Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

14 minutes ago, cybersimo said:

Много правилно са ти изпратили. 

Ако акаунт А пусне линк към акаунт Б за 25/25 и акаунт Б направи резервация - и двата акаунт получават по 25$

Но ако акаунт Б изпрати линк на някого - бонуса 25/10%

Проблема е в това, че акаунт А изпрати на Б  линк 25/25, Б направи резервация и получи 2 имейла- първо имейл , в който пише, че ми благодарят за резервацията и ще получа 10% след престоя си и инфо как да си заявя наградата - с линк да си въведа данните на картата. Веднага след него съм получил и имейла с потвърждението на резервацията. Иначе и на този акаунт рефър програмата е 15$/10%

Връзка към коментар
1 hour ago, Dreamm said:

А да не би резервацията да ти е за по-малко от 50$ ?

Аз имах такъв случай като твоя и това беше причината. Накрая не получих нищо 😂

Не, 180 евро е , а пък и по време на резервацията от ляво си пише дали отговаря или не...

 

Връзка към коментар

Аз също съм получавала такъв мейл, 15 $ и 10% , въпреки че съм резервирала 15/15, но следващия мейл беше правилен, затова ми се струва че разпращат някакви готови мейли, а после изплащат верния бонус. Някаква обърквация се получава при тях, ми то от толкова много профили и бонуси, вече и те не знаят какво пращат. Но дано все така продължават да изплащат верния бонус.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От няколко часа се опитвам да направя резервация през линк 20 GBP/10% , но след като избера стая посоча имена на госта, час на пристигане и т.н и натисна бутона финализирай резервация (или както беше там) ме връща в начален екран за търсене без никакво съобщение за грешка или предупреждение, че хотела примерно не участва в тази кампания. Пробвах с 3 различни хотела и през 2 различни такива линка , през различни браузери и ай пи та.  Някакви идеи?

Връзка към коментар
преди 40 минути , Jorro каза:

От няколко часа се опитвам да направя резервация през линк 20 GBP/10% , но след като избера стая посоча имена на госта, час на пристигане и т.н и натисна бутона финализирай резервация (или както беше там) ме връща в начален екран за търсене без никакво съобщение за грешка или предупреждение, че хотела примерно не участва в тази кампания. Пробвах с 3 различни хотела и през 2 различни такива линка , през различни браузери и ай пи та.  Някакви идеи?

Пробвай през друга регистрация.С тази е много вероятно вече да не става.

Връзка към коментар
3 minutes ago, cybersimo said:

пробвай без "инкогнито", ако до сега си пробвал с него.

не съм го правил през инкогнито

Just now, koliob said:

Пробвай през друга регистрация.С тази е много вероятно вече да не става.

пробвах 2 регистрации и не става

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Наскоро попаднах на подобен случай. След многократни опити и с други хотели в същата държава и в друга произволна държава, стигнах до извода, че за Азербайджан не може да се прилага referral програмата.

Връзка към коментар
16 minutes ago, Яничка said:

Наскоро попаднах на подобен случай. След многократни опити и с други хотели в същата държава и в друга произволна държава, стигнах до извода, че за Азербайджан не може да се прилага referral програмата.

Аз търся в Дубай, като нищо може това да е проблема....

Връзка към коментар
преди 32 минути , Яничка каза:

Наскоро попаднах на подобен случай. След многократни опити и с други хотели в същата държава и в друга произволна държава, стигнах до извода, че за Азербайджан не може да се прилага referral програмата.

@Яничка, не е вярно.

Аз се възползвах. Хотелът беше този:

https://www.booking.com/hotel/az/garabag-resort-amp-spa.html?aid=318615;label=New_English_EN_BG_27034606705-CxYYpU23qpRyNLbUJvzfYgS102130249225%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi3014183249%3Atidsa-166246053385%3Alp1001448%3Ali%3Adec%3Adm;sid=779501fbe4e22405c6bb3da2357379db;dest_id=-2707895;dest_type=city;dist=0;hapos=1;hpos=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srepoch=1530798292;srfid=62a127212d65b0f575507b79b2e739efc75ee688X1;srpvid=dcb760aae00b0058;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

 

На мен ми върнаха 15 USD, а на жена ми - 10%

Да не би да е нещо свързано с IP-ta и регистрации от UK, USA, …  Аз действах стандартно - не съм правил допълнителни врътки.

 

Връзка към коментар
преди 2 минути , ven62 каза:

Да не би да е нещо свързано с IP-ta и регистрации от UK, USA, …  Аз действах стандартно - не съм правил допълнителни врътки.

Явно е това, с бг IP въобще не съм гледала, че се борехме за 25$+25$ и за 20 GBP+10%.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Преди ден и аз имах същия проблем с хотел в България. Не успях да резервирам нито през служебния компютър, нито у дома. Явно проблема не е от държавата, IPто и от регистрациите, защото пробвах и с нова регистрация

Връзка към коментар

В последо време много бързо изпалщат 15-те евро, долара, паунда от линкове на приятел, както и 10-те % по същата схема.

 Платиха ми по 3 различни резервации, като чакането беше между 1 и 2 седмици само.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Мога ли да помоля някой да пробва да започне резервация за хотел в Дубай ( напр. Atana hotel****) през линк 20GBG/10% и да сподели дали ще може да отиде на финалния екран за плащането, защото мен след избиране на стая ме връща в началото. Искам да съм сигурен, че не става и да го букна през на уизз реферал линка. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

Мога ли да помоля някой да пробва да започне резервация за хотел в Дубай ( напр. Atana hotel****) през линк 20GBG/10% и да сподели дали ще може да отиде на финалния екран за плащането, защото мен след избиране на стая ме връща в началото. Искам да съм сигурен, че не става и да го букна през на уизз реферал линка. 

Пробвах, но и при мен не става, не можело с този хотел...

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Има хотели, в които не може, има хотели,в които не можеш повече от една стая да резервираш, попадала съм и на двата случая, но ми е давало съответното съобщение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
3 hours ago, Звелина said:

Има хотели, в които не може, има хотели,в които не можеш повече от една стая да резервираш, попадала съм и на двата случая, но ми е давало съответното съобщение.

И при мен така, но в този случай просто ме връща на начален екран без обяснения 😄

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Явно браузърът ти блокира скриптът за съобщението, че за този хотел не може. Вчера аз имах същия проблем с ъпдейтнат Firefox, но като пробвах с Chrome ми го изписа.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 54 минути , Фичо каза:

Тоя купон с  Refer friend and earn приключи ли, че нещо не го виждам в менюто? 

мдааа,на вчера направен акаунт с us ip липсва в менюто.Но ako направиш резервация,линка за препоръка го има на потвърждението в мейла ти😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.