Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Пробвай този.

https://www.booking.com/searchresults.bg.html?aid=1311838&label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9Ydx0vOvwRVt-05pbch1agMg9sCAnAcuWZTBKqd5nSopzbEFOpdjwDvVblPRQdKuMsw&sid=49d1adbca25b15821d3db4b34c872138&checkin_month=11&checkin_monthday=3&checkin_year=2017&checkout_month=11&checkout_monthday=4&checkout_year=2017&city=-121726&class_interval=1&clear_ht_id=1&clear_ht_id=1&group_adults=2&group_children=0&label_click=undef&nflt=pri%3D2%3Bfc%3D5%3B&no_rooms=1&order=price&room1=A%2CA&sb_price_type=total&sb_travel_purpose=leisure&ss=Ã

 

Не знам при вас как е, но при мен зелената лента със сумата на кешбека в долната част и после в самата резервация текстът "след осъществената нощувка ще получите обратно 40$"  през телефон не се виждат, само на монитора на PC.

 

Връзка към коментар
преди 15 минути , Ann каза:

Пробвай този.

https://www.booking.com/searchresults.bg.html?aid=1311838&label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9Ydx0vOvwRVt-05pbch1agMg9sCAnAcuWZTBKqd5nSopzbEFOpdjwDvVblPRQdKuMsw&sid=49d1adbca25b15821d3db4b34c872138&checkin_month=11&checkin_monthday=3&checkin_year=2017&checkout_month=11&checkout_monthday=4&checkout_year=2017&city=-121726&class_interval=1&clear_ht_id=1&clear_ht_id=1&group_adults=2&group_children=0&label_click=undef&nflt=pri%3D2%3Bfc%3D5%3B&no_rooms=1&order=price&room1=A%2CA&sb_price_type=total&sb_travel_purpose=leisure&ss=Ã

 

Не знам при вас как е, но при мен зелената лента със сумата на кешбека в долната част и после в самата резервация текстът "след осъществената нощувка ще получите обратно 40$"  през телефон не се виждат, само на монитора на PC.

 

Той работи, но е за 40/$200, а не от $80 :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При мен минималната сума на резервацията е скрита зад бутона "Разбрах" и не мога да я видя. Но правих резервации през този линк и после в отворената резервация се вижда текст, че предстои да бъдат върнати 40$.

 

Ако минималната сума е 200$, то условието не е изпълнено при резервация за 85$ и не би трябвало да се вижда потвърждение за кешбек.

 

Нощувките са осъществени, в следващите дни ще стане ясно ще има или не върната сума :).

Връзка към коментар
преди 22 минути , Ann каза:

При мен минималната сума на резервацията е скрита зад бутона "Разбрах" и не мога да я видя.

И при мен беше така. Поиграй си с zoom-а  -  Ctrl + Scroll на мишката ;) .

Връзка към коментар
преди 16 минути , Dreamm каза:

Е то на място нали пак с карта ще платиш? Или попадна на хотел с опция в кеш?

Не просто плащане в хотела си намерих опция не знам в кеш или карта приемат

Връзка към коментар
преди 20 минути , Ivko каза:

Само да питам този кеш и за двата начина ли на плащане важи-плащане с карта и плащане на място?

Важи и за плащане кеш на място.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Имам две резервации в booking за по един ден /така се наложи, за да увелича дните на престоя/ и днес видях, че цената на стаята е по-ниска с по 10 евро. Естествено анулирах първите си резервации и направих нови като за целта използвах два различни referral link, намерени в нета. Сега и на двете ми резервации пише "Не забравяйте, че ще получите BGN 41.50 след края на престоя си! Тъй като резервирахте, използвайки линка от *****, вие получавате парично възнаграждение на стойност BGN 41.50. След като осъществите престоя си, ние ще преведем BGN 41.50 по кредитната ви карта. Насладете им се!"

Възможно ли е изобщо това? Резервациите направих една след друга, използвайки една и съща карта, профил, и т.н.

Връзка към коментар
На 10/30/2017 в 18:27, Sun4o каза:

При мен си дойдоха 40 + 20 долара за 2 резервации.

Любопитното е, че за тази, по която дойдоха 20-те, ме орязаха с 20, тъй като резервацията ми била за 2 нощувки, а съм позвал само 1. Дотук са прави, но.....първо, дръпнаха си ми парите за 2 нощувки, понеже беше неотказваем резервация и второ, ползвах една нощувка само, понеже Изиджет ми отмениха полет от Бристол за Единбург. Своевременно звъннах в хотела и ги предупредих, те казаха, че няма проблем, но за букинг съм прегрешил и точка.

На принципа за харизания кон си преглътнах, но им писах, че не им отива да въртят Бг номера.

 

П.П. Някой знае ли колко резервации мога да правя през работещ линк? Днес букнах 3 нови, на всяка ми изписваше, че ще върнат по 40 долара.

Здравейте, след колко време ви върнаха парите? Изапратиха ми мейл миналия понеделинк, че ще получа друг за целта, но все още не съм...

Връзка към коментар
преди 10 минути , smileyy каза:

Здравейте, след колко време ви върнаха парите? Изапратиха ми мейл миналия понеделинк, че ще получа друг за целта, но все още не съм...

Щом са ти пратили мейл, значи ще го получиш - забавянето е от банката ти. Моя кешбек го получих след около 3 дни.

Редактирано от chandni
Връзка към коментар
преди 19 минути , smileyy каза:

Здравейте, след колко време ви върнаха парите? Изапратиха ми мейл миналия понеделинк, че ще получа друг за целта, но все още не съм...

7-10 дена.

Сега чакам други, забавя се едната.

На 8-ия ден след получен от тях мейл, звъннах на кол-центъра. Оттам ми обясниха, че обичайния срок бил 10 дена, ако и тогава ги няма, да им свиркам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.