Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Kolio каза, че аз вече няма опция да си регистрирам такъв акаунт и да мога да предоставя линк за 25$,  така ли е? А ако има начин може ли да ми кажете как.

Благодаря.

Връзка към коментар
преди 3 минути , Vyara каза:

Kolio каза, че аз вече няма опция да си регистрирам такъв акаунт и да мога да предоставя линк за 25$,  така ли е? А ако има начин може ли да ми кажете как.

Благодаря.

Така е.

Няма вече такава възможност за нови регистрации

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Branko каза:

И двамата по 25 печелите

Би трябвало да печелим по 15 долара.

Поне досега така са идвали при мен.

Връзка към коментар
преди 17 минути , Sju каза:

Знаете ли дали сработват рефералните линкове, които са останали само в пощата, но са премахнати като опция от профила?

A сигурно ли е, че тези линкове липсват? Аз например, ако мина през сайта на Wizz, за да стигна до Booking, нямам реферален линк. Ако обаче отворя Booking директно, си имам реферален линк.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
59 minutes ago, chandni said:

A сигурно ли е, че тези линкове липсват? Аз например, ако мина през сайта на Wizz, за да стигна до Booking, нямам реферален линк. Ако обаче отворя Booking директно, си имам реферален линк.

От известно време , когато направиш нов акаунт не виждаш полето горе за реферал линковете, но в имейл след направена резервация има такъв. Ако го отовиш от там влизаш във въпросното меню.  Иначе това за booking от реферал линка на уизз е ясно, че няма как да стане. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Извинявайте,сигурно този въпрос е задаван 100 пъти,но съвсем се оплетох в тези линкове.Ако използвам 25$ линк от интернет мога ли после да пращам до 10пъти реф.линкове от същият профил. Т.е.в единият случай получавам линк,в другия изпращам?

Връзка към коментар
преди 1 час, chandni каза:

A сигурно ли е, че тези линкове липсват? 

Ако обаче отворя Booking директно, си имам реферален линк.

Capture1.JPG.a28af4b1735e4d17f86473cb8a586a33.JPG

 

Capture2.JPG.56c6bf02bc1e2669fd061edff7fc5828.JPG

 

Сигурно е, линкът в профила в букинг е премахнат (а имаше преди) и имам само е-mail. Като линкът в мейла не завършва с юзър име, а е само цифри. Не знам дали така е валиден, затова питам някой тествал ли е успешно?

Връзка към коментар

Днес съм доволен 🙂 Получих от booking 40 CAD + 15 $ отделно от две резервации в Братислава 17-20 Август. Освен евтиният билет до там и спането излезе доста приятно, благодаря на всички за споделянето 🙂

  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 36 минути , edbloom каза:

Днес съм доволен 🙂 Получих от booking 40 CAD + 15 $ отделно от две резервации в Братислава 17-20 Август. Освен евтиният билет до там и спането излезе доста приятно, благодаря на всички за споделянето 🙂

Късметлия, аз още чакам кешбек от края на юни....вече се чудя дали ще си го получа или ще трябва да им пиша 😞

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Мирослав Василев

И аз да се похваля, направени 6 резервации през линковете 25$/25$  за началото на август, след около две седмици всички пари ми бяха по сметка. Но и аз чакам от края на юни, надявам се някой ден да пристигнат.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 4.09.2018 г. в 21:41, boogy83 каза:

Късметлия, аз още чакам кешбек от края на юни....вече се чудя дали ще си го получа или ще трябва да им пиша 😞

 Дадох линк на мой приятел да резервира пак края на юни и миналата седмица дойде кешбек. Ще го получиш, явно сега много ги бавят

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Аз направих резервация през линк за 40 CAD от нета. Резервация беше за 153 евро. След престоя не получих мейл за наградата и се обадих по телефона.

Получавам следния отговор:

Във връзка с Вашето запитване относно наградата, ние проверихме казуса и бихме искали да Ви уведомим, че резервацията е маркирана от съответния отдел, че за съжаление не отговаря на правилата и условията за програмата "Препоръчай на приятел".

За съжаление, обаче, не ни бе предоставена допълнителна информация. Бихме искали любезно да Ви насочим към правилата и условията на програмата.

Може да ги намерите на следния линк:

https://secure.booking.com/content/referral-terms.html

Моля, не се колебайте да се свържете с нас, в случай че имате допълнителни въпроси.

 

Отговорих им, че след като не могат да ми посочат причина за неизплащането следва да го придвижат незабавно. Ще видим какво ще измислят..

 

Връзка към коментар

Нищо няма да измислят, дори и да ти отговорят няма. Поне при мен така беше Освен ако не ги засипеш с мейли... 

Редактирано от Branko
Връзка към коментар
преди 30 минути , Vyara каза:

Аз направих резервация през линк за 40 CAD от нета. Резервация беше за 153 евро. След престоя не получих мейл за наградата и се обадих по телефона.

Получавам следния отговор:

Във връзка с Вашето запитване относно наградата, ние проверихме казуса и бихме искали да Ви уведомим, че резервацията е маркирана от съответния отдел, че за съжаление не отговаря на правилата и условията за програмата "Препоръчай на приятел".

