Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

@Rainy  Един акаунт ползва бонус от реферален линк на приятел само веднъж, а може да дава на други / до/ десет приятели. Тази е и причината за мултиплициране на акаунти.

Връзка към коментар

Аз получих преди седмица мейл с такава оферта, но чак днес след като прочетох тук реших да видя дали важи.

При мен условието е, да се направи резервация до 15.07.19 в страна където се плаща в евро.

Сега добавих офертата в пейпал и се запази в портфейла, пише си 20еур букинг.

Моя стар профил в букинг е испански, пейпала е испански и т.н.

Връзка към коментар

Добре де, аз ползвах втори път линк от приятел, различни приятели и ми изплатиха отново. Как само веднъж?

преди 2 часа, Ann каза:

@Rainy  Един акаунт ползва бонус от реферален линк на приятел само веднъж, а може да дава на други / до/ десет приятели. Тази е и причината за мултиплициране на акаунти.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , slujitel каза:

Добре де, аз ползвах втори път линк от приятел, различни приятели и ми изплатиха отново. Как само веднъж?

 

По-скоро късмет, отколкото правило:).Питах Букинг в тел.разговор и казаха еднократно на профил.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Един и същи линк, от един приятел можете да ползвате веднъж. Различни линкове, от различни приятели, можете да ползвате колкото си искате.

Връзка към коментар
В момента, dechy каза:

Един и същи линк, от един приятел можете да ползвате веднъж. Различни линкове, от различни приятели, можете да ползвате колкото си искате.

Нали, и аз така мисля.

 

Връзка към коментар

скептична съм и аз относно получаването на повече от един бонус от приятелски линк на профил

 

имам няколко такива, и въпреки че стоят в статус "Текущ – Потвърждаваме наградата ви"  - още не са минали резервациите, а не са директно отказани бонусите, в имейла с потвърждение на резервацията, и въпреки че вътре е отбелязано, че ще получа "наградата", има и съобщение:

It looks like you've made more than one booking using the link your friend sent you. That's not a problem, your bookings won't be affected. But you'll still only receive one referral reward.

 

със същия линк нямам друга резервация, просто в този профил вече е изплащан бонус по предишен линк

 

ще разбера със сигурност обаче чак в края на септември

 

Връзка към коментар

Няма ли terms and conditions някъде? Когато почна програмата изрично си пишеше, че е по веднъж.

Според мен е станала грешка, ако са дали на някого два пъти.

в нета има милиони линкове от тези, просто няма как да платят, ако всеки получава по няколко пъти.

Връзка към коментар
преди 1 минута , neuromancer каза:

Няма ли terms and conditions някъде? Когато почна програмата изрично си пишеше, че е по веднъж.

Според мен е станала грешка, ако са дали на някого два пъти.

Те и условията колко пъти ги сменят...

Връзка към коментар
преди 17 минути , dechy каза:

Един и същи линк, от един приятел можете да ползвате веднъж. Различни линкове, от различни приятели, можете да ползвате колкото си искате.

image.png.d637d3d4e7a048579494df9301ac91c9.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не зависи ли и какъв линк си ползвал? Т.е. ако си ползвал венъж 25$, а после ползваш 10% (и двата от различни приятели) за 1 вид ли се брои или за 2 различни? 

Знам, че ако си ползвал 10% от приятел и wizz /Revolut например се броят за различни. 

Връзка към коментар

От последното ни пътуване ми изплатиха 3 награди. Една от 25 лири, една от 40 канадски долара и една от препоръка от приятел. Това е заради минималната сума, другите ми места за настаняване бяха по-евтини. Препоръката от приятел е от мъжа ми, преди сме ползвали обратното, той резервира с препоръка от мен. Освен това съм ползвала и препоръка от друга приятелка, но сега условието беше да е над 100$. При следваща резервация над 100$ ще продължа да резервирам от линкове на приятели.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 14 часа, antea каза:

скептична съм и аз относно получаването на повече от един бонус от приятелски линк на профил

 

имам няколко такива, и въпреки че стоят в статус "Текущ – Потвърждаваме наградата ви"  - още не са минали резервациите, а не са директно отказани бонусите, в имейла с потвърждение на резервацията, и въпреки че вътре е отбелязано, че ще получа "наградата", има и съобщение:

It looks like you've made more than one booking using the link your friend sent you. That's not a problem, your bookings won't be affected. But you'll still only receive one referral reward.

 

със същия линк нямам друга резервация, просто в този профил вече е изплащан бонус по предишен линк

 

ще разбера със сигурност обаче чак в края на септември

 

И аз получих това,обаче досега съм получавала на друг акаунт 25$,25 евро,40 CAD,40NZD и препоръка от 1 мой приятел,за 2ри не даде.

