншот?
Аз за отминали резервации виждам само нещо такова:

image.png.ff5820211e46cdcb8d27876616c14158.png

В потвърждението по мейл идва, че можеш да очакваш сума след престоя, провери там.

Връзка към коментар
преди 9 минути , Боби каза:

В потвърждението по мейл идва, че можеш да очакваш сума след престоя, провери там.

Да, да, за потвърждението по мейл знам, получих.
От поста на rik4o останах с впечатление, че в профила в букинг някъде се вижда, защото той спомена, че е динамично, в смисъл - че се е променило. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Фичо каза:

Да, да, за потвърждението по мейл знам, получих.
От поста на rik4o останах с впечатление, че в профила в букинг някъде се вижда, защото той спомена, че е динамично, в смисъл - че се е променило. 

Аз в моя профил също не виждам какво да очаквам, разчитам само на потвържденията в мейла.

Връзка към коментар
На 9/24/2017 в 11:16, IPBurov каза:

Резервация, която мина 80$ благодарение на 10% ДДС очаква плащане . 

Интересното е, че два дена след чек аут-а получих този мейл:

"Пожелаваме ви приятно пътуване! Вашето възнаграждение в размер на US$40 ще ви очаква..."

 

 

 

1 месец след резервацията и аз получих парите .  Картата първо беше Мастъркард и след като 3 седмици не получих нищо реших да я сменя на Виза .
Вчера писах мейл, но видях че превода е бил нареден на 12-и този месец . 

Редактирано от IPBurov
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен ми пратиха 2 дни след престоя поща, че моята награда от 25$ ме очаква, което беше страно, защото трябваше да е 40$. Писах им и ми отговориха, че до 48 часа ще ми пратят линк за връщане на 40$ от посочената резервация. Сега щакам да видя какво ще се случи, но мисля, че няма да имам проблем. Комуникацията с тях е интересно незатруднена :)

Връзка към коментар
преди 1 час, Фичо каза:

Да, да, за потвърждението по мейл знам, получих.
От поста на rik4o останах с впечатление, че в профила в букинг някъде се вижда, защото той спомена, че е динамично, в смисъл - че се е променило. 

При мен се вижда и в резервацията.

booking.png.53943ceee253b55aeddbba3c8e2de77d.png

Връзка към коментар
преди 5 минути , chandni каза:

При мен се вижда и в резервацията.

booking.png.53943ceee253b55aeddbba3c8e2de77d.png

Ще изчезне след престоя и вече няма да се вижда. При мен излезе ето това след края на пътуването, но си писахме и всичко е ок. :)

cash.JPG

Връзка към коментар
преди 2 минути , Георги Василев каза:

Ще изчезне след престоя и вече няма да се вижда. При мен излезе ето това след края на пътуването, но си писахме и всичко е ок. :)

cash.JPG

E, да. След престоя изчезна, но и кешбекът си дойде.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А колко след като получите този мейл се получават парите.Пратен ми е в събота и още нямам нищо.

 

 

IMG_9678.PNG

 

А на моя приятел от който чакам парите му е пратен мейл,че трябва да заяви възнаграждението и някакъв код.Въвежда ли се някъде този код?

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

А колко след като получите този мейл се получават парите.Пратен ми е в събота и още нямам нищо.

5-6 дена някъде

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.