Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Дани Магелани

Приятелка резервира стая за двете през мой линк. Аз да получа 15 евро, а тя 10%. Парите не идват. Дали защото и аз съм ползвала нощувка и се е видяло от хотела? Имате ли подобен случай?

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 21 минути , Dani Magelan каза:

Приятелка резервира стая за двете през мой линк. Аз да получа 15 евро, а тя 10%. Парите не идват. Дали защото и аз съм ползвала нощувка и се е видяло от хотела? Имате ли подобен случай?

Просто се забавят, аз чакам мойте вече над 40 дена.

Връзка към коментар

Някой знае ли нормално ли е в лентата за очаквани плащания в менюто Refer friends and earn да не излиза чакащо плащане за 40 CAD , докато като влезна на резервацията ми отдолу имам  информация за това:

Remember, you get CAD 40 after your stay!

As you booked with 's link, you get a CAD 40 cash reward. After you’ve checked out, we’ll put the CAD 40 on your credit card. Enjoy the treat!

Връзка към коментар
17 minutes ago, Olia said:

Излизат само препоръките от/на приятел. 

 

Ясно, а за 10% как да ги следя? В самите резервации ли?

 

Всеки акаунт имаше право да ползва само 1 път от вид промоция нали така , т.е :

1 път да получа 15 USD от промоцията 15/15 USD

1 път да получа 40 CAD 

1 път да получа 10% от резервация

10 пъти мога да препоръчам приятел в зависимост от промоцията т.е за 10 препоръчани приятели с потвърдени условия да получа по 15USD или 20 GBP или каквато е промоцията на акаунта.

 

Правилно ли съм разбрал схемата, че много се омотах..... :Д

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

Някой знае ли нормално ли е в лентата за очаквани плащания в менюто Refer friends and earn да не излиза чакащо плащане за 40 CAD , докато като влезна на резервацията ми отдолу имам  информация за това:

Remember, you get CAD 40 after your stay!

As you booked with 's link, you get a CAD 40 cash reward. After you’ve checked out, we’ll put the CAD 40 on your credit card. Enjoy the treat!

На мен ми излизаше,но сега видях ,че са си сменили нещо версията и имам едни 10% където трябва да дойдат но не ги виждам и аз но в самата резервация се вижда

Връзка към коментар
5 minutes ago, Яничка said:

Това 15/15 USD  съм го пропуснала. Ползвам само препоръката от приятел 10/15. Може ли инфо за първото, ако е актуално?

Пращам линк на приятел- той получава 15 USD и аз получавам 15 USD

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 minute ago, Яничка said:

Знам само за линк към приятел, при което единият получава 15 USD, а другият 10%. 15/15 как става?

Еми не съм на 100% сигурен, но до колкото забелязвам във времето са пускали различни промоции на профилите. Така например основния ми профил  и още 1 стар от миналата година може да праща линкове за 15 USD на приятел и 15 за теб си, докато новите профили, които си направих са 15/10 % за приятел , а вчера 1 ми го направи 20 GBP за мен /10% за приятеля.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Jorro каза:

 

Ясно, а за 10% как да ги следя? В самите резервации ли?

 

Всеки акаунт имаше право да ползва само 1 път от вид промоция нали така , т.е :

1 път да получа 15 USD от промоцията 15/15 USD

1 път да получа 40 CAD 

1 път да получа 10% от резервация

10 пъти мога да препоръчам приятел в зависимост от промоцията т.е за 10 препоръчани приятели с потвърдени условия да получа по 15USD или 20 GBP или каквато е промоцията на акаунта.

 

Правилно ли съм разбрал схемата, че много се омотах..... :Д

Мисля, че няма да получиш един път 15/15 и един път 15/10%, защото това е една и съща промоция-препоръка от/на приятел, можеш да получиш само веднъж. Просто различните акаунти имат различни кешбеци-ако акаунта е регистриран през английско ай пи е 15/15 паунда, ако е американско ай пи е 25/25 долара. Ако е българско ай пи дава или 15/15 долара или 15/10% долара. Можеш да препоръчаш 10 пъти, но да получиш препоръка само веднъж. Иначе ето как се виждат 10% за вече минала резервация: 

 

6F07DB4B-0CD8-48CF-A65C-706A05ABBB24.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
35 minutes ago, Olia said:

Мисля, че няма да получиш един път 15/15 и един път 15/10%, защото това е една и съща промоция-препоръка от/на приятел, можеш да получиш само веднъж. Просто различните акаунти имат различни кешбеци-ако акаунта е регистриран през английско ай пи е 15/15 паунда, ако е американско ай пи е 25/25 долара. Ако е българско ай пи дава или 15/15 долара или 15/10% долара. Можеш да препоръчаш 10 пъти, но да получиш препоръка само веднъж. Иначе ето как се виждат 10% за вече минала резервация: 

 

6F07DB4B-0CD8-48CF-A65C-706A05ABBB24.png

 

Аз не мога да се ориентирам, защото не съм сигурен, това което виждам дали е за сегашната резервация или за стара, т.к до сега не съм гледал този панел активно.

