Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 7 минути , Vyara каза:

Аз правих 2 резервации едната с линк за 40 CAD, другата за 25$. За нито една от двете резервации не е дошъл потвърдителен мейл за получаването на бонуса след резервацията. 

За тази от линка с 25$ дойде мейл за получаване на бонус чак след като престоя беше осъществен.

 

OK, да поставим въпроса по друг начин... Когато отидеш на My rewards в Booking, виждаш ли референции от "приятелите" ти за 40CAD и $25? Ето по този начин изглеждат:

Rewards.png.84a619a0b728d1d8c4901d52a585a30e.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
В момента, Vyara каза:

За 40 CAD 

Значи линкът не е бил активен, когато си кликнала. На мен ми стояха на pending преди да ми ги изплатят, но си бяха там. Щом нямаш награда в статус pending, значи няма да получиш нищо.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз казах, че боокинг са ми отговорили, че за тях резервацията е проблемна. Ясно е, че няма да има нищо в пендинг при това положение.

Въпроса е, че не ми дават причина затова и в тази връзка как да ги преборим 🙂

 

Връзка към коментар
В момента, Vyara каза:

Ясно е, че няма да има нищо в пендинг при това положение.

Ако изобщо беше "захапал" референтният линк, когато вече не е Pnding, се променя на cancelled или каквато друга е причината. Щом като изобщо не фигурира при наградите, вероятно сте резервирали през линк, който не е бил актуален към момента на резервацията и затова не е отразен изобщо в rewards.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз имам 3 хотела запазени през такива линкове, които предстоят. В "My reward" на pending стои само 1, но как да разбера кой е, за да мога да прекарам останалите през друга връзка?

Връзка към коментар

Въпросът ми е свързан с Букинг, макар и не с конкретния линк, та ще го поставя тук.

Може ли някой да ми напише имейл адреса, на който си комуникира във връзка с неполучен или неправилно определен кешбек по резервации, направени през линк на Уизер.

Благодаря!

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Христиан каза:

Аз имам 3 хотела запазени през такива линкове, които предстоят. В "My reward" на pending стои само 1, но как да разбера кой е, за да мога да прекарам останалите през друга връзка?

По принцип имаш право да получиш такъв кешбек само веднъж (на акаунт), затова го имаш на едно място. Предполагам е първата,  която си направил през линка. 

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Имам ползван в провила ми реферален линк за 40 CAD изплатени и сега искам да позлвам от друг човек отново реферален за друга сума. Въпроса ми е само по веднъж ли може да се ползва такъв линк /реферален/ или може няколко пъти стига да са различни?

Връзка към коментар
преди 56 минути , Ivko каза:

Имам ползван в провила ми реферален линк за 40 CAD изплатени и сега искам да позлвам от друг човек отново реферален за друга сума. Въпроса ми е само по веднъж ли може да се ползва такъв линк /реферален/ или може няколко пъти стига да са различни?

Става, но няма гаранция, зависи доколко различен е. Блогърските за 40cad(вече не е активен) и за 40 nzd са различни и вървят на един и същ акаунт, 25Е също. Моето наблюдение е, че линковете от тип booking.com/s/........ стават, а тези от тип booking.com/s/34_6/...... наистина работят само по веднъж за всички подобни линкове, като числава могат да са различни, това е просто пример.

Редактирано от macf1an
премаханти реферали
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами става въпрос за 25 евро линк и е на мой приятел, който не знам как се е сдобил с него някак са му го дали хаха

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

Е нали може само по един бонус от един вид? Направи си нов профил. Някъде се коментираше, че вече и картите дебнат, по веднъж на карта дават бонус. Може и тук да е било. 

Връзка към коментар
преди 7 минути , Bellaero каза:

Е нали може само по един бонус от един вид? Направи си нов профил. Някъде се коментираше, че вече и картите дебнат, по веднъж на карта дават бонус. Може и тук да е било. 

Така е. По една и съща резервация, канещият получи бонус, а резервиращият не получи, понеже е дал използвана МС.

