Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Сега си прегледах профилите, в един от три имам реферал линк. 
Апропо, когато схемата е от вида $15 +$15
image.png.a78f53a74ef462f28aa611cee67c88a4.png

минималната сума на резервацията колко трябваше да е  - $30 или $60?

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар
преди 7 минути , elateq каза:

30$

 

Т.е. ако пратя линк и през него се букне нещо за $35,  след като се получи кешбека, реално ще  излезе за $5 ?  Това ми харесва.  image.png.57dbd438054b363aa381ece4a12069af.png 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 9 минути , Фичо каза:

Т.е. ако пратя линк и през него се букне нещо за $35,  след като се получи кешбека, реално ще  излезе за $5 ?  Това ми харесва.  image.png.57dbd438054b363aa381ece4a12069af.png 

Или пък безплатно, ако е на стойност 30$ 😉

Връзка към коментар
преди 52 минути , elateq каза:

Или пък безплатно, ако е на стойност 30$ 😉

Ако е за 30,рискува да не получи нищо... По условие, цената трябва да е 30 без ддс и допълнителни такси. Затова е по-добре да се букне малко по-скъпа стая, вместо да се върви по ръба на бръснача и де се изпусне целия кешбек. Ако пък оригиналната цена е в евро и доларът поскъпне спрямо еврото, пак може да се изпусне кешбек, ако е бил в граничната зона. 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

точно така, няма смисъл да се рискува с гранична цена  🙂

 

аз тия линкове /2*25 $/ ги ползвам, за да неутрализират поскъпването при добавена закуска и безплатна анулация, или за да букна по-скъп хотел, така че след кешбека да ни е в нормалния бюджет за една нощувка

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Че я има още схемата по referral програмата, има я. Но ми е странно, че на новонаправените профили напоследък наистина го няма в менюто като опция, както беше преди. Да не планират да спрат кранчето...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Яничка каза:

Че я има още схемата по referral програмата, има я. Но ми е странно, че на новонаправените профили напоследък наистина го няма в менюто като опция, както беше преди. Да не планират да спрат кранчето...

Като направиш резервация,ще го има в потвърждението в мейла😉

Връзка към коментар
преди 8 минути , Branko каза:

Като направиш резервация,ще го има в потвърждението в мейла😉

Да, вижда се в мейла, но ми е странно, че са го махнали от менюто в Booking акаунта, където излизаше преди.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Яничка каза:

Да, вижда се в мейла, но ми е странно, че са го махнали от менюто в Booking акаунта, където излизаше преди.

Да,няма го.Няма и после " моите награди" за да гледаш какво получаваш.Но,ако влезнеш в акаунт в който имаш " моите награди" през версията за компютър и като си в тази секция излезнеш с "изход",след това веднага се впишеш с новия акаунт ще си влезнала в тази опция

  • Харесвам 1
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Звелина каза:

На новосъздаден акаунт вече не дават линк "Покани приятел". Май това беше.

Не само. Имах профил без нито една резервация, както и такъв с отказана. Опцията за линк "покани приятел" вече я няма. 

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , Branko каза:

Да,няма го.Няма и после " моите награди" за да гледаш какво получаваш.Но,ако влезнеш в акаунт в който имаш " моите награди" през версията за компютър и като си в тази секция излезнеш с "изход",след това веднага се впишеш с новия акаунт ще си влезнала в тази опция

 

преди 4 минути , Звелина каза:

Прочетох. На акаунт създаден преди два дни по никакъв начин не мога да стигна до линк Покани приятел.

 

Букинг софтуерно не са са ниво - понякога това е е добре като сега, както е цитирал Branko, беше добре когато се ползваше линка за 80/40 при последователни вписвания в различни профили. Преди време имаше момент, в който като изпратя линк при вписан профил, този който го отвори директно влиза в профила ми - това беше зле определено! 🙂

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , Звелина каза:

Прочетох. На акаунт създаден преди два дни по никакъв начин не мога да стигна до линк Покани приятел.

 

Ако си направила резервация през този акаунт,ще го имаш реферала и в потвърждението за резервацията в мейла ти

Връзка към коментар

Звелина извинявай,можеш да се окажеш права.

Преди два дни създаден акаунт имаше реферал,който дойде в мейла след резервация а и можеше да се види по описания от мен по горе начин в профила в букинг.

Създаден акаунт преди малко,през US IP няма реферал линк никъде.Дори като му пратих на новия акаунт, реферал от друг акаунт на финала на резервацията ми изписа "не можете да резервирате това място с програмата покани приятел".Това не ми се е случвало до сега.

Тъй че или приключи схемата или букинг си оправят някакви бакии по системата.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

уф, жалко, ако е така ;( дано поне на все още неминали резервации, направени през валидни линкове, изплатят бонусите

 

иначе последно резервирах  успешно  тази вечер, а акаунтите са от минала седмица

 

 

Редактирано от antea
Връзка към коментар
преди 12 часа, Branko каза:

"не можете да резервирате това място с програмата покани приятел".Това не ми се е случвало до сега.

На мен ми се случи миналия месец, но го отдадох на това, че стаята беше допълнително намалена с около 30%. За да хванем някаква логика, намалена ли е стаята ти с някаква специална оферта?

Редактирано от Sju
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 53 минути , Sju каза:

На мен ми се случи миналия месец, но го отдадох на това, че стаята беше допълнително намалена с около 30%. За да хванем някаква логика, намалена ли е стаята ти с някаква специална оферта?

Не,без никакво намаление .Редовна цена.Опитах да я направя през телефона с us ip до последно стоеше,че ще получа бонус от реферала.Но като завърших резервацията ,няма получаване на.бонус.И в акаунта на канещия с реферала също.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Vankata каза:

Нормално ли е 2 месеца да имам забавяне за изплащане на 25/25 ? От края на май е резервацията. 

Имало е десетки такива забавяние с месец и два. Пише те им и след  дни ще са  налични.  storstark.gif

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.