Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

На 17.10.2017 г. в 14:19, Фичо каза:

А къде в резервацията ги виждаш тези неща, може ли някакъв скрийншот?
Аз за отминали резервации виждам само нещо такова:

image.png.ff5820211e46cdcb8d27876616c14158.png

По неведоми пътища букингови в списъка с всички резервации точно и само за въпросната отминала през август резервация ми се появява ейййй такъв голям бутон "Вижте резервацията":

 

buton.png.a03dc27f7f5f20e422ccc6b433e89cb0.png

 

На един от редовете все още си седи съобщението за 25 долара (някъде назад имам скрийншот).

Та си чакам така, вече и след милото уверение от Герганка Букингова Цомова, че ще се забавят, защото имали много заявки. :-) Даже ме питаха колко очаквам като бонус. :lol:

Сбъркана работа!

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дойде време и аз да похваля букинг, най-после. Почти 2 месеца след настаняването ще си получа полагащия ми се бонус май (само това да не стане чак през май  :lol:).

И то точно в размера, в който очаквам - не 25 долара, не 10% или 10 евро, а USD40.00. :) 

 

“Dear …,
Благодарим за проявеното разбиране от Ваша страна. Ние работим над разрешаването на възникналата ситуация.
Бихме искали да Ви предложим обезщетение в размер на USD40.00 за резервация номер …. В рамките на 1-2 работни дни ще получите допълнителен имейл от customer.care@booking.com, съдържащ подсигурен линк. Когато кликнете на този линк, Вие ще бъдете прехвърлени към страница на Booking.com, в която можете да въведете данните от Вашата карта директно в нашата подсигурена система.


Можем да изпращаме обезщетения само по карти с логото на Visa или MasterCard. Предоставената карта може да бъде на името на друг картодържател. След като въведете данните от кредитната карта, обезщетението автоматично ще бъде получено по сметката Ви в рамките на 5-7 работни дни.
Ако имате нужда от допълнителна помощ във връзка с това плащане, моля, свържете се с нашия отдел за Връзка с клиенти.

 

С уважение,
Връзка с клиенти - Booking.com”

 

Как да им се сърдиш?! :)

 

 

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 7
  • Браво 6
Връзка към коментар

Аз направих  две  резервации за догодина за Истанбул, веднъж през моя профил,  веднъж,  през този на мъжа ми. Не през  линк.

И за двете получих мейл на ел. поща, че ще ми бъде преведен бонус от 40 паунда. 

Едната резервация е за 200,другата -за 400 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 17/10/2017 в 15:39, IPBurov каза:

1 месец след резервацията и аз получих парите .  Картата първо беше Мастъркард и след като 3 седмици не получих нищо реших да я сменя на Виза .
Вчера писах мейл, но видях че превода е бил нареден на 12-и този месец . 

В крайна сметка по Виза-та ли преведоха или по Мастер-а?

Връзка към коментар

И аз да кажа. Седмица след нощувката 40$ са в картата. Първо получих мейл, че мойте 25$ ме очакват, писах им, че играя за 40$ по принцип. Веднага върнаха отговор, че ще проверят....след час ми върнаха мейл, че до няколко дни парите ще са по сметката ми и ето днес...40$ получени! :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

А по дебитна карта дали ще върнат бонус? Струва ми се че някой беше писал са му върнали по дебитна. Понеже пише за кредитна само. А скоро някой каза че по виза виртуална са му върнали, а тук при избор на вид карта има само мастър виртуална.

 

Без име.png

Връзка към коментар
Преди 1 час, funny каза:

По-назад в темата има и 40/80 - при мен изглежда работещ.

Освен тези двата, друго май няма.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, stani.m каза:

Говоря за втори път ползване бонус от приятел - друг профил/затова казвам че втори път/ , но същата кредитна карта като на предишния профил

Имаш право да получиш 10 бонуса от приятел (различни приятели).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, stani.m каза:

 А скоро някой каза че по виза виртуална са му върнали, а тук при избор на вид карта има само мастър виртуална.

 

Без име.png

Точно днес върнаха бонус във виртуална Виза. Избери Visa от падащото меню.

Връзка към коментар

Намирам разлика при ползването на линк за 40$ кешбек през компютър и телефон - в първия случай сякаш минава за резервация от 80$ / в резервацията пише, че бонусът ще бъде преведен след осъществяването й и приемам, че системата потвърждава/ , във втория изписва, че кешбекът се получава при резервация за минимум 200$. Сблъсквали ли сте се с това или аз нещо не правя както трябва?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.