Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

На 2.07.2019 г. в 14:55, neuromancer каза:

точно това е написано десетина пъти в темата, въпреки че има и хора, които не са съгласни 🙂

 

На 2.07.2019 г. в 14:57, Фичо каза:

И което е по-съществено - написано е в сайта на booking :yes:

Написано е навсякъде, но аз разбирам защо хората не са съгласни или се двоумят- аз лично през основния си акаунт съм рефърваНА успешно минимум 15 пъти, с линкове от познати и непознати ( 40 cad, 25 usd, 25eur, 50Bgn, 10%, 15$и т. Н) Очевидно е бъг, който обаче фиксват избирателно. При мен не минават вече никакви линкове от месец-два, но познати продължават да си ползват различни през основния си акаунт при това. Та условията им един път не са вярно написани, втори път не са за всички. 😄

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 12 часа, VesseloVesse каза:

 

Написано е навсякъде, но аз разбирам защо хората не са съгласни или се двоумят- аз лично през основния си акаунт съм рефърваНА успешно минимум 15 пъти, с линкове от познати и непознати ( 40 cad, 25 usd, 25eur, 50Bgn, 10%, 15$и т. Н) Очевидно е бъг, който обаче фиксват избирателно. При мен не минават вече никакви линкове от месец-два, но познати продължават да си ползват различни през основния си акаунт при това. Та условията им един път не са вярно написани, втори път не са за всички. 😄

 

Не отричам, че стават грешки, но не може да се разчита на това

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здрасти,проверявате ли си букинг акаунтите?Защото днес ми се случи нещо много странно.Нулирали са ми всички награди,дори тези ,които съм получавала.

А имам и чисто нов акаунт,където довчера пишеше,че обработват наградата ми.А днес-"вие нямате награди".

Какво може да е станало?!?

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Вчера получих мейл да си въведа карта, за да ми изплатят поредната награда. Аз обикновено ги чакам тези мейли преди да си въведа карта в профила. Обаче след като я добавих, продължава да ми стои надписа - не сте въвели валидно средство.... и в секция награди, самата награда продължава да си стои в жълто с линк за въвеждане на карта. Пробвах 5 пъти, трих, добавях, тествах и с друга карта и все си стои така. До сега, в момента в който сложа карта и веднага се променя на - наградата е на път. Идеи? На някой случвало ли му се е?

Връзка към коментар
преди 2 часа, Oshko каза:

Вчера получих мейл да си въведа карта, за да ми изплатят поредната награда. Аз обикновено ги чакам тези мейли преди да си въведа карта в профила. Обаче след като я добавих, продължава да ми стои надписа - не сте въвели валидно средство.... и в секция награди, самата награда продължава да си стои в жълто с линк за въвеждане на карта. Пробвах 5 пъти, трих, добавях, тествах и с друга карта и все си стои така. До сега, в момента в който сложа карта и веднага се променя на - наградата е на път. Идеи? На някой случвало ли му се е?

В началото на юли въведох карта,която изтича август и пак така ми даваше-картата ви изтича,въведете валидно средство.Оставих го да си помисли хубаво🙂 и на другия ден вече картата беше приета и награта изплатена.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 18.07.2019 г. в 16:56, Olianata каза:

Здрасти,проверявате ли си букинг акаунтите?Защото днес ми се случи нещо много странно.Нулирали са ми всички награди,дори тези ,които съм получавала.

А имам и чисто нов акаунт,където довчера пишеше,че обработват наградата ми.А днес-"вие нямате награди".

Какво може да е станало?!?

Здравейте, имате ли развитие ? Днес и на мен се случи същото. Влязох в профила си за да въведа карта и след 2 часа гледам всички награди (около 4-5) са изчезнали ;(

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Нова промоции на Booking.com, отново с Energizer на тази страница:

 

https://www.energizerholidays.com

 

Поставете  в активното поле  код 7638900247893, попълнете имена и поща.

Получавате входяща поща с изискване да я потвърдите. Кликвате върху получения линк и получавате отново поща, в която има линк  водещ към награда 25 GBP при минимална стойност на резервацията 100 GBP и регистрация в жребий, за да спечелите настаняване за 30 нощувки за най-дълготрайната ваканция!

 

Късмет! 🙂

 

П.П.1 Имайте предвид, че ако сте ползвали кода за друга промоция в посочения сайт ще бъдете информирани, че не може да се възползвате.

П.П.2 Попадението е благодарение на @koliob и в тази връзка - проверяването на стари промоции често води до успех. Споделяйте!
 

  • Харесвам 11
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

При мен даде линк за 25евро при мин сума за резервация 100 евро само през френската версия,като използвах  кода на Таньо.През немската версия, изписа ,че промоцията е изтекла,а през британската първоначално прие данните ми,прати мейл за потвърждение,но като цъкнах на линка поиска код.Не прие използваният във френската версия.Както и да е,находката е много добра.

@Таньо,благодаря!

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар

Това като резервирате хотел в букинг ли се прави, или не е задължително веднага да се резервира? Ще правя резервация, но за октомври и все още изчаквам. Но мисълта ми е сега може ли пробвам с този код?

Връзка към коментар

Още снощи май се изчерпаха възможностите на този код.Иначе тази промоция тече и във финландската,норвежката,филипинската версия.В италианската е малко по-различна.Всъщност тeзи кодове са върху опаковките на продукти на energizer - батерии,зарядни устройства.Освен да посетя близката железария🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.