Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Аз да докладвам, че в момента като си направите нова регистрация в booking линка за препоръка, който ви дава е 20 GBP за вас и 10% за приятеля ви. 

Току що направих втори акаунт и отново ми го даде с такъв линк. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 часа, neuromancer каза:

Тези, които показват "не забравяй да благодариш на ..." са линк от приятел. 

Другия вид излиза като зелен footer с надпис "

Book now and get US$40 back!
All you have to do is book and you'll get US$40 back after your stay! Minimum booking cost US$80.

"

Актуалните линкове от този вид седяха като препоръчани в тази тема, но спряха да работят, ако някой намери работеща, ще я покажем.

Много благодаря за отговора:)

А Как може да разбера дали линковете от приятел-40CAD-са актуални?

Връзка към коментар
преди 15 часа, Jorro каза:

Аз да докладвам, че в момента като си направите нова регистрация в booking линка за препоръка, който ви дава е 20 GBP за вас и 10% за приятеля ви. 

Току що направих втори акаунт и отново ми го даде с такъв линк. 

През английски IP адрес ли?

Връзка към коментар
2 hours ago, Таньо said:

През английски IP адрес ли?

Странното е, че не през бг IP. Нищо специално не съм правил или избирал. Днес обаче на работа като направих акаунт си е в USD 15/10%....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Предстой ми букване на 1-2 хотела за около 200-250 евро.

Май към момента няма работещ линк 40/80, 80/220... най-добре 200/220 :)

 Ако не - като че ли остава най-изгодно да пратя линк на жена ми и така да спечеля 15 долара + 10%, които и без друго бих могъл да ги получа (genius или link през wizzair)

Правилно ли схващам моментна ситуация.

 

На ‎18‎.‎3‎.‎2018‎ г. в 19:52, Jorro каза:

Аз да докладвам, че в момента като си направите нова регистрация в booking линка за препоръка, който ви дава е 20 GBP за вас и 10% за приятеля ви. 

Току що направих втори акаунт и отново ми го даде с такъв линк. 

Това с 20 паунда вместо 15 долара не го разбрах. Би ли обяснил. 

Връзка към коментар
16 minutes ago, ven62 said:

Предстой ми букване на 1-2 хотела за около 200-250 евро.

Май към момента няма работещ линк 40/80, 80/220... най-добре 200/220 :)

 Ако не - като че ли остава най-изгодно да пратя линк на жена ми и така да спечеля 15 долара + 10%, които и без друго бих могъл да ги получа (genius или link през wizzair)

Правилно ли схващам моментна ситуация.

 

Това с 20 паунда вместо 15 долара не го разбрах. Би ли обяснил. 

Програмата е същата, но вместо 15 долара, човека който изпраща линка получава 20 паунда.

По принцип с английско ip трябва да е това, но при мен се случи и с българско , не помня да съм правил нещо по-специално.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , eloena каза:

Също така, ако си направите или имате акаунт в сайтове за кешбек и си сложите бутон в Tool-bar-a, ще получите още 4 % заедно с всички приложени отстъпки.

Ели, може ли инфо за някой често използвам сайт за кешбек и за бутона в Tool-bar-a, че не съм го правила до сега.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз лично използвам Giving assistant. Самия сайт ти предлага да си инсталираш plug-in (buton) и после той автоматично активира кеш бек, където го има. Не само за букинг, но и за много други сайтове. Етo така изглежда активния бутон в букинг, в Chrome.

ga.png

Редактирано от eloena
  • Харесвам 14
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 2/22/2018 в 8:28, koliob каза:

Аз не съм, но съм направил две такива резервации за края на март и тогава ще разбера.

Да кажа, че си получих парите и по двете резервации и от двете страни (като препоръчващ и препоръчан) около две седмици след нощувките.

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар

Чак днес получих бонуса от нощувка на 18.03, последно време забелязвам забавяне при получаването. Но пък си бях получила мейл че парите пътуват ... така че не съм им писала / но си го мислех/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте. Правя си регистрация, а след това правя и още една за да си дам рефералният код, но никъде не ми излиза индикация, че процедурата е успешна. Къде бъркам?

Връзка към коментар
4 minutes ago, Jorro said:

От къде го изкара това съобщение ? 

Най- вероятно излиза, когато ровиш в букинг през телефона, а нямаш свалено приложението.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , aleksandrina каза:

Най- вероятно излиза, когато ровиш в букинг през телефона, а нямаш свалено приложението.

Опитах, но не ми го предложи...

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 13 минути , hoper каза:

А рефералният линк за 20 паунда някой има ли идея точно как се прави, понеже при мен не става?

Трябва да си регистрираш профил, чрез английско IP.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.