Виждам една дата от 2017 и ако е коректна значи е за стара резервация, но не си спомням преди имаше ли го.

 

Booking.com referred you

You can see the amount and status of your reward below

€ 0    -  Not eligible – Maximum rewards reached     Updated on 13 Aug 2017

Връзка към коментар
преди 3 часа, Olia каза:

Мисля, че няма да получиш един път 15/15 и един път 15/10%, защото това е една и съща промоция-препоръка от/на приятел, можеш да получиш само веднъж. Просто различните акаунти имат различни кешбеци-ако акаунта е регистриран през английско ай пи е 15/15 паунда, ако е американско ай пи е 25/25 долара. Ако е българско ай пи дава или 15/15 долара или 15/10% долара. Можеш да препоръчаш 10 пъти, но да получиш препоръка само веднъж. Иначе ето как се виждат 10% за вече минала резервация: 

 

6F07DB4B-0CD8-48CF-A65C-706A05ABBB24.png

Аз пък мисля, че може да получиш многократно 15/15 или 25/25 (до ограничението 150$ на акаунт). Поправете ме ако греша

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар
преди 6 минути , cybersimo каза:

Аз пък мисля, че може да получиш многократно 15/15 или 25/25 (до ограничението 150$ на акаунт). Поправете ме ако греша

Самоцитирам се:

Изпращащия препоръката може да получи до 10 пъти възнаграждението (например 10 пъти по 15$) но само ако я изпрати на 10 различни приятели (акаунти).

Получаващия препоръката може да получи само 1 награда/препоръка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
10 minutes ago, cybersimo said:

Самоцитирам се:

Изпращащия препоръката може да получи до 10 пъти възнаграждението (например 10 пъти по 15$) но само ако я изпрати на 10 различни приятели (акаунти).

Получаващия препоръката може да получи само 1 награда/препоръка.

Т.е ако съм получил веднъж 15 USD сега не мога да получа 10% от друга препоръка? В резервацията ми обаче пише да очаквам съответната сума след престоя....

Връзка към коментар
преди 1 минута , Jorro каза:

Т.е ако съм получил веднъж 15 USD сега не мога да получа 10% от друга препоръка? В резервацията ми обаче пише да очаквам съответната сума след престоя....

Така пише в условията. Ако 10% го броят за "различен тип" бонус от 15/15 - може и да ги получиш. Не пречи да пробваш

Връзка към коментар
8 minutes ago, cybersimo said:

Така пише в условията. Ако 10% го броят за "различен тип" бонус от 15/15 - може и да ги получиш. Не пречи да пробваш

Не ми се рискува , защото са 90 евро, по-добре да ги мина през нов акаунт или за уизз кредит ....чудя се , ако звънна в кол центъра ще могат ли да ми потвърдят отговаря ли на условията ? Аз не помня ползва ли съм на този акаунт бонус, но не излиза нищо успешно на Booking.com referred you, от което би следвало да е ок?

Връзка към коментар
преди 34 минути , cybersimo каза:

Самоцитирам се:

Изпращащия препоръката може да получи до 10 пъти възнаграждението (например 10 пъти по 15$) но само ако я изпрати на 10 различни приятели (акаунти).

Получаващия препоръката може да получи само 1 награда/препоръка.

Точно това казвам и аз :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уж следя темата за да съм в час,обаче нещо май се бъркам.Промоциите с 40/80CAD,60/120ZLT са различни от линка от приятел 15/15,нали така?А те(40/80CAD,60/120ZLT)актуални ли са и по какво мога да разбера това?

Обикновенно излиза в дясно картинка на подарък и текст"не забравяй да благодариш на ....

И още един въпрос относно линковете от приятел - само на нерегистрирани бъдещи потребители ли могат да се пращат?

 

Връзка към коментар
преди 42 минути , Мари Николова каза:

И още един въпрос относно линковете от приятел - само на нерегистрирани бъдещи потребители ли могат да се пращат?

Не, може и на настоящи потребители да се пращат покани, но поканеният не трябва да е получавал друг линк до момента.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Мари Николова каза:

Уж следя темата за да съм в час,обаче нещо май се бъркам.Промоциите с 40/80CAD,60/120ZLT са различни от линка от приятел 15/15,нали така?А те(40/80CAD,60/120ZLT)актуални ли са и по какво мога да разбера това?

Обикновенно излиза в дясно картинка на подарък и текст"не забравяй да благодариш на ....

Тези, които показват "не забравяй да благодариш на ..." са линк от приятел. 

Другия вид излиза като зелен footer с надпис "

Book now and get US$40 back!
All you have to do is book and you'll get US$40 back after your stay! Minimum booking cost US$80.

"

Актуалните линкове от този вид седяха като препоръчани в тази тема, но спряха да работят, ако някой намери работеща, ще я покажем.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.