Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 4 часа, Kamen каза:

Че сме доволни, доволни сме, лошото е че последният останал работещ линк за 80/40 вече не е активен.

Toзи от Rainy при мен изглежда работещ:

https://www.booking.com/index.html?aid=1311838;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YY4M_ebmfDuIxaIEuat_qV0nBsKiZ6gee82YwAIDshTEk4HK6okA4PVZfkvvVPTruQ

 

 

 

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

При мен си дойдоха 40 + 20 долара за 2 резервации.

Любопитното е, че за тази, по която дойдоха 20-те, ме орязаха с 20, тъй като резервацията ми била за 2 нощувки, а съм позвал само 1. Дотук са прави, но.....първо, дръпнаха си ми парите за 2 нощувки, понеже беше неотказваем резервация и второ, ползвах една нощувка само, понеже Изиджет ми отмениха полет от Бристол за Единбург. Своевременно звъннах в хотела и ги предупредих, те казаха, че няма проблем, но за букинг съм прегрешил и точка.

На принципа за харизания кон си преглътнах, но им писах, че не им отива да въртят Бг номера.

 

П.П. Някой знае ли колко резервации мога да правя през работещ линк? Днес букнах 3 нови, на всяка ми изписваше, че ще върнат по 40 долара.

Редактирано от Sun4o
Връзка към коментар
преди 5 минути , Sun4o каза:

При мен си дойдоха 40 + 20 долара за 2 резервации.

Любопитното е, че за тази, по която дойдоха 20-те, ме орязаха с 20, тъй като резервацията ми била за 2 нощувки, а съм позвал само 1. Дотук са прави, но.....първо, дръпнаха си ми парите за 2 нощувки, понеже беше неотказваем резервация и второ, ползвах една нощувка само, понеже Изиджет ми отмениха полет от Бристол за Единбург. Своевременно звъннах в хотела и ги предупредих, те казаха, че няма проблем, но за букинг съм прегрешил и точка.

На принципа за харизания кон си преглътнах, но им писах, че не им отива да въртят Бг номера.

 

П.П. Някой знае ли колко резервации мога да правя през работещ линк? Днес букнах 3 нови, на всяка ми изписваше, че ще върнат по 40 долара.

Oт различни акаунти-колкото искаш. По  една резервация на акаунт.

Връзка към коментар
Преди 1 час, eloena каза:

Oт различни акаунти-колкото искаш. По  една резервация на акаунт.

От моя си акаунт направих 2-те дотук. Сега през друг, пак взет от форума, направих и тези 3. Проблем?

Връзка към коментар

И аз да се отчета, след нощувки до петък, днес получих имейл да заявя своето възнаграждение, потвърдих картата и един час след това получих втори имейл, че парите пътуват към мен. Сега остава да получа за нощувката в събота 15€ от покана от приятел.

Връзка към коментар
преди 28 минути , Sun4o каза:

От моя си акаунт направих 2-те дотук. Сега през друг, пак взет от форума, направих и тези 3. Проблем?

Ако правилно те разбирам, си ползвал три различни линка за бонуси, но си се логвал все в един и същи акаунт.

Ако е така - ще ти дадат само първия хронологично бонус и няма да ти дадат следващите два. Личен опит споделям - върнаха ми пари само за първата от няколко.

Идеята е да използваш линковете през различни акаунти, дори накрая да получаваш бонуса по една карта.

Целта на букинг е така да стимулират повече клиенти да започнат да използват услугите им.

Но ако си правиш нов акаунт всеки път, засега работи :)

Връзка към коментар
преди 20 минути , Боби каза:

Ако правилно те разбирам, си ползвал три различни линка за бонуси, но си се логвал все в един и същи акаунт.

Ако е така - ще ти дадат само първия хронологично бонус и няма да ти дадат следващите два. Личен опит споделям - върнаха ми пари само за първата от няколко.

Идеята е да използваш линковете през различни акаунти, дори накрая да получаваш бонуса по една карта.