За съжаление, обаче, не ни бе предоставена допълнителна информация. Бихме искали любезно да Ви насочим към правилата и условията на програмата.

Може да ги намерите на следния линк:

https://secure.booking.com/content/referral-terms.html

Моля, не се колебайте да се свържете с нас, в случай че имате допълнителни въпроси.

 

Отговорих им, че след като не могат да ми посочат причина за неизплащането следва да го придвижат незабавно. Ще видим какво ще измислят..

 

Имаш ли скрийншот на потвърждението в Букинг след резервиране както и и потвърждение в пощата, че ще ти бъде изплатена награда.

Връзка към коментар

ако е бил публично достъпен линка (примерно на блогър и тн), то и те имат някакъв лимит за ползване, и този лимит да е бил достигнат от друг резервиращ, преди да мине нощувката на Vyara

Връзка към коментар
преди 6 минути , antea каза:

ако е бил публично достъпен линка (примерно на блогър и тн), то и те имат някакъв лимит за ползване, и този лимит да е бил достигнат от друг резервиращ, преди да мине нощувката на Vyara

Има лимит блогърът да получава бонуси от рефериране. Ако кликнеш на линк и ти изпише, че ще ти изплатят, са длъжни да го направят. Иначе това са изключително некоректни практики. Ти няма как да знаеш кога и дали е достигнат даден лимит. След като по време на резервацията ти изписва, че ще получиш бонус, са длъжни да ти го изплатят, ОСВЕН ако не ти откажат по друг параграф - примерно заради недостатъчна стойност на резервацията...

Редактирано от chandni
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 7 минути , antea каза:

ако е бил публично достъпен линка (примерно на блогър и тн), то и те имат някакъв лимит за ползване, и този лимит да е бил достигнат от друг резервиращ, преди да мине нощувката на Vyara

Не е точно така.

Ако след резервация има потвърждение в профила, както и ако дойде такова в пощата линка е бил активен.

Ако тези потвърждения липсват означава, че линка не е бил активен и не носи бонус, въпреки че по време на резервацията е имало индикация за него. /Tакъв беше въпроса ми към @Vyara /.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 39 минути , Таньо каза:

Не е точно така.

Ако след резервация има потвърждение в профила, както и ако дойде такова в пощата линка е бил активен.

Ако тези потвърждения липсват означава, че линка не е бил активен и не носи бонус, въпреки че по време на резервацията е имало индикация за него. /Tакъв беше въпроса ми към @Vyara /.

Това е много важно уточнение,защото на мен ми се е случвало,когато даден линк не е активен вече,въобще да не излиза картинката с подаръчето и надпис"незабравяй да благодариш на еди-кой си".Възможно е,ако линка е широко достъпен,в момента на резервацията да е бил активен,но докато дойде потвърждението да се е запълнила бройката от 10 резервации.Така тази последната вече да не отговаря на условията.Може би е по-добре през тези линкове да се правят резервации с безплатна отмяна,за да можеш да реагираш ако не дойде мейл с потвърждение.

 

Сега,видях в профила ми в букинг,че са изплатили 25лв(15$) за резервация "на приятел" от 17 септември.Тази бързина ме изненадва:rolleyes:Още не съм си проверила сметката де:derisive:

Редактирано от Мари Николова
Връзка към коментар

Имахме преди повече от половин година няколко резервации с връщане на суми. За всички имаше потвърждение в резервацията в профилите на потребителите, както и потвърдителен имейл. След ползване на нощувките пълният текст на резервациите в платформата изчезна, но ние бяхме направили снимки / благодаря на съформците за това подсещане/. Тези с бонус по 25$  бяха уважени, но тези по 40$ - не. Аргумент - не отговарят на условията. / Резервациите бяха по 82-85 $ вссяка./  Писах, пращах снимки на профила със зелената лентичка с надпис каква сума ще върнат, както и на потвържденията в профила, питах защо още преди резервациите не информираха, че не отговарят на условията за кешбек, а чак впоследствие - никакво обяснение. Само - резервацията не отговаря на условията. И толкоз. След два-три имейла изобщо спряха да отговарят.

В момента, Ann каза:

Тези с бонус по 25$  бяха уважени

И по 30$

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз правих 2 резервации едната с линк за 40 CAD, другата за 25$. За нито една от двете резервации не е дошъл потвърдителен мейл за получаването на бонуса след резервацията. 

За тази от линка с 25$ дойде мейл за получаване на бонус чак след като престоя беше осъществен.

 

Връзка към коментар
преди 7 минути , Vyara каза:

Аз правих 2 резервации едната с линк за 40 CAD, другата за 25$. За нито една от двете резервации не е дошъл потвърдителен мейл за получаването на бонуса след резервацията. 

За тази от линка с 25$ дойде мейл за получаване на бонус чак след като престоя беше осъществен.

 

 

преди 3 часа, Таньо каза:

Имаш ли скрийншот на потвърждение в  Букинг след резервиране.

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.