Ако се смени картата, може ли да се търси бонуса или е приключило?

Връзка към коментар

Аз ползвам реферал линковете с 15EUR или 15USD на резервация, когато е изгодно тази схема, а не някоя друга. Пращам на приятели и те ми пращат, когато искам да е в обратната страна. При резервации за малки суми примерно това е по-изгодно от бонуса на WizzAir от 10% на резервация.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Дани Магелани каза:

Така е. По една и съща резервация, канещият получи бонус, а резервиращият не получи, понеже е дал използвана МС.

Ако се смени картата, може ли да се търси бонуса или е приключило?

Приключено е

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 6 месеца по-късно ...

Вече ми е трудно да следя всевъзможните промоции на Booking.com, но от началото на май (за повечето страни дори ще започне в началото на юни) имат една обща с Energizer, която може да е интересна за тези, които все още ползват Booking.com за резервации. На тази страница:

 

https://www.energizerholidays.com/ch/de

 

въвеждате в полето "Geben Sie hier Ihren EAN-Code ein" код 7638900247893 и след това на следващата страница имена и поща. В резултат на това получавате линк. Ако направите резервация през него на стойност над CHF 140 би трябвало да получите обратно CHF 35.

Промоцията я има за много страни с различни минимални суми и кешбек съответно.

  • Харесвам 28
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Още една промоция на Booking.com, в която не е ясно кой има право да участва. За да се пробвате задължително трябва да имате регистрация в Paypal. През някой от долните два линка (или и през двата):

https://www.paypal.com/uk/webapps/mpp/offers?view=details&offerId=LHHGMFHPGEXXE (за хотели в еврозоната)

https://www.paypal.com/uk/webapps/mpp/offers?view=details&offerId=Q9LDKNN4HBW7E (за хотели в UK)

опитвате да си запишете в Paypal сметката възможността да участвате в промоцията. Резултатът веднага става ясен. При мен не стана - върна това съобщение:

image.png.4047ea2ac3a56eda4dce1c5905be14f2.png

Но ако успеете - получавате директно намаление от EUR 20 или GBP 20 за резервации от над 150 единици в съответната валута, направени през този линк:

booking.com/paypal-uk

и платени чрез Paypal. Хубавото е, че намалява цената веднага, а не се чака кешбек и/или някакви хипотетични одобрения. Не мога да отрека, че са изключително изобретателни в творенето главно на неособено смислени промоции.

 

P.S. Пропуснах да отбележа, че в условията е написано "This offer is valid for users with a United Kingdom PayPal account". Много често такива изисквания нямат практическо значение, но в случая може да са сложили реална проверка за това ограничение. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , koliob каза:

Още една промоция на Booking.com, в която не е ясно кой има право да участва. За да се пробвате задължително трябва да имате регистрация в Paypal. През някой от долните два линка (или и през двата):

https://www.paypal.com/uk/webapps/mpp/offers?view=details&offerId=LHHGMFHPGEXXE (за хотели в еврозоната)

https://www.paypal.com/uk/webapps/mpp/offers?view=details&offerId=Q9LDKNN4HBW7E (за хотели в UK)

опитвате да си запишете в Paypal сметката възможността да участвате в промоцията. Резултатът веднага става ясен. При мен не стана - върна това съобщение:

image.png.4047ea2ac3a56eda4dce1c5905be14f2.png

Но ако успеете - получавате директно намаление от EUR 20 или GBP 20 за резервации от над 150 единици в съответната валута, направени през този линк:

booking.com/paypal-uk

и платени чрез Paypal.

И при мен не стана. Излезе същият надпис 😞

Връзка към коментар

Може да иска Пейпал сметка в UK

за съжаление няма как да се захрани с Револют такава сметка, през банковата сметка на Револют не става, а billing адреса на картата е там, където сте писали при регистрацията, обикновено България

Връзка към коментар
преди 2 часа, koliob каза:

...опитвате да си запишете в Paypal сметката възможността да участвате в промоцията. Резултатът веднага става ясен. При мен не стана - върна това

И аз направих неуспешен опит.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.