Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 12 минути , Hollywood каза:

Имало е десетки такива забавяние с месец и два. Пише те им и след  дни ще са  налични.  storstark.gif

 

На мен в мейлите ми пише, че получаването на наградата може да се забави 30-60 работни дни....което си е два месеца и половина грубо. Аз не бързам да им пиша, че то с тия мултиакаунти да не се набивам на очи.

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

@Branko, надвишава ли достатъчно цената над бонуса?

В последствие за друга нощувка и при по-скъпа стая схемата си работеше.

 

Някаква нова оферта има.

Сега отварям един нов профил и виждам тази лента:

book.JPG.5f3300f2d3d50cb295a7a8b276757767.JPG

 

В сайтовете за кешбек са по-големи бонусите от предлаганото...

Редактирано от Sju
  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
В момента, Sju каза:

@Branko, надвишава ли достатъчно цената над бонуса?

В последствие за друга нощувка и при по-скъпа стая схемата си работеше.

Да,20$ отгоре.Може просто за този да е това ограничение.Разбирам,че и други са получавали така за някои хотели.Но на мен за първи път и ми е странно

Връзка към коментар
преди 45 минути , Sju каза:

В сайтовете за кешбек са по-големи бонусите от предлаганото...

Тъкмо щях да ти кажа, че през Wizz вземаш 10%, a през американския TopCashback в момента дават 7% "суха пара" за букинг, та не знам къде са тръгнали с трици маймуни да ловят с тия 5%.

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 11 минути , chandni каза:

Тъкмо щях да ти кажа, че през Wizz вземаш 10%, a през американския TopCashback в момента дават 7% "суха пара" за букинг, та не знам къде са тръгнали с трици маймуни да ловят с тия 5%.

99.99% от хората не са чували за кешбека към Wizz, а за TopCashback въобще да не говорим. Представи си масовия клиент извън форума, който резервира само от booking.com :) Та определено доста маймуни ще са доволни от 'офертата' и дори ще хапват триците с кеф.

 

Иначе по темата - струва ми се, че тази бонусна програма е кажи-речи единственото, което все още осмисля правенето на резервации през booking.com. Напоследък съвсем се отплеснаха с цените си и когато махнат бонусите - което според мен е неминуемо - не виждам солидна причина защо да се ползват повече.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 20 минути , cybersimo каза:

А някой пробвал ли е дали все още има линкове, ако създадеш през UK или канадско IP?

Или положението е същото като през US?

Никъде не дава вече линкове на новите акаунти. Хубаво е, че на старите си работят все още.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 минути , Фичо каза:

Има и някакви "мисии", току-що отговорих на 5 въпроса


image.png.16a23cfc665efaa792b191343dabf098.png

и вече имам колосалната сума от 1€ в портфейла image.png.a438d9174724aa61d1a8c5a4429cf69e.png

Хаха, със здраве да си ги харчиш! 😀

А това за заслуги ли го дават или по симпатия?

Връзка към коментар
преди 6 минути , Фичо каза:

Има и някакви "мисии", току-що отговорих на 5 въпроса


image.png.16a23cfc665efaa792b191343dabf098.png

и вече имам колосалната сума от 1€ в портфейла image.png.a438d9174724aa61d1a8c5a4429cf69e.png

Това е най-новия им начин да събират почти безплатно информация, като едновременно се подиграват на клиентите, без голяма част от тях да са обидени.

преди 6 минути , noshtna_ptica каза:

Хаха, със здраве да си ги харчиш! 😀

А това за заслуги ли го дават или по симпатия?

На всички нови акаунти дават тази "ценна" опция, а и на някои от по-старите също. Ако им хареса - след време вероятно ще е за всички.

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
Преди 1 час, koliob каза:

Това е най-новия им начин да събират почти безплатно информация

Което ми припомня, че на една резервация използвах бащиното си име (никъде друг път до сега не съм) и получих спам обаждане по телефона, търсейки ме с това име.

- "Ваши приятели, които са ползвали услугите ни вероятно са Ви препоръчали".

