Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

1 hour ago, Звелина said:

Имам проблем с един кешбек, на 17/06 Букинг заявяват, че ми е в процес на обработка и до момента нищо. Писах няколко пъти, първо, само на 1 от  5-6 писаници в сайта ми върна отговор на мейла, второ: не ми отказват, а само отлагат срока, беше 60 календарни дни след приключване на резервацията, сега стана 60 работни. Силно подозрение имам, че хотелът не ни е отразил настаняването в системата на Букинг, а аз си загубих бележката за платената сума кеш. Какво бихте ме посъветвали?

И аз имам такива случаи. Според мен просто изчакай още малко би трябвало след 60-тия работен ден да ти го преведат. На мен днес ми изтичат 6-те дни на 3 резервации така, че ще видим...

Връзка към коментар
преди 2 часа, Звелина каза:

Имам проблем с един кешбек, на 17/06 Букинг заявяват, че ми е в процес на обработка и до момента нищо. Писах няколко пъти, първо, само на 1 от  5-6 писаници в сайта ми върна отговор на мейла, второ: не ми отказват, а само отлагат срока, беше 60 календарни дни след приключване на резервацията, сега стана 60 работни. Силно подозрение имам, че хотелът не ни е отразил настаняването в системата на Букинг, а аз си загубих бележката за платената сума кеш. Какво бихте ме посъветвали?

Имаш ли някъде,че са 60 календарни дни?Защото навсякъде при мен пишат работни дни

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В отговор на първото ми питане цитираха 60 календарни дни, да речем, че някой е сбъркал. Притеснява ме хотела, определено, сега се сещам, че от профила в Букинг не можех да му поставя оценка по никакъв начин, успях през линка в мейла, който подканва за оценяване.

Връзка към коментар
На 23.08.2018 г. в 12:02, Фичо каза:

Последно време във форума има доста оплаквания от booking, предполагам в преобладаващата си част съвсем основателни, но в интерес на обективността искам да споделя и моя опит, че от около 30-тина резервации през последната година посредством всички тези схеми с реферал линкове (обществени, лични, 25/50, 40/80, 15+15, 15+10% и т.н) по абсолютни всички си получих кешбека без нито веднъж да се налага да им пиша.  
Включително вчера ми постъпиха кешбеците от последното пътуване в началото на месеца в Словакия и нощувките с  цена 55-60€, след връщането на $15+$15 в крайна сметка ни излезнаха по 30-35€.   Колкото и да търсих по другите сайтове и портали - никъде не намирах по-добра или подобна цена за същите стаи. 
Така че аз лично съм доволен и докато работи тази схема, ще продължавам да я ползвам. :smile3:

Винаги с нови профили, или на един работят по няколко пъти? 

Връзка към коментар
преди 5 минути , goldroks каза:

Винаги с нови профили, или на един работят по няколко пъти? 

Виж условията - един профил може да изпраща до 10 пъти реферал линкове от типа $(£) 15+15  , съответно ползващия такъв линк за резервация може да го прави само веднъж. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Фичо каза:

Виж условията - един профил може да изпраща до 10 пъти реферал линкове от типа $(£) 15+15  , съответно ползващия такъв линк за резервация може да го прави само веднъж. 

Извинявай, имах предвид за тези 25/50, 40/80. Пише че е по веднъж но се чудих дали е възможно да минат и повече пъти на един профил

Връзка към коментар
преди 13 минути , goldroks каза:

Извинявай, имах предвид за тези 25/50, 40/80. Пише че е по веднъж но се чудих дали е възможно да минат и повече пъти на един профил

Мисля че могат да минат само по веднъж.  

Връзка към коментар
На 24.08.2018 г. в 19:08, mary_shery каза:

Тези 25/50 и 40/80 не съм ги намирала от страшно много време. Още ли ги откривате някъде?

25/50 има в USD и в EUR;

30/60 има в USD;

40/80 има в NZD и в CAD.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 6 минути , koliob каза:

25/50 има в USD и в EUR;

30/60 има в USD;

40/80 има в NZD и в CAD.

Aко са от промоциите на Booking, а не лични реферали, моля публикувай в тази тема, когато откриеш. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 13 минути , chandni каза:

Aко са от промоциите на Booking, а не лични реферали, моля публикувай в тази тема, когато откриеш. 

Всички, които знам и работят в момента, без изключение, са лични реферали. Затова съм написал само за какви суми в какви валути могат да се намерят (само сравнително изгодните, иначе има много други). За тях могат да се намерят използваеми линкове.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , koliob каза:

Всички, които знам и работят в момента без изключение са лични реферали. Затова съм написал само за какви суми в какви валути могат да се намерят (само сравнително изгодните, иначе има много други).

За рефералите е ясно... Той затова Ardent писа, че добрите стари линкове вече не работят, а само лични реферали. 🙂

 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , Jorro каза:

Да докладвам днес получих кредитите за резервация, за която 60-те работни дни от напускането изтекоха в петък 24.08.

През какво IP беше правил резервацията?

Връзка към коментар
На 26.08.2018 г. в 10:54, koliob каза:

25/50 има в USD и в EUR;

30/60 има в USD;

40/80 има в NZD и в CAD.

Как се даваха тези реферални връзки, че съм забравила? Вероятно го има описано в мнение, което е останало назад и не мога да открия. Моля за помощ 🙂

Връзка към коментар
преди 5 минути , Vyara каза:

Как се даваха тези реферални връзки, че съм забравила? Вероятно го има описано в мнение, което е останало назад и не мога да открия. Моля за помощ 🙂

Ставаше при регистрация на нов акаунт, но от известно време не дават такива връзки. Така, че трябва да си намериш някоя работеща по-стара.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Намерих в нета за 25 USD Или 25 CAD. Какво печели собственика на връзката? Виждам, че в нашата тема за лични реферални връзки към Боокинг има само една на @Иван Попов, но като я отворя не ми излиза надписа отдолу.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.