Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Явно наистина последно време се бавят букинг с наградите. Едва днес преведени 15$ от приятел за резервация приключила на 22-април с получен имейл на 5-ти май, че парите пътуват

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 14 часа, edbloom каза:

На кой номер им звъниш и безплатно ли е ?

02 425 37 00. Напоследък все няма бг оператор и избирам English speaking, дори и да звъня в рамките на бг работното им време. Иначе е безплатен, звъня им от мобилен, на който имам неограничени разговори към всички оператори.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Ivko каза:

Явно наистина последно време се бавят букинг с наградите. Едва днес преведени 15$ от приятел за резервация приключила на 22-април с получен имейл на 5-ти май, че парите пътуват

Явно е въпрос на късмет! Мейлът, че парите пътуват е от 01/06, парите бяха налични вчера.

Връзка към коментар

Изтрих. 

Значи имам бонуси и по двата профила - канещ и поканен за резервация от 19.05.

Имам и бонуси по друга резервация от 17.05. на други два профила.

Едната си е с покана от мой профил, другата от приятел. 

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар

Booking най-накрая ми отговориха на запитването ми за бонус от 40 CAD. Пишат ми, че не ми се полага бонус, защото е имало изискване от минимум 80 CAD преди такси, а моята нощувка е била за 50.40 евро или 76.20 CAD и за това няма как да ми изплатят бонуса 😞  Сега си видях платил съм 52.92 евро. Пратих им скрийншоти как по време на резервацията ми пише, че след престоя ще ги получа и мейл в който ми го пишат след като направих резервацията. Някой имал ли е такъв случай , мисля да им пиша пак, че след като са ми написали, че ще получа, трябва да ми ги платят, но все пак - някакъв съвет ако имате, ще бъда благодарен.

Връзка към коментар
преди 3 часа, edbloom каза:

Booking най-накрая ми отговориха на запитването ми за бонус от 40 CAD. Пишат ми, че не ми се полага бонус, защото е имало изискване от минимум 80 CAD преди такси, а моята нощувка е била за 50.40 евро или 76.20 CAD и за това няма как да ми изплатят бонуса 😞  Сега си видях платил съм 52.92 евро. Пратих им скрийншоти как по време на резервацията ми пише, че след престоя ще ги получа и мейл в който ми го пишат след като направих резервацията. Някой имал ли е такъв случай , мисля да им пиша пак, че след като са ми написали, че ще получа, трябва да ми ги платят, но все пак - някакъв съвет ако имате, ще бъда благодарен.

Същата ситуация имах, нищо не ми изплатиха. И аз им пращах скрийншот и т.н, но уви.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, edbloom каза:

Booking най-накрая ми отговориха на запитването ми за бонус от 40 CAD. Пишат ми, че не ми се полага бонус, защото е имало изискване от минимум 80 CAD преди такси, а моята нощувка е била за 50.40 евро или 76.20 CAD и за това няма как да ми изплатят бонуса 😞  Сега си видях платил съм 52.92 евро. Пратих им скрийншоти как по време на резервацията ми пише, че след престоя ще ги получа и мейл в който ми го пишат след като направих резервацията. Някой имал ли е такъв случай , мисля да им пиша пак, че след като са ми написали, че ще получа, трябва да ми ги платят, но все пак - някакъв съвет ако имате, ще бъда благодарен.

Имах такъв казус. Някой тук ме посъветва да не се отказвам и аз продължих. Платиха. Така че не ги оставяй.

Подробното развитие по случката е по-напред в темата. Ето тук. Успех!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 21.02.2018 г. в 21:34, koliob каза:

Мога да ви препоръчам една малко по-сложна схема. Регистрирате си една нова поща в gmail (например aabbcc123456@gmail.com). С тази поща и съвсем измислено име си регистрирате нова сметка в booking.com, но непременно през USA IP адрес. В тази сметка си вкарвате данните на истинска кредитна/дебитна карта (може и виртуална). Така се сдобивате с линк, който носи по $25 за всеки реферал. Регистрирате си още една сметка в booking.com със същата поща, но слагате някъде точка или звездичка (например aa.bbcc123456@gmail.com). За gmail сървъра това е същия адрес, но за booking.com е нов. Новата сметка е добре да се регистрира от друго IP, което може и да е българско. Новата сметка може също да е на произволно име. Регистрирате истинска карта, различна от тази в първата сметка (за предпочитане на друго име). В тази сметка правите резервация на вашето истинско име, като ползвате линка от първата сметка например на стойност $55. След като се върнете си получавате по $25 по всяка една от сметките и нощувката излиза $5. Това може да се повтаря неколкократно за всяка нощувка поотделно. Не е нужно да регистрирате нови пощи, защото може да слагате произволен брой точки и звездички на произволни места в името на пощата и за gmail сървъра е едно и също. Изглежда като доста работа, но всъщност става бързо. Естествено риска booking.com да не върнат пари по някоя или по двете сметки си го има и никой не може да го оцени точно, но в момента изглеждат претрупани с работа и едва ли ще им е до това.