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Пратих покана от старият ми акаунт на приятел, но ми каза, че не работи. Явно и те са спрени. Ако някой има инфо за нови промоции в бъдеще, нека сподели 🙂 

Редактирано от Vankata
Връзка към коментар
преди 17 минути , Vankata каза:

Пратих покана от старият ми акаунт на приятел, но ми каза, че не работи. Явно и те са спрени. Ако някой има инфо за нови промоции в бъдеще, нека сподели 🙂 

Все още работят някои блогърски линкове, които не могат да се публикуват тук. Преди около час направих резервация с кешбек EUR 25.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 27 минути , Vankata каза:

Пратих покана от старият ми акаунт на приятел, но ми каза, че не работи. Явно и те са спрени. Ако някой има инфо за нови промоции в бъдеще, нека сподели 🙂 

при мен от стария акаунт поканите си работят. единствено съжалявам, че не си направих повече акаунти. имам само 2 американски останали

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , cybersimo каза:

при мен от стария акаунт поканите си работят. единствено съжалявам, че не си направих повече акаунти. имам само 2 американски останали

 

преди 2 минути , Яничка каза:

И аз 🙂

Не съжалявайте толкова. Имах значително повече от две, но спряха да плащат по над 90% от тях. Сега ползвам повече блогърски и давам на приятели от оцелелите ми линкове...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , koliob каза:

 

Не съжалявайте толкова. Имах значително повече от две, но спряха да плащат по над 90% от тях. Сега ползвам повече блогърски и давам на приятели от оцелелите ми линкове...

Аз бях напълнил 3 акаунта с по 250$ изплатени и 0 отказани

  • Харесвам 1
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 10 часа, koliob каза:

спряха да плащат по над 90% от тях.

А при резервация идваше ли потвърждение за очакван кешбек или вече го нямаше съобщението?

Връзка към коментар
преди 5 минути , Яничка каза:

А при резервация идваше ли потвърждение за очакван кешбек или вече го нямаше съобщението?

Спряха да идват съобщенията, а в съответния акаунт срещу реферирания започнаха да слагат многоточие за неизплатените.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 24 минути , cybersimo каза:

Аз бях напълнил 3 акаунта с по 250$ изплатени и 0 отказани

Аз така и не се зарибих особено по хамалогичната схема на booking.

 

Orbitz са значително по-дащни и отнема доста по-малко усилия... А отскоро отново дават по $50 бонус Orbucks-a за бест прайс гаранция, макар и инкогнито и макар и не на всички резервации като преди.

 

P.S. Махнах скриншота, че се виждаше лично инфо.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар

Преди време мрънках за една резервация, която сама си обърках. От устройство с логнат профил на канещия дадох ревю за хотел от линка в мейла и то си излезе на неговия профил, не на поканения. Та изобщо не съм се надявала на бонус по тази резервация. 

Онзи ден поглеждам в профила на канещия, пише изплатен. За резервация от 16.05.

Оказа се и че не съм чекнала чавката за изплащане на бонус по тази карта в поканения профил, картата изтекла и без това. Сложих нова карта и имам мейл за пътуващ бонус. 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Последно време във форума има доста оплаквания от booking, предполагам в преобладаващата си част съвсем основателни, но в интерес на обективността искам да споделя и моя опит, че от около 30-тина резервации през последната година посредством всички тези схеми с реферал линкове (обществени, лични, 25/50, 40/80, 15+15, 15+10% и т.н) по абсолютни всички си получих кешбека без нито веднъж да се налага да им пиша.  
Включително вчера ми постъпиха кешбеците от последното пътуване в началото на месеца в Словакия и нощувките с  цена 55-60€, след връщането на $15+$15 в крайна сметка ни излезнаха по 30-35€.   Колкото и да търсих по другите сайтове и портали - никъде не намирах по-добра или подобна цена за същите стаи. 
Така че аз лично съм доволен и докато работи тази схема, ще продължавам да я ползвам. :smile3:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

аз точно вчера пробвах, че при мен все още излиза активен 25/25 USD кешбека, така че също ще продължавам да ги ползвам; при положение, че средно се въртим около нощувки по около 80 евро, така на практика получавам намаление от 50%, което също не мога да постигна на други места

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Имам проблем с един кешбек, на 17/06 Букинг заявяват, че ми е в процес на обработка и до момента нищо. Писах няколко пъти, първо, само на 1 от  5-6 писаници в сайта ми върна отговор на мейла, второ: не ми отказват, а само отлагат срока, беше 60 календарни дни след приключване на резервацията, сега стана 60 работни. Силно подозрение имам, че хотелът не ни е отразил настаняването в системата на Букинг, а аз си загубих бележката за платената сума кеш. Какво бихте ме посъветвали?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.