Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 21 минути , Sun4o каза:

Най-отгоре на страницата стоят работещи линкове

Ама няма да получиш пари в сметката, това е разликата. Освен ако не направят пропуск в системата си, случвало се е. И на мен дори.

Хмм. Аз вече ги получих по картата от предните два линка, които ползвах, но сега погледнах условията и наистина пише, че може само по веднъж. Може би наистина е било пропуск :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,да докладвам вчера са ми превели единия бонус от 40CAD,и днеска очаквам още един от другия си профил за резервация разделена на 2+2 нощувки от 2 профила

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 18 минути , don каза:

Здравейте,да докладвам вчера са ми превели единия бонус от 40CAD,и днеска очаквам още един от другия си профил за резервация разделена на 2+2 нощувки от 2 профила

Аз също чакам 40CAD,но още няма нищо,а мейл получих на 1-ви,че парите пътуват.Ти имаше ли такъв мейл и колко след него ти дойдоха?

Връзка към коментар
преди 20 минути , don каза:

Да,имах такъв мейл ма 02.02 и парите са пристигнали на 3 ти събота и в понеделник бяха осчетоводени.Вчера получих мейл за другия профил че парите идват

А каква карта ти е в профила?

На моя пише в заглавието на мейла:

“Потвърждение номер.........заявете своето възнаграждение в размер на CAD 40 сега, когато осъществихте престоя си”, а в текст пишат че ще изпратят възнаграждението както са обещали и че няма нужда да правя нищо и зеленото поле с надпис че парите пътуват.А относно това “заявете” нещо прави ли се?

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 35 минути , Ivko каза:

А каква карта ти е в профила?

На моя пише в заглавието на мейла:

“Потвърждение номер.........заявете своето възнаграждение в размер на CAD 40 сега, когато осъществихте престоя си”, а в текст пишат че ще изпратят възнаграждението както са обещали и че няма нужда да правя нищо и зеленото поле с надпис че парите пътуват.А относно това “заявете” нещо прави ли се?

В условията за получаване на възнаграждението са посочени само виза и мастеркард

Връзка към коментар

а максимална сума при приятелски линк за 10% дали има? че смятам да го приложа за една вила малко над 2000 евро и точно заради линка искаме да я резервираме през букинг, а не от друго място /иначе в цената няма разлика/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 35 минути , antea каза:

а максимална сума при приятелски линк за 10% дали има? че смятам да го приложа за една вила малко над 2000 евро и точно заради линка искаме да я резервираме през букинг, а не от друго място /иначе в цената няма разлика/

Няма максимум доколкото знам. Проверено е за сума над USD 4000 и работи линка за 10%. В смисъл, че след края на престоя се получи бонуса от над USD 400 по картата.

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар
На 6.02.2018 г. в 13:27, antea каза:

а максимална сума при приятелски линк за 10% дали има? че смятам да го приложа за една вила малко над 2000 евро и точно заради линка искаме да я резервираме през букинг, а не от друго място /иначе в цената няма разлика/

Мисля че не, аз ползвах наскоро за по-голяма сума от вашата, от която ми възстановиха 10% още следващия месец.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 час, Bellaero каза:

От кога са ви резервациите с САD? За резервация на 27.02. получих два дни след това мейл, че започват проверка в хотела 2-30 дни, но още кинти няма. 

Моята резервация от 26.01 с USD , и аз получих същото писмо и след това няма нещо, така че не притеснявай. Изчакай поне една седмица, докато спазват срокове, посочените в условията, няма за какво да ги търсиш.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Bellaero каза:

От кога са ви резервациите с САD? За резервация на 27.02. получих два дни след това мейл, че започват проверка в хотела 2-30 дни, но още кинти няма. 

Предполагам имаш предвид 27.01 още е рано.Моята резервация приключи на 20-ти януари мейл не получих за проверка, а направо на 1-ви дойде този,че парите пътуват към мен и на 6-ти ми бяха в сметката

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 7.02.2018 г. в 14:11, smileyy каза:

При мен дори и закачените в темата не работят... :unsure:

И при мен така. Мислех си, че повредата е в моя телевизор. От два дена трия бисквитки, отварям в поверителни прозорци, но нъц.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.