Странно ми е,защото на този акаунт,който резервирах днес съм ползвала САМО 1 препоръка за 40 CAD.Как преди можеше,а сега -не?А може и да ги дадат,защото пише потвърждаваме наградата ви.Незнам,ще пиша края на месеца,когато  ги дадат или не.Ще ползвам спането след 5 дни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сега обаче не ме домързя и направих чисто нов акаунт ,където получих същия линк:

зглежда, че сте направили повече от една резервация с линка, изпратен ви от вашия приятел. Това не е проблем, резервацията ви няма да бъде засегната. Но ще получите само една награда за препоръка.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 25.06.2019 г. в 16:58, Alexander каза:

Аз получих преди седмица мейл с такава оферта, но чак днес след като прочетох тук реших да видя дали важи.

При мен условието е, да се направи резервация до 15.07.19 в страна където се плаща в евро.

Сега добавих офертата в пейпал и се запази в портфейла, пише си 20еур букинг.

Моя стар профил в букинг е испански, пейпала е испански и т.н.

Въпреки, че успях да добавя наградата в профила ми в букинг и си седи там, не може да се използва.

Спазвам всички условия, но когато дойде ред за плащане не намаля нищо. Влизах в профила си и има отметка вкл/изкл дали автоматично да се приложи, при налични изпълнени условия.

Нарочно пробвах и с по-висока цена, защото се усъмних, че съм малко на ръба, но пак не я прилага..с две думи да не съжалявате.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чакам си аз едни 25$ за покана от приятел (минала резервация май месец), а те все не идват и днес се поразрових да видя какво става. В профила на Booking пише "Наградата ви е на път към вас. Може да отнеме до 14 работни дни за обработка на наградата." Актуализирано на: 26 май 2019 г. Поразрових се в пощата си и намерих мейл от 05.06 от Booking, че "Вашата награда беше изплатена. .... Ако имате въпроси за плащането на наградата ви, винаги можете да се свържете с вашата банка или компанията на кредитната ви карта." Поглеждам отново сметката си в Revolut - няма превод.

Та въпросът ми е имате ли идея къде да ги търся тез парици и утре кой да подхващам в чата?

Връзка към коментар
Дани Магелани
На 30.06.2019 г. в 15:26, Ivan Ivanich каза:

Чакам си аз едни 25$ за покана от приятел (минала резервация май месец), а те все не идват и днес се поразрових да видя какво става. В профила на Booking пише "Наградата ви е на път към вас. Може да отнеме до 14 работни дни за обработка на наградата." Актуализирано на: 26 май 2019 г. Поразрових се в пощата си и намерих мейл от 05.06 от Booking, че "Вашата награда беше изплатена. .... Ако имате въпроси за плащането на наградата ви, винаги можете да се свържете с вашата банка или компанията на кредитната ви карта." Поглеждам отново сметката си в Revolut - няма превод.

Та въпросът ми е имате ли идея къде да ги търся тез парици и утре кой да подхващам в чата?

В профила трябва да имаш запаметена КК

 

Връзка към коментар

И аз от известно време не мога да ползвам вече никакви линковеот приятели. Изписва ми: You have already been referred. Опитах с чисто нов акаунт, успях с 1ви линк, но при втория (различен) пак ми казва, че съм препоръчана вече. В общите условия според мен е малко двусмислено написано, но мисля, че имат предвид: Можете да препоръчате 10 човека, но могат да ви препоръчат веднъж. 

Връзка към коментар
преди 9 минути , VesseloVesse каза:

Можете да препоръчате 10 човека, но могат да ви препоръчат веднъж. 

точно това е написано десетина пъти в темата, въпреки че има и хора, които не са съгласни 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Дани Магелани каза:

В профила трябва да имаш запаметена КК

 

Да имам запаметена КК, но когато видях, кажи речи преди месец мейла, че наградата е изплатена и след това в Booking, че са необходими до 14 дни за да я получа, реших, че толкова е технологичното време да се справят с бумагите или с каквото и да е там. Незнам има ли номер или как да питам в чата на Revolut правено ли е такова плащане към тях и в зависимост от отговора да започвам да се "дрънкам" с Booking или трябва да почна от Booking и какво да претендирам след като имам от тях мейл, че наградата е изплатена?

Ако някой се е сблъсквал с подобен казус да сподели или давайте идеи как да постъпя.

Връзка към коментар

те от Револют ако видят, че идват пари по ТВОЯТА сметка, ще ти ги дадат автоматично

Пиши на Букинг, че не си получил парите и така. Почваш отнякъде и разплиташ. Може и да провериш да нямаш грешка някъде в полетата, които си попълнил.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.