Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Аз си получих 25 долара от линк 25/75 за направена резервация може би септември или по-рано, изпълнена края на януари.

Също си получих и 10% кешбек от линк на приятел.

 

Връзка към мнение
преди 3 часа, Звелина каза:

Извинявам се, не мога да намеря никовете! Имаше хора, които чакаха на един и същи акаунт два пъти по 40 CAD, но от различни канещи /един Уилям и един друг/. Как се развиват нещата?

Другия месец ще знам. Моите са за 2 по 25$.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мога да ви препоръчам една малко по-сложна схема. Регистрирате си една нова поща в gmail (например aabbcc123456@gmail.com). С тази поща и съвсем измислено име си регистрирате нова сметка в booking.com, но непременно през USA IP адрес. В тази сметка си вкарвате данните на истинска кредитна/дебитна карта (може и виртуална). Така се сдобивате с линк, който носи по $25 за всеки реферал. Регистрирате си още една сметка в booking.com със същата поща, но слагате някъде точка или звездичка (например aa.bbcc123456@gmail.com). За gmail сървъра това е същия адрес, но за booking.com е нов. Новата сметка е добре да се регистрира от друго IP, което може и да е българско. Новата сметка може също да е на произволно име. Регистрирате истинска карта, различна от тази в първата сметка (за предпочитане на друго име). В тази сметка правите резервация на вашето истинско име, като ползвате линка от първата сметка например на стойност $55. След като се върнете си получавате по $25 по всяка една от сметките и нощувката излиза $5. Това може да се повтаря неколкократно за всяка нощувка поотделно. Не е нужно да регистрирате нови пощи, защото може да слагате произволен брой точки и звездички на произволни места в името на пощата и за gmail сървъра е едно и също. Изглежда като доста работа, но всъщност става бързо. Естествено риска booking.com да не върнат пари по някоя или по двете сметки си го има и никой не може да го оцени точно, но в момента изглеждат претрупани с работа и едва ли ще им е до това.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 14
  • Шок 2
  • Браво 6
Връзка към мнение
преди 4 минути , Bellaero каза:

Кольо, а някой получавал ли е реално пари по тази схема и на двата акаунта? 

Аз не съм, но съм направил две такива резервации за края на март и тогава ще разбера.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Добре, склонна съм да пробвам схемата на Кольо, че нямам голям избор. Само че възникват следните 3 въпроса: Как да се регистрирам през USA IP? Как точно се променят ip-тата?

 

За цялата тази врътка е необходимо да имам само и единствено 2 регистрации, нали така, дори и да възнемерявам да направя 5 резервации?

 

И другия въпрос - ако например направя резервация за 100 лв., каква сума ще си върна обратно - 50$ или нещо друго?

Връзка към мнение
На 2/21/2018 в 21:34, koliob каза:

Мога да ви препоръчам една малко по-сложна схема. Регистрирате си една нова поща в gmail (например aabbcc123456@gmail.com). С тази поща и съвсем измислено име си регистрирате нова сметка в booking.com, но непременно през USA IP адрес. В тази сметка си вкарвате данните на истинска кредитна/дебитна карта (може и виртуална). Така се сдобивате с линк, който носи по $25 за всеки реферал. Регистрирате си още една сметка в booking.com със същата поща, но слагате някъде точка или звездичка (например aa.bbcc123456@gmail.com). За gmail сървъра това е същия адрес, но за booking.com е нов. Новата сметка е добре да се регистрира от друго IP, което може и да е българско. Новата сметка може също да е на произволно име. Регистрирате истинска карта, различна от тази в първата сметка (за предпочитане на друго име). В тази сметка правите резервация на вашето истинско име, като ползвате линка от първата сметка например на стойност $55. След като се върнете си получавате по $25 по всяка една от сметките и нощувката излиза $5. Това може да се повтаря неколкократно за всяка нощувка поотделно. Не е нужно да регистрирате нови пощи, защото може да слагате произволен брой точки и звездички на произволни места в името на пощата и за gmail сървъра е едно и също. Изглежда като доста работа, но всъщност става бързо. Естествено риска booking.com да не върнат пари по някоя или по двете сметки си го има и никой не може да го оцени точно, но в момента изглеждат претрупани с работа и едва ли ще им е до това.

Ако се приложи тази схема за 2 поредни нощувки (например по 55$/нощ), на отделни резервации, Букинг няма ли да се усетят и да откажат кешбек?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 18 минути , stani.m каза:

Аз също съм си задавала този въпрос, ако някой има така реализирани нощувки и изплатен бонус по тях може да сподели тук.

Точно по тази схема нямам опит, но имам резервация с реферал от профила на мъжа ми, букната през моя профил ( 15 / 15 $ ) за стая от 35$ в която стая бяхме аз и той а изплащането и на двата бонуса беше по две мои карти. 

Вчера получих единия бонус, а днес другия и така стаята излезе 5$.

 

Така че надали проверяват толкова стриктно всичко

Редактирано от funny
  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , cybersimo каза:

Ако се приложи тази схема за 2 поредни нощувки (например по 55$/нощ), на отделни резервации, Букинг няма ли да се усетят и да откажат кешбек?