Целта на букинг е така да стимулират повече клиенти да започнат да използват услугите им.

Но ако си правиш нов акаунт всеки път, засега работи :)

Малко доскуча темата с моите тегоби, ама...Боби, ползвах един и същи линк и акаунт за първите 2 резервации, за които ми платиха, сега ползвах друг линк за бъдещите ми 3 резервации, пак със същия акаунт.

Да разбирам, че първия път съм минал метър, сега да взема да променя резервациите с други акаунти, Ъ?

Връзка към коментар
преди 1 минута , Sun4o каза:

Малко доскуча темата с моите тегоби, ама...Боби, ползвах един и същи линк и акаунт за първите 2 резервации, за които ми платиха, сега ползвах друг линк за бъдещите ми 3 резервации, пак със същия акаунт.

Да разбирам, че първия път съм минал метър, сега да взема да променя резервациите с други акаунти, Ъ?

Ха, дано да имаш късмет и с тези тогава :) На мен още на втория опит не ми платиха нищо - нито ми пратиха мейл след нощувката, че ще ми платят.

Връзка към коментар
преди 21 минути , Sun4o каза:

Малко доскуча темата с моите тегоби, ама...Боби, ползвах един и същи линк и акаунт за първите 2 резервации, за които ми платиха, сега ползвах друг линк за бъдещите ми 3 резервации, пак със същия акаунт.

Да разбирам, че първия път съм минал метър, сега да взема да променя резервациите с други акаунти, Ъ?

Мисля, че си минал метър, из условията пишеше по веднъж на акаунт (освен ако едното е линк от приятел, тогава може). Ама кой ги знае. Малко досадно става с десет акаунта :lol:

Връзка към коментар
преди 47 минути , ZORI каза:

Някой може ли да ми пусне линка за 240 долара и бонус 80 долара в Booking

Зори, много отдавна не съм засичала такъв. Преди около месец максимумът, на който попаднах - и след като питах и тук, и прерових мрежата, беше 80/40. 

Връзка към коментар
преди 4 минути , Фичо каза:

Май вече свърши тая далавера и умряха всички линкове :unsure:

май си прав - в момента не ми отваря линка, а малко преди да го пусна, направих успешно резервация през него.

Връзка към коментар
преди 19 минути , Боби каза:

май си прав - в момента не ми отваря линка, а малко преди да го пусна, направих успешно резервация през него.

На мен все още ми го отваря.

Връзка към коментар
На 30.08.2017 г. в 16:04, Kamen каза:

Има ли активен линк за 50/25usd или 80/40usd ?

Dз снощи си взех, ама толкова много пробвах, че незнам през кой точно  стана. При това направих груба грешка взех два пъти през един и същи профил и ми даде 40 долара отстъпка и на двете резервации, но предполагам, когато дойде времето за връщане на парите няма да стане. Ако дам друга карта дали няма да мога да ги излъжа? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нощувка на 25.10 и на 30.10 беше  преведен бонусът 40$ по нова карта с нов акаунт. Плащането на самата нощувка обаче беше със стара карта с преведен друг бонус, но при резервацията посочих нова карта ,която впоследствие не мина в хотела и трябваше да платя със старата ...

Връзка към коментар

При мен един линк 80/40 работеше. При отваряне на резервацията от компютър се вижда текст, информиращ за получаване на 40$ след осъществяване на нощувката. При отваряне на резервацията от телефон текстът липсва. Та не знам дали ще получа кешбека. Поне ще пробвам. Вашето мнение по случая?

В момента съм в Милано и не знам дали имам линка в телефона, за да го пусна тук. Ще потърся. 

Връзка към коментар

Ползвах 2 пъти 40/80 $ успешно, като и двата пъти бях платил предварително с карта и по нея ми върнаха бонуса. Сега ще ползвам 25/50 $, но плащането е в брой на място - трябва ли да платя с картата с която е направена резервацията или мога и кеш, някой знае ли ?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.