Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Аз вчера си въведох данните, излезе съобщението: Thank you for taking part in our longer lasting holidays promo!
Look out for an email with your unique Booking.com link and steps on how to redeem.

Но мейл все още няма нито в инбокс нито в спам/джънк папката.

Връзка към коментар
На 5.09.2019 г. в 12:14, The rider каза:

На моя линк има условие резервацията да се направи до 10 ноември. Не знам дали при всички е така.

При мен дойде имейл с линк за 25 паунда. Не съм правила още резервация.  Надявам се да платят. Дано не се счита линкът от приятел за използвано право в промоциите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Дани Магелани каза:

При мен дойде имейл с линк за 25 паунда. Не съм правила още резервация.  Надявам се да платят. Дано не се счита линкът от приятел за използвано право в промоциите.

Не се счита, това отива в графа други, това му е хубавото.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 5.09.2019 г. в 13:05, Милен Вълчев каза:

Този линк си работи https://www.energizerholidays.com/gb/en/

 Току що се регистрирах от този линк с имейл, който не ползвам в букинг и дойде веднага линка за 25£, но не виждам за какъв период важи и сума.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Stryper каза:

Преди малко получих линк от dk версия на сайта. Използвах поща, която не съм регистрирала в booking.com

 

 

преди 16 минути , Ivko каза:

 Току що се регистрирах от този линк с имейл, който не ползвам в букинг и дойде веднага линка за 25£, но не виждам за какъв период важи и сума.

 

На 5.09.2019 г. в 14:17, Oshko каза:

На мен вече три пъти са ми връщали по тези линкове, но вече не ми идват имейлите с линковете от Energizer, без значение от версията.

 

На 4.09.2019 г. в 20:49, Таньо каза:
🙂

 

П.П.1 Имайте предвид, че ако сте ползвали кода за друга промоция в посочения сайт ще бъдете информирани, че не може да се възползвате.


 

Не трябва да се дава мейл, който е ползван за регистрация в сайта или такъв, по който е получена награда от Букинг след ползване на промоционална връзка издадена от сайта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Ivko каза:

 Току що се регистрирах от този линк с имейл, който не ползвам в букинг и дойде веднага линка за 25£, но не виждам за какъв период важи и сума.

За резервации до 10.11., минимална сума 100 gbp.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivko каза:

А това къде го пише? Отворих условията на линка, но не прочетох тези неща?!

https://www.energizerholidays.com/gb/en/ Чети най-долу. Има и общи условия и въпроси и отговори.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

А как така всички успяха да си вземат линк само с един код няма логика. Според мен един код дава един активен линк и първия, който използва/резервира ще спечели, а останалите ще ***** супата

Връзка към коментар
На 6.09.2019 г. в 10:08, bad kid каза:

и аз стигнах до това съобщение, но мейли няма...пробвах и със смяна на IP...

ъпдейт-.последен отчаян опит с българска поща-...и се получи..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, Мари Николова каза:

Имам предвид един линк да се използва от няколко различни букинг акаунта.Някой дали е пробвал този вариант?

Не. Даже при отменена резервация не работи. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А някой резервирал ли е през приложението с този линк? До сега винаги от компютър резревирам, но сега забелязах,че като натиснах линка през телефона и ми отвори приложението и най-долу ми изписва това:

                                                           Untitledcsac.jpg

 

Дали пак ще важи наградата,че за този хотел имам остъпка допълнителна за резервация през телефона?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен ми пратиха код за кешбек по мейла, от букинг

Като вляза в приложението се появява винаги същото като при теб

Не съм резервирал още, аз букинг ползвам от дъжд на вятър, да не говорим, че от сума време чакам един кешбек

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
2 minutes ago, bad kid said:

 при минали резервации вижда ли се някъде в акаунта ако имат да изплащат паричен бонус, че не го виждам?

Вижда се. Там, където е името (горе вдясно) от менюто "Резервации" и после се появява секция "Моите награди" в хоризонтално меню точно под надписа Booking.com.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Ако на някой му върши работа - ето един линк за еднократно ползване от промоцията на Energizer:

http://booking.com/s/11vdrtesvr

Крайният срок за правене на резервация е 10 ноември, а кешбекът е € 25 при минимална сума € 100.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , koliob каза:

Ако на някой му върши работа - ето един линк за еднократно ползване от промоцията на Energizer:

http://booking.com/s/11vdrtesvr

Крайният срок за правене на резервация е 10 ноември, а кешбекът е € 25 при минимална сума € 100.

Използван е вече 👍

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.