Разбира се, че могат да не платят кешбека. Нямам представа какво проверяват. Знам само, че всички плащания, които съм получил до момента са се бавили между една и шест седмици, което е индикатор за това, че нямат достатъчно персонал за такава мащабна (и не дотам смислено организирана) промоция. Така, че вероятно не проверяват много детайлно. А ако искаш да направиш две последователни нощувки по този начин - можеш да резервираш едната с име и фамилия, а другата с име и презиме, или ако сте двама - на двете различни имена. Хотелите в общия случай са заинтересовани да си вземат парите, а не точно на чие име е резервацията.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
On 2/21/2018 at 9:34 PM, koliob said:

Мога да ви препоръчам една малко по-сложна схема. Регистрирате си една нова поща в gmail (например aabbcc123456@gmail.com). С тази поща и съвсем измислено име си регистрирате нова сметка в booking.com, но непременно през USA IP адрес. В тази сметка си вкарвате данните на истинска кредитна/дебитна карта (може и виртуална). Така се сдобивате с линк, който носи по $25 за всеки реферал. Регистрирате си още една сметка в booking.com със същата поща, но слагате някъде точка или звездичка (например aa.bbcc123456@gmail.com). За gmail сървъра това е същия адрес, но за booking.com е нов. Новата сметка е добре да се регистрира от друго IP, което може и да е българско. Новата сметка може също да е на произволно име. Регистрирате истинска карта, различна от тази в първата сметка (за предпочитане на друго име). В тази сметка правите резервация на вашето истинско име, като ползвате линка от първата сметка например на стойност $55. След като се върнете си получавате по $25 по всяка една от сметките и нощувката излиза $5. Това може да се повтаря неколкократно за всяка нощувка поотделно. Не е нужно да регистрирате нови пощи, защото може да слагате произволен брой точки и звездички на произволни места в името на пощата и за gmail сървъра е едно и също. Изглежда като доста работа, но всъщност става бързо. Естествено риска booking.com да не върнат пари по някоя или по двете сметки си го има и никой не може да го оцени точно, но в момента изглеждат претрупани с работа и едва ли ще им е до това.

А как може да се мине верификацията по телефона при направата на акаунт в gmail?

Връзка към мнение
преди 33 минути , Ou7law каза:

А как може да се мине верификацията по телефона при направата на акаунт в gmail?

На един и същи мобилен номер може да се верифицира повече от един акаунт в gmail. Не знам какъв е лимита, но до 5 няма проблем. Друг вариант е в някой сайт за анонимно получаване на sms, като този:

https://www.receive-sms-online.info/

но така възникват поне два проблема:

- някои мейл сървъри (особено на Microsoft) не приемат голяма част от публикуваните номера;

- ако след време се наложи нова верификация по някаква причина - не е сигурно, че отново ще е достъпен сайта и номера за получаване на sms.

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз имам въпрос относно линка за 10% кешбек от другата тема за рефералите. До колко пъти може да се ползва такъв линк с един и същ профил? Доста често правя резервации, някои са и за други хора, но се съмнявам да голледат имената на гостите. Та въпроса ми е вместо през линка на уизз , колко пъти мога да ползвам този линк, че не мога да смогна вече да си харча уизз кредита ...

Връзка към мнение

Днес при опит за резервиране на един хотел през линк за 15 евро изписа, че не можело. Струваше 35-40 евро на вечер на стая и исках да взема 2 стаи за 2 вечери. До сега не бях виждал такова нещо.

Връзка към мнение
преди 7 минути , Alexander каза:

Днес при опит за резервиране на един хотел през линк за 15 евро изписа, че не можело. Струваше 35-40 евро на вечер на стая и исках да взема 2 стаи за 2 вечери. До сега не бях виждал такова нещо.

На мен вече няколко пъти ми се случва.

Връзка към мнение

Да,случвало ми се е,ако на този акаунт вече си ползвал линк за 15евро,независимо от кой приятел,нямаш право повече от 1 път,да те канят.А ако ти каниш,имаш право до 10 приятели.

Връзка към мнение
В момента, Olianata каза:

Да,случвало ми се е,ако на този акаунт вече си ползвал линк за 15евро,независимо от кой приятел,нямаш право повече от 1 път,да те канят.А ако ти каниш,имаш право до 10 приятели.

Не е това, понеже след това пак между същите два акаунта за друг хотел си мина.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Olianata каза:

Да,случвало ми се е,ако на този акаунт вече си ползвал линк за 15евро,независимо от кой приятел,нямаш право повече от 1 път,да те канят.А ако ти каниш,имаш право до 10 приятели.

И при мен не е това причината, защото при друг хотел мина.

Връзка към мнение
преди 1 час, Alexander каза:

Днес при опит за резервиране на един хотел през линк за 15 евро изписа, че не можело. Струваше 35-40 евро на вечер на стая и исках да взема 2 стаи за 2 вечери. До сега не бях виждал такова нещо.

 

Може би имат някакъв лимит, особено за по-малките места за настаняване. Аз така направих резервация за една нощувка в B&B (за големи хотели не ми се е случвало подобно нещо, затова споменавам, че е B&B) и ми прие линка на приятел. След това опитах за втора нощувка на същото място с линк от "друг" приятел и ми излезе надпис, че не може. Пробвах с линк от блогър за USD 30 и стана. Така, че опитай с друг линк, но да не е от тези, които дават на обикновените клиенти. Може би ги броят за различни видове.

Редактирано от koliob
Връзка към мнение

Виждам че букинг.ком  искат и телефон при регистрация. Т.е. по схемата на Кольо за двата акаунта в букинг.ком трябва да има и 2 различни телефона, извинете невежеството ми. Въпреки че досега от букинг никога не са комуникирали по телефон.

Връзка към мнение

И на мен са ми звъняли.Няколко пъти, на български говореха. А пък, когато аз съм звъняла, все е английско говорящ отсреща. Така и не разбрах, имат ли телефон за съпорт на български.:(

Връзка към мнение
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

И на мен са ми звъняли.Няколко пъти, на български говореха. А пък, когато аз съм звъняла, все е английско говорящ отсреща. Така и не разбрах, имат ли телефон за съпорт на български.:(

Имат, изчакваш на линия без да избираш допълнителна опция.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.