Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Направих една резервация на хотел с линк от приятел. Но я анулирах, сега ще резервирам друг хотел. Въпроса ми е може ли пак от същия линк да я направя, дали ще ми върнат бонус, или щом веднъж съм ползвала линка няма да мога. Но пък нали съм анулирала...

Връзка към коментар
преди 22 минути , stani.m каза:

Направих една резервация на хотел с линк от приятел. Но я анулирах, сега ще резервирам друг хотел. Въпроса ми е може ли пак от същия линк да я направя, дали ще ми върнат бонус, или щом веднъж съм ползвала линка няма да мога. Но пък нали съм анулирала...

според мен няма да има проблем.

Връзка към коментар
преди 3 часа, stani.m каза:

Направих една резервация на хотел с линк от приятел. Но я анулирах, сега ще резервирам друг хотел. Въпроса ми е може ли пак от същия линк да я направя, дали ще ми върнат бонус, или щом веднъж съм ползвала линка няма да мога. Но пък нали съм анулирала...

Може

Връзка към коментар
На 11/20/2017 в 9:12, Sun4o каза:

7-10 дена.

Сега чакам други, забавя се едната.

На 8-ия ден след получен от тях мейл, звъннах на кол-центъра. Оттам ми обясниха, че обичайния срок бил 10 дена, ако и тогава ги няма, да им свиркам.

Аз бях добавила карта в профила още в самото начало. Оказа се, че системата им не я разпознавала като картата, на което да се изплатят парите... Трябвало да я премахна и да я добавя наново. 

Сега очаквам нов мейл за потвърждение от тяхна страна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 11/24/2017 в 19:55, macf1an каза:

Ползвах купона и от тогава каквито и проби да правя в това число на друг компютър, с другo IP, друг акаунт не става как е възможно?

Връзка към коментар
преди 1 час, chandni каза:

Вчера все още работеше линкът на macf1an, но явно от днес е "врътнато кранчето". 

Който иска нека опита този линк. Не кликвайте върху оранженото поле, защото ще се "съгласите", че ще получите 40 долара при резервация от 200. Ако полето се запази без да се кликва върху него, изберете хотел и се впишете в профил, през който не е ползван досега такъв линк и накрая ще излезе, че получавате бонус 40 долара ако резервацията ви надхвърли 131,25 лева, т.е. 80 долара. /Днес направих две резервации по този начин./

 

Успех! :)

 

 

https://www.booking.com/searchresults.bg.html?aid=1311838&label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YdWqAjggrXy44J821TPr_NBNtiHxlYYfZcy6nxDLID_1PYDwX4Ih-3dilU2N2IyfUg&sid=30e45188be8dfdde4074495fa3d99f0f&sb=1&src=searchresults&src_elem=sb&error_url=https%3A%2F%2Fwww.booking.com%2Fsearchresults.bg.html%3Faid%3D1311838%3Blabel%3Drefer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YdWqAjggrXy44J821TPr_NBNtiHxlYYfZcy6nxDLID_1PYDwX4Ih-3dilU2N2IyfUg%3Bsid%3D30e45188be8dfdde4074495fa3d99f0f%3Bage%3D6%3Bcheckin_month%3D9%3Bcheckin_monthday%3D27%3Bcheckin_year%3D2018%3Bcheckout_month%3D9%3Bcheckout_monthday%3D29%3Bcheckout_year%3D2018%3Bcity%3D-114787%3Bclass_interval%3D1%3Bdtdisc%3D0%3Bfe_new_tab%3D1%3Bgroup_adults%3D2%3Bgroup_children%3D0%3Binac%3D0%3Bindex_postcard%3D0%3Blabel_click%3Dundef%3Blsf%3Doos%7C1%7C-1%3Bnflt%3Dpri%3D1%3Bfc%3D5%3Bfc%3D2%3Boos%3D1%3B%3Bno_dorms%3D1%3Bno_rooms%3D1%3Boffset%3D0%3Border%3Ddistance_from_landmark%3Bpostcard%3D0%3Broom1%3DA%2CA%3Bsb_price_type%3Dtotal%3Bsb_travel_purpose%3Dleisure%3Bsrc%3Dsearchresults%3Bss%3D%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%3Bss_all%3D0%3Bssb%3Dempty%3Bsshis%3D0%3Bssne%3D%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%3Bssne_untouched%3D%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%3Btrack_hp_back_button%3D1%26%3B&order=popularity&ss=Катания&ssne=Катания&ssne_untouched=Катания&city=-114787&sb_travel_purpose=leisure&checkin_monthday=27&checkin_month=9&checkin_year=2018&checkout_monthday=4&checkout_month=10&checkout_year=2018&no_rooms=1&group_adults=2&group_children=0&highlighted_hotels=&fe_new_tab=1

