Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 19 минути , Bellaero каза:

Не мога да намеря телефон на букинг, може ли хелп. 

International number +44 20 3684 7925
 
Поддръжка на български език

00800 119 4467

Поддръжка на английски език

00800 119 4467

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
преди 19 минути , Bellaero каза:

Не мога да намеря телефон на букинг, може ли хелп. 

Можете също да ни се обадите

 

България България

Поддръжка на български език

00800 119 4467

Поддръжка на английски език

00800 119 4467

Връзка към коментар
преди 34 минути , funny каза:

Можете също да ни се обадите

 

България България

Поддръжка на български език

00800 119 4467

Поддръжка на английски език

00800 119 4467

Ме те са еднакви тез тИлИфони:rtfm:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 58 минути , Bellaero каза:

Не мога да намеря телефон на букинг, може ли хелп. 

НА който и телефон да се обадиш и измънкаш, че искаш Bulgarian …  и те ще направят усилие да намерят българскоговорящ да те обслужи.

Случвало ми се е да намерят такъв на +44 20 3684 7925, както и на някакъв холандски номер, както и на 00800 119 4467 да ми се извинят, че баш сега няма човек с български, така че да продължим на английски.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 часа, stani.m каза:

Аз също анулирах една резервация с линк от приятел, после със същия линк букнах друг хотел и след престоя ми изплатиха бонуса. Така че няма проблем, линка се използва веднъж.

Може и така да е,аз букнах с линк от приятел,анулирах го и след това не ми дава бонус ,затова направих нов акаунт,същото е и с CAD,ако откажеш резервация линка на този акаунт ти е вече изхабен.Поне при мен е така.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Мари Николова каза:

Нали може така-да резервирам стая за мен през профила на някой друг,без той да присъства като гост?

Да. Има опция да вкараш името, за което резервираш, различно от профилното.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

 

На 5/9/2018 в 8:12, Bellaero каза:

......... 40 CAD, букнах, в потвърждението пишеше, че ще ги получа, но букинг ми пратиха мейл, че ще получа 10%.
:)

И при мен беше подобно, но 10 дни след резервацията си ми изплатиха всички 40 CAD по картата.

 

 

Редактирано от Георги
Връзка към коментар

Искам да откажа резервация на хотел във Виена и да си взема по-хубав и по-евтин апартамент. Направена е отдавна и е през линк за US$40/US$80. Но май за разлика от приятелските, тези линкове не се пазят никъде. Няма как същата опция да се ползва за новата резервация?

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар
преди 1 час, rik4o каза:

Искам да откажа резервация на хотел във Виена и да си взема по-хубав и по-евтин апартамент. Направена е отдавна и е през линк за US$40/US$80. Но май за разлика от приятелските, тези линкове не се пазят никъде. Няма как същата опция да се ползва за новата резервация?

Няма. От съпорта на букинг по телефона ми го потвърдиха преди няколко дни. Губиш бонуса, ако откажеш резервацията

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз да споделя как сама се прецаках. Подканиха с мейл ме да дам отзив за хотела, дадох, но не догледах, че съм имала отворен браузър с профил на канещия. И така получих мейл на профила на канещия, че ми благодарят за ревюто. Не очаквам да ми изплатят бонус по тази резервация 🙂

Това през телефона го свърших. 

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар
преди 7 часа, Bellaero каза:

Аз да споделя как сама се прецаках. Подканиха с мейл ме да дам отзив за хотела, дадох, но не догледах, че съм имала отворен браузър с профил на канещия. И така получих мейл на профила на канещия, че ми благодарят за ревюто. Не очаквам да ми изплатят бонус по тази резервация 🙂

Това през телефона го свърших. 

 Много странно. Ако правилно разбирам си успяла да дадеш ревю за хотел, в който не си била? Защото резервацията би трябвало да е на името на поканения. 

Според мен няма да обърнат внимание. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Jorro каза:

Какви бонуси получавате за оставяне на ревю? Нещо съм пропуснал май...

Не е за ревю, а за резервация през линк плюс оставяне на ревю, за да дадат бонуса. Но определено това приключи.

Връзка към коментар
4 minutes ago, Боби said:

Не е за ревю, а за резервация през линк плюс оставяне на ревю, за да дадат бонуса. Но определено това приключи.

Помня, че имаше бонус, ако оставиш ревю със поне 200 символа и 2 снимки и май ти даваха отстъпка за следваща резервация или нещо такова...това съм го пропуснал.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не, Алекс, бях в хотела. Просто като ме прехвърли мейла на страницата на букинг да оставя ревю, е имало друга отворена страница в браузъра с профил на канещия. И така ревюто ми излиза от името на канещия, съответно и на неговия мейл ми благодарят за ревюто 🙂

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар

Имам следният казус: направих резервация през линк от приятел, хотела беше non refundable. Платих цялата резервация предварително и получих фактура. Хората не посетиха хотела, защото са имали проблеми на границата и не са успяли с времето. Аз не си искам парите обратно, защото нямам правото, но от букинг ми казват, че понеже е no show, нямам право на награда. А хотела си е взел парите, букинг предполагам също са си взели парите от хотела. Някой има ли идея как да процедирам? 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Olia каза:

Имам следният казус: направих резервация през линк от приятел, хотела беше non refundable. Платих цялата резервация предварително и получих фактура. Хората не посетиха хотела, защото са имали проблеми на границата и не са успяли с времето. Аз не си искам парите обратно, защото нямам правото, но от букинг ми казват, че понеже е no show, нямам право на награда. А хотела си е взел парите, букинг предполагам също са си взели парите от хотела. Някой има ли идея как да процедирам? 

За съжаление това си го пише в условията за получаване на бонуса и трудно ще ги убедиш да платят. Идеята на тези бонуси е да принудят некоректните към booking.com хотели да си плащат комисионите, а не толкова да стимулират крайните клиенти.

Редактирано от koliob
Връзка към коментар
преди 3 минути , Olia каза:

@Rainy ще пробвам да им звънна утре, благодаря

@koliob и те това твърдят, но ми се струва неправилно, при условие, че всеки си е получил парите. 

Не звучи справедливо наистина, но са си го написали. Имах подобен случай преди време с приятели. При настаняването им казали, че резервацията е канцелирана (а не беше), но имали свободни места и ще ги настанят на същата цена. След това booking.com отказаха да платят бонуса, въпреки последвалата кореспонденция и дори след като им стана ясно, че нощувките са направени..

  • Шок 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.