Благодарим!

Междинната нощувка в Братислава по път към основната ни дестинация Прага се "върза" 10 лв.

Сега си чакаме бонусите и за Прага.😁

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар
На ‎21‎.‎2‎.‎2018‎ г. в 21:34, koliob каза:

Мога да ви препоръчам една малко по-сложна схема. Регистрирате си една нова поща в gmail (например aabbcc123456@gmail.com). С тази поща и съвсем измислено име си регистрирате нова сметка в booking.com, но непременно през USA IP адрес. …...

да не върнат пари по някоя или по двете сметки си го има и никой не може да го оцени точно, но в момента изглеждат претрупани с работа и едва ли ще им е до това.

@koliob, познавам един пич, работи в централата на booking.

Искаш ли да говоря с него - да ти плащат, за да не пишеш и на други места.

🙂 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар

А това с gmail server винаги ли така работи? Примерно мога ли да си регистрирам 50 акаунта на друга платформа само с една поща или е приложимо само за booking?

Редактирано от Алекс
Връзка към коментар
преди 26 минути , Алекс каза:

А това с gmail server винаги ли така работи? Примерно мога ли да си регистрирам 50 акаунта на друга платформа само с една поща или е приложимо само за booking?

Навсякъде може, разбира се. При това и в порядъци повече от 50.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 4 часа, Фичо каза:

В сравнение с вас Великия комбинатор на Илф и Петров е просто жалък аматьор! 😄

Няма лошо, че и наблюдавам, как недоволни от Букинг, дето нямаше никога повече да го ползват, чакат  бонуси...

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 8
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Няма лошо, че и наблюдавам, как недоволни от Букинг, дето нямаше никога повече да го ползват, чакат  бонуси...

Е, че кой бяга от безплатни хотели? 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 часа, The rider каза:

Благодарим!

Междинната нощувка в Братислава по път към основната ни дестинация Прага се "върза" 10 лв.

Сега си чакаме бонусите и за Прага.😁

М/у другото и двата нови акаунта вече са Genius. Не че някой ще се занимава с някакви си имагинерни 10%!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 18 часа, AlexandraKo каза:

Няма лошо, че и наблюдавам, как недоволни от Букинг, дето нямаше никога повече да го ползват, чакат  бонуси...

В много случаи интересът клати феса. Аз продължавам да не ги предпочитам най-вече пред Expedia и производните им, както и пред ММТ. В момента имам само две предстоящи резервации с тях (едната направена почти в последния момент, поради липса  на подходяща алтернатива, а другата - почти очевидна грешна цена) и това се дължи от една страна главно на високите им цени и това, че спряха да ми плащат бонуси по "старите" регистрации (съвсем справедливо и очаквано между другото), но и на субективната ми оценка, че са по-ненадеждни от много техни конкуренти. 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 4 минути , Vankata каза:

Някой може ли да ми каже следното, дали е валидно:

пращам на приятел линк за бонус от моя акаунт и той прави резервация на мое име. Ще се класира ли за бонусът ?

Да. Може да има повече от един човек с твоите имена 😉

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Преди малко букнах през линк 25/25 $ , но на акаунта с резервацията получих мейл, че ще получа 10 % след престоя си , а в следващия имейл със самото потвърждение пише 25 $ . На кой мейл да вярвам? На някой случвало ли му се е ?

Да не говоря, че на някои от акаунтите ми горе в ляво го няма линка за препоръка, а успях да вляза през нотификациите, не мога да схвана къде е проблема и така е през различни браузери. Не на всички акаунти е така обаче , само на някои.

Връзка към коментар
16 minutes ago, cybersimo said:

Ако си букнал през 25/25 няма как да вземеш 10%

Просто ще вземеш два пъти по 25$

Аз съм наясно с условията, но не разбирам защо ми изпращат такъв имейл от букинг....

Връзка към коментар
В момента, Jorro каза:

Аз съм наясно с условията, но не разбирам защо ми изпращат такъв имейл от букинг....

Много правилно са ти изпратили. 

Ако акаунт А пусне линк към акаунт Б за 25/25 и акаунт Б направи резервация - и двата акаунт получават по 25$

Но ако акаунт Б изпрати линк на някого - бонуса 25/10%

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.