 

П.П. Пробвах отново - симулирах резервация и отново се получи:

image.png.383d8a4d6d5bc42a95e408fe3ded3ced.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 6
Връзка към коментар

И при мен е така. В резервацията се вижда, че трябва да върнат 40$. Но на запитването ми кога и как отговариха, че не е изпълнено условието за минимална сума на резервация 200$. Като не е изпълнено условието, що стои инфо, че ще върнат 40$  - отговор няма :). А за другата резервация хостът писал, че гостите не са пристигнали и нощувката не е осъществена. Иначе си дръпна пари от картата, след като излязохме на разходка, въпреки че му казвахме, че предпочитаме да платим в брой. / Не говореше добре английски, ама как не е разбрал хубавата думичка ''кеш'' - не знам. / 

Та си пишем тези дни :).

Редактирано от Ann
Връзка към коментар

И аз имах такъв случай - от хотела бяха отразили като непристигане /защото ни настаниха в друг техен хотел поради оувърбукинг/. Иначе бяхме с линк от приятел и платихме в кеш. Писах на букинг им за цялата ситуация,въпреки че нямах разписка, доказваща че съм нощувала и платила. Проявиха разбиране и ми върнаха бонуса почти веднага, даже и този който трябваше на приятеля да го върнат ми го преведоха на мен заедно с моя :) 

Връзка към коментар

Аз затова винаги плащам с карта, за да има електронна следа, че сме били там и да не ми погодят някой номер. Дори и да няма бонус, винаги се презастрсаховам, че няма след като платя в брой, хотелът да обяви no show и да задължат картата, с която е направена резервацията. Другата "застраховка", която си правя е снимки на стаята, както и пазене на всякакви видове разписки и касови бележки минимум 6 месеца след пътуването.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

И аз винаги изисквам разписки, ама този път нещо се отплеснах. И до скоро бях тръпна дали няма да ми дръпнат нещо от картата. Аз съм си виновна, трябва да съм по-внимателна.

Връзка към коментар
Връзка към коментар

Наистина изчезнаха кодовете за 40/80 и може би е трайно, защото има някои промени по тези програми. Така например реферал кодовете вече не важат за част от предлаганите настанявания (изписва го в момента, в който се опитате да резервирате такова място). Все пак има и добра новина - въвели са опция цената на резервацията да се намали със сумата на отстъпката при плащане веднага. Така в някои случаи няма да е нужно да чакате одобрение и евентуално връщане на пари по картата.

 

Току що пробвах отново и опцията за намаляване на сумата е изчезнала. Може би тестват нещо. Не знам дали ще е за постоянно.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

След като не намирам много начини за намаляване на цените на нощувките, напоследък изпробвах различни начини да се възползвам максимално от рефералната програма (ако тази информация по някакъв начин противоречи на интересите на форума - моля да я изтриете). Разбира се най-добре е човек да стои от двете страни на сделката, но пък резултата не е сигурен. Затова се фокусирах и върху максимизиране на сумата. Установих, че в зависимост от IP адреса на регистрацията сумата варира. Така например при българска регистрация дава по USD 15 на реферал, докато с американски - сумата е USD 25, с английско IP - получавате по GBP 15, с италианско - EUR 20. Австралийските регистрации са по AUD 25, а полските по PLN 50. Някои канадски реферал дават по CAD 40, но не съм пробвал с канадско IP. Освен това някои от регистрираните сметки дават по 10% отстъпка, а други цитираните по-горе суми. Не знам от какво зависи. Реферал стара програма не е най-добре, което сме виждали, но според мен в момента е едно от най-добрите средства да се свалят цените на нощувките.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , koliob каза:

Така например при българска регистрация дава по USD 15 на реферал, докато с американски - сумата е USD 25, с английско IP - получавате по GBP 15, с италианско - EUR 20. Австралийските регистрации са по AUD 25, а полските по PLN 50. Някои канадски реферал дават по CAD 40, но не съм пробвал с канадско IP. Освен това някои от регистрираните сметки дават по 10% отстъпка, а други цитираните по-горе суми. Не знам от какво зависи. Реферал стара програма не е най-добре, което сме виждали, но според мен в момента е едно от най-добрите средства да се свалят цените на нощувките.

Днес изрових света да намеря действащ линк. Тц. Няма. Та и аз гледах референтните линкове. Може би са увеличили сумата, но днес видях, че ми пише £20 при използване на линка, а приятелят получава 10% - каквото и да значи това. Та, ако няма риба, и ракът... 

Връзка към коментар
преди 10 минути , Rainy каза:

Днес изрових света да намеря действащ линк. Тц. Няма. Та и аз гледах референтните линкове. Може би са увеличили сумата, но днес видях, че ми пише £20 при използване на линка, а приятелят получава 10% - каквото и да значи това. Та, ако няма риба, и ракът... 

Супер е това, че ти дава GBP 20. Сигурно ти е стара регистрацията. Аз имам три с UK регистрация и всички те дават и получават по GBP 15.

Връзка към коментар
преди 23 минути , koliob каза:

Супер е това, че ти дава GBP 20. Сигурно ти е стара регистрацията. Аз имам три с UK регистрация и всички те дават и получават по GBP 15.

Отскоро са го увеличили - мисля беше £15. Не бях се заглеждала... Какво не прави мотивацията :biggrin:

Връзка към коментар

Бях резервирал по схемата 40/80$, имам потвържденията, че отговарям на условията и да очаквам парите, картата ми е добавена в профила, като дори и с нея е платено в хотела, от 1 седмица ми е осчетоводена транзакцията с картата в Банката ми, но пари няма по сметката ми обратно. Колко дни горе-долу ви отне за да получите бонуса обратно?

Редактирано от Salvuccio
Връзка към коментар
преди 8 минути , Salvuccio каза:

Бях резервирал по схемата 40/80$, имам потвържденията, че отговарям на условията и да очаквам парите, картата ми е добавена в профила, като дори и с нея е платено в хотела, от 1 седмица ми е осчетоводена транзакцията с картата в Банката ми, но пари няма по сметката ми обратно. Колко дни горе-долу ви отне за да получите бонуса обратно?

На мен повече от месец вече, но нещо се беше объркало при тях. Иначе 14 работни дни дават като срок за получаване на парите. След това можеш да им пишеш и да ги попиташ какво се случва. Ако го направиш преди това, вероятно ще ти кажат да изчакаш.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 20 минути , Salvuccio каза:

Бях резервирал по схемата 40/80$, имам потвържденията, че отговарям на условията и да очаквам парите, картата ми е добавена в профила, като дори и с нея е платено в хотела, от 1 седмица ми е осчетоводена транзакцията с картата в Банката ми, но пари няма по сметката ми обратно. Колко дни горе-долу ви отне за да получите бонуса обратно?

И при мен отнема повече от месец.

Изчакай 2 седмици и ако не ти дойде мейл, че изпълняват изплащането на бонуса, пиши до съпорт.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.