Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 21 минути , Тони каза:

Ми някаква минала показвам. От лятото.

Screenshot_20180120-131818.png

Да, през приложението излиза, но през сайта не. 

 

В приложението няма и дума за 40 USD reward. :D Звъня им сега, но нещо не можахме да се чуем и ми звъняха 10 пъти, но не ме чуват и това е. 

 

Edit: Свързах се. Казаха ми да чакам имейл, който ще ми потвърди, че имам reward и след него ще отнеме 7-10 дни банката да обработи трансакцията. 

 

Вие след колко време получихте такъв имейл?

Редактирано от Loverboy
Връзка към коментар
преди 19 часа, Loverboy каза:

Да, през приложението излиза, но през сайта не. 

През приложението не се вижда нищо  само от уеб или браузер на телефона. Принципно при тези линкове чек аута го дава с два дена след напускането на хотела и от тогава да очакваш мейл за осъществен престой и парите /поне при мен е така с две резервации вече/

Сега даже чакам още една за престой,който бе 17-20 януари,а тук пише 22-ри

 

 

 

 

90626801-3158-4D4B-93D5-8959B0E14C09.jpeg

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 5 часа, Ivko каза:

През приложението не се вижда нищо  само от уеб или браузер на телефона. Принципно при тези линкове чек аута го дава с два дена след напускането на хотела и от тогава да очакваш мейл за осъществен престой и парите /поне при мен е така с две резервации вече/

Сега даже чакам още една за престой,който бе 17-20 януари,а тук пише 22-ри

 

 

 

 

90626801-3158-4D4B-93D5-8959B0E14C09.jpeg

При мен престоят приключи в петък. Къде гледаш това, което виждам от скрийншота? 

Връзка към коментар
преди 6 часа, Loverboy каза:

При мен престоят приключи в петък. Къде гледаш това, което виждам от скрийншота? 

Ами влизаш си в профила и от настройки менюто на профила даваш “спечелете пари” и там ти излиза там линка за споделяне твоя личен и най-долу има какво си спечелил и какво очакваш

Връзка към коментар
На 1/11/2018 в 18:03, funny каза:

Абе да ти кажа с букинг никога не е ясно. Аз преди малко получих мейл че бонуса ми от 40$ ( от линк 40/200) пътува към мен. А аз тази резервация я канселирах един ден след като я направих !!! :biggrin:

Давам ъпдейт - парите пристигнаха :)

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 20.01.2018 г. в 13:14, Loverboy каза:

Скрийншотът, който показах е именно от менюто Bookings. Тук виждам всички стари резервации, но сами виждате, че опциите са само remove from list, see things to do, book again и email the property. 

 

Дори в оригиналния потвърдителен имейл като чукна на View the print version ме праща пак на тази страница от скрийншота. Нямам опция VIEW THE RESERVATION или нещо такова. 

И при мен е така.Другото странно,в мейла с резервацията нямам потвърждение,че ще ми върнат парите,а само в профила ми в букинг,карта слагам чак ,когато потвърдят,че ще върнат нещо.Досега съм си вземала всички кешбеци.

Редактирано от Olianata
Връзка към коментар
На 21.01.2018 г. в 21:22, Ivko каза:

Ами влизаш си в профила и от настройки менюто на профила даваш “спечелете пари” и там ти излиза там линка за споделяне твоя личен и най-долу има какво си спечелил и какво очакваш

Нямам опция спечелете пари.Я да питам нещо,значи в акаунта ми,който е jenius,всичко е така,както го описвате,но резервния акаунт ми е през друг браузер,за улеснение с паролите/за да не вкарвам всеки път/и там няма такава опция.Да не би да връщат пари само на GENIUS?

Редактирано от Olianata
Връзка към коментар
Преди 1 час, funny каза:

Давам ъпдейт - парите пристигнаха :)

Хахаха... Аз имам 3 отменени от линковете 75/225... Ти представяш ли си да вземат да дойдат...?:lol:

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 2 минути , chandni каза:

Хахаха... Аз имам 3 отменени от линковете 75/225... Ти представяш ли си да вземат да дойдат...?:lol:

Както вече казах..... с Букинг никога, нищо не е ясно :biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 49 минути , Olianata каза:

Да не би да връщат пари само на GENIUS?

Съвсем не. Предполагам трябва да имаш една-две реализирани нощувки, за да излезе, но може и да не е така. Не съм виждал някакви правила по въпроса.

 

Връзка към коментар
преди 20 часа, Olianata каза:

Нямам опция спечелете пари.Я да питам нещо,значи в акаунта ми,който е jenius,всичко е така,както го описвате,но резервния акаунт ми е през друг браузер,за улеснение с паролите/за да не вкарвам всеки път/и там няма такава опция.Да не би да връщат пари само на GENIUS?

Не, изпробвано през 3 акаунта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, темата гледам е безкрайна и не мога да смогна да прочета.

 

 Дайте ми моля линк за хубава оферта, ще резервирам хотел в Дубай от 29.01 до 04.02.

 

 Мерси!

Връзка към коментар
преди 2 минути , Happy_Traveler каза:

Здравейте, темата гледам е безкрайна и не мога да смогна да прочета.

 

 Дайте ми моля линк за хубава оферта, ще резервирам хотел в Дубай от 29.01 до 04.02.

 

 Мерси!

Най-добро според мен ти е да ползваш личен реферал за 10%  кешбек

Връзка към коментар
преди 22 минути , Happy_Traveler каза:

Мерси много Funny, а как да го ползвам, може ли малко повече детайли?

Виж мненията най-отгоре. В темата линкната в зеленото блокче има линк за 10%, а под него в препоръчаните има връзки за $40 при резервация от минимум $200. Прецени кое ще ти е по-рентабилно. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Имах резервация от личен реферал, която беше 17-20 януари и все още нямам мейл, че е осъществен престоя /при другите възнаграждения получавах до 3 дни след престоя /. Дали да изчакам още малко или да им пиша и ако да на какъв език се вързвате с център-а за клиенти предполагам по мейл?

 

90626801-3158-4D4B-93D5-8959B0E14C09.jpeg.5d790374eb0982b4c8b4a1327dbda77c.jpeg

Връзка към коментар
преди 2 минути , Звелина каза:

Има ли изобщо някой, получил 40 NZD/CAD до момента? 

 Ами аз уж чакам сега всички условия съм ги изпълнил и не съм получавал до сега бонус от линкове 

Връзка към коментар
преди 11 минути , don каза:

И аз чакам също,получих мейл че паричното ми обезщетение се обработва в момента

 А колко след престоя получи мейл и какъв беше? 1.Че си се върнал от пътуването и обработват възнаграждението след като престоя бъде потвърден или 2.Че възнаграждението пътува към теб

Връзка към коментар

1 ден след престоя получих мейл,че паричното ми възнаграждение се обработва и се изчаква потвърждение от мястото за настаняване,което можело да отнеме от 2 до 30 дни

Връзка към коментар
преди 33 минути , Ivko каза:

Да и аз при предишните получавах такъв мейл,но сега още нямам такъв :blackeye:

И аз нямам, писах им, нямам отговор, според мен са претоварени, да изчакаме.

Връзка към коментар
преди 36 минути , Боби каза:

И аз нямам, писах им, нямам отговор, според мен са претоварени, да изчакаме.

Моят предстой беше до 19 януари. До днес нямам никакъв имейл, нито някъде ми се появява reward-a. 

 

Изрично ги питах на имейли и телефони, потвърдиха, че с тая резервация ще има кешбек, но до тоя момент няма нищо. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.