Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 3 часа, koliob каза:

При настаняването им казали, че резервацията е канцелирана (а не беше), но имали свободни места и ще ги настанят на същата цена.

Това изглежда като типично спестяване на комисионната за Букинг. Т.е. Букинг виждат, че не сте били в хотела и няма бонус. 

 

Иначе при всички програми за точки и бонуси седи в условията, че ако те няма, не получаваш нищо, дори да си платил. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Още нямам бонуси, само мейл за едната нощувка получих на канещия и мейли на двата поканени профила, че ще платят. Защо за втория поканен няма мейл на канещия, не знам. Третата нощувка, за която писах, че стана обърквация с профилите, съвсем съм я отписала за бонус. Там и мейли няма дори 🙂

След колко време плащат? Моите нощувки бяха на 17, 18, 19 май. 

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар

Аз чакам бонус още от нощувки на 20-ти април 😁 Писах звънях парите били преведени но поради почивни дни някакви еди си къде се бавелиа,а това беше преди седмица

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

И аз чаках 19 бонуса, като някои са още от март. Преди около три седмици рязко спряха да плащат (поне на мен) и аз съответно спрях да ги чакам. Склонен съм да го отдам на многото сметки, които имам, което най-накрая може да е привлякло вниманието им, но може и да не е само това.

Редактирано от koliob
  • Браво 1
Връзка към коментар

Нека ги бавят. Настаняването от година е почти без пари с тях. Дори и в + от някои настанявания.🙂 Ко поече.

Спойлер

 

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
преди 10 минути , Rainy каза:

Прибавено към онези няколкостотин билета, за които самия господин сподели преди време - massive 😁 

Тук е моментът, в който @Георги вади от ръкава емотикон "passed out on the floor" 😁

  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , chandni каза:

Тук е моментът, в който @Георги вади от ръкава емотикон "passed out on the floor😁

С новите тъпи емотикони и това не може да се изобрази (шшшт, да не ме чуе Основателя 😄)

Връзка към коментар

Ние при последното дълго пътуване правихме всяка нощувка през линкове и изплатиха учудващо бързо 10-те бонуса. Но преди това имах един единствен, който пък го бавиха почти 2 месеца и като се обадих, се оказа, че са се омотали и после бързо го преведоха.

Връзка към коментар

За две резервации от събота трябва да получа 20 лири за всяка от стандартните -покани приятел.

Вчера получих мейл от букинг, че плащането става -between 30 and 60 business days!

Така, че към края на лятото може да преведат нещо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 34 минути , Alexander каза:

За две резервации от събота трябва да получа 20 лири за всяка от стандартните -покани приятел.

Вчера получих мейл от букинг, че плащането става -between 30 and 60 business days!

Така, че към края на лятото може да преведат нещо.

През целия май резервирах нощувки в последния момент и имах същия надпис, но бонусите идваха около седмица след отминаването на престоя.

 

преди 1 час, Яничка каза:

10 отделни нощувки през 10 отделни профила, които се ползват еднократно и 1 канещ, който може да се ползва до 10 пъти.

И 5 профила стигат. Това, че някой те е поканил, не значи, че не може и ти след това да го поканиш (стига да не е за същия хотел) 😉

Връзка към коментар
преди 2 минути , Sju каза:

И 5 профила стигат. Това, че някой те е поканил, не значи, че не може и ти след това да го поканиш

Така е. В нашия случай обаче само канещият профил беше от английско IP, а останалите ги направихме в lounge-а в Германия, съответно с немско IP и няма смисъл от тях да каня.

Връзка към коментар
преди 8 часа, Яничка каза:

 като се обадих, се оказа, че са се омотали и после бързо го преведоха.

На кой номер им звъниш и безплатно ли е ? И на мен ми бавят един бонус за 40 CAD и им писах със скрийншоти и всичко, но не ми отговарят.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.