Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 3 часа, jujo_si каза:

Energizer си направи антиреклама, 5 опита и нито 1 мейл. ще избягвам техните батерии 🙂

Кода, който се въвежда трябва да се вземе от опаковката на закупен продукт.

За всеки производител би било странно, ако един код е въведен 100, 1000 или 2000 пъти

и още по-странно ако даде толкова пъти код за 25 паунда отстъпка.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

ама на страницата пише да се въвежда баркода

който е един и същ за дадена разфасовка батерии

 

ПП обаче България я няма в списък с държави, та не знам, може да проверяват IP, адрес в букинг акаунта...

Връзка към коментар
преди 19 часа, neuromancer каза:

ама на страницата пише да се въвежда баркода

който е един и същ за дадена разфасовка батерии

 

ПП обаче България я няма в списък с държави, та не знам, може да проверяват IP, адрес в букинг акаунта...

Да, прав си но има причини за тези награди.

Едната със сигурност е рекламна, но има поне още една - в различни държави да проверят какви техни продукти се намират - особено дали са техни.

Имитацията и ползването на определени марка носи загуби на оригинала. Прост и лесен начин е да се прави проучване кои баркодове къде излизат и дали са реални е да се прави проучване по този начин - с награди. Не случайно менят непрекъснато държавите по тази промоция, а и не винаги пращат код за отстъпка.

Въпреки това аз имам регистрирани безпроблемно над десет кода и назад бях уточнявал какво не трябва да се прави при регистрацията /според мене/.

 

П.П. Мога да изпиша подробно каква информация носи баркода на продукт намирищ се в определена държава ако има интерес, но в момента не се сещам коя е точната тема...

Връзка към коментар

Вчера ни изплатиха кешбек за една резервация от английско IP (20 паунда + 10%) за резервация, правена по правилата, но тогава изписа текста:

It looks like you've made more than one booking using the link your friend sent you. That's not a problem, your bookings won't be affected. But you'll still only receive one referral reward.

В същото време имам една резервация за пътуване преди горното, при която излезе същият текст и която продължава да стои със статус, че проверяват дали е осъществена нощувката. Това понеже обсъждахме, че и на някой друг му се беше появил същият текст...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , Яничка каза:

It looks like you've made more than one booking using the link your friend sent you. That's not a problem, your bookings won't be affected. But you'll still only