Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 10 минути , Алекс каза:

 дали може в такъв зелен надпис, или някакъв друг да постнем работещите линкове за 40/80, 25/50 и каквото там още работи и да ги ъпдейтваме, а не постоянно да се питаме има ли работещи линкове, да ровим страници назад и т.н 

Какво мислят администраторите?

То може, ама линковете спират да работят и така или иначе ще си има мнения - "този не работи, дайте друг". Кажете кой линк работи (без да е референтен) и ще го сложа в зеленото.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Izabela каза:

При създаването нов акаунт/ за да ползваш горните линкове повторно/ обаче  не можеш да се възползваш от 10% от Genius .

Потвърждавам, така е.

А иначе за моите 2 кешбека (от един и същ акаунт) ползвах тия с поздравите на Рупърт. Може би от него минават:)

Връзка към коментар

Е тези с референциите са различни от тези, за които става дума в темата и може да ползваш по една от двата вида, това обяснява как си ползвал две. Обаче ако и двете са от Рупърт пак не би трябвало да мине номера.

Връзка към коментар
преди 7 часа, neuromancer каза:

Е тези с референциите са различни от тези, за които става дума в темата и може да ползваш по една от двата вида, това обяснява как си ползвал две. Обаче ако и двете са от Рупърт пак не би трябвало да мине номера.

И двете бяха от един линк, 40/80 на Рупърт, но за всяка резервация излизах от букинг, тоест затварях го и влизах наново през линка.

Да не би това да е уловката?

Връзка към коментар
преди 4 часа, Sun4o каза:

И двете бяха от един линк, 40/80 на Рупърт, но за всяка резервация излизах от букинг, тоест затварях го и влизах наново през линка.

Да не би това да е уловката?

Доколкото си спомням от T&C може само по веднъж от вид, т.е. един път общата 80/40 или подобна и един път линк от приятел. Но пък ако ти пращаш линк от приятел може до 10 пъти май... Или са направили грешка, или аз вече нищо не разбирам.

Връзка към коментар

Няма значение това-може и дори да не я запаметяваш, те после ще ти пратят линк да я въведеш, ако не я виждат. Аз моята я запаметих след резервацията, една седмица преди да отида в хотела, защото от хотела не можеха да си дръпнат предплатата и ми писаха с молба да я въведа. Иначе мислех въобще да не  я запаметявам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може да въведеш картата и доста време след престоя (примерно ако нямаш подходяща карта в момента), само че така може да се забавят с парите. При мен си ми ги пратиха след като въведох карта 1 месец след престоя без изобщо да им пиша и да се разправям

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Искам да попитам някой получил ли е бонус от линк за 10% "Препоръчай приятел"? 
Понеже ще правя резервация за доста голяма сума и се чудя дали да го пробвам или през Уиз на сигурно да резервирам.
След отваряне на линка ми дава това:
Получете парично възнаграждение от 10%
(и не забравяйте да благодарите на ....
Почти е готово... Резервирайте и ще получите 10% обратно след престоя си.
 
 
Връзка към коментар
преди 11 минути , Девора каза:
Искам да попитам някой получил ли е бонус от линк за 10% "Препоръчай приятел"? 
Понеже ще правя резервация за доста голяма сума и се чудя дали да го пробвам или през Уиз на сигурно да резервирам.
След отваряне на линка ми дава това:
Получете парично възнаграждение от 10%
(и не забравяйте да благодарите на ....
Почти е готово... Резервирайте и ще получите 10% обратно след престоя си.
 
 

Да, аз.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Относно забраната за лични връзки съм писал повече тук

 

Ако излиза ей такъв надпис при кликане, връзката е ОК, публикувайте я:

image.png

 

Ако излиза такъв, не е ок, това е лична връзка:

image.png

 

На 11/3/2017 в 19:09, Алекс каза:

дали може в такъв зелен надпис, или някакъв друг да постнем работещите линкове за 40/80, 25/50 и каквото там още работи и да ги ъпдейтваме, а не постоянно да се питаме има ли работещи линкове, да ровим страници назад и т.н 

Какво мислят администраторите?

 

Пускайте работещи връзки, а ние ще ги закачаме отгоре ( @macf1an - вече можеш и ти да го правиш), точно както аз ще направя в момента с твоето мнение. Като някоя връзка изтече ще я махаме, но за целта ще трябва всички вие да информирате. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На ‎3‎.‎11‎.‎2017 в 22:57, Алекс каза:

...

40/200

https://www.booking.com/index.html?aid=1311838;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YfnS6M1f7d9dHX2CVRsc9GLS4wIjTWg_O65MkkmydbGZZES5s8GqMsOIXVQzz5Zymw

 

На пръв поглед изглеждат различини от горните на funny

П.с или може би първият е същият. 

При мен работи този.

Връзка към коментар

Има ли начин, по който да си резервирам две нощувки през Букинг в един хотел, които да не са в два последователни дни? Освен две отделни резервации, разбира се.

Искам да добавя по една нощувка преди и след съществуваща резервация и да използвам един от ликовете за връщане на суми.

Връзка към коментар

Не. Само отделни резервации. Можеш да промениш съществуващата, но това зависи от нейните условия и щом питаш, вероятно няма да стане.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Имах резервация през линк за 25$ от 50$,която от мястото за настаняване са помолили да анулират.От Букинг ми се  обадиха за това.  Добър разговор се получи.Избрах си добра алтернатива,но най-важното,ми потвърдиха,че след престоя в новото място,ще получа сумата по линка.Това го изисках и писмено.^_^Ако на някой му се случи,да си настоява за сумата.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

При мен вече не работи 40/80 на wiliko.

 

Също не сработва и референция от приятел. Появява се зелена лента, но така и не ме допуска до финални стъпки, за да приключа резервацията. С мъка резервирах, но пише, че ще получа 0 обратно, а в мейла изобщо не пише нищо. В новорегистрирания профил пък рекламата за покана на приятел указва, че само аз бих получила 15$, за приятеля- нищо.

 

 

Връзка към коментар
В момента, Sju каза:

При мен вече не работи 40/80 на wiliko.

 

Също не сработва и референция от приятел. Появява се зелена лента, но така и не ме допуска до финални стъпки, за да приключа резервацията. С мъка резервирах, но пише, че ще получа 0 обратно, а в мейла изобщо не пише нищо. В новорегистрирания профил пък рекламата за покана на приятел указва, че само аз бих получила 15$, за приятеля- нищо.

 

 

Аз вчера резервирах с линк от моя профил на приятел и нямах проблем, даже в профила ми пише, че ме очакват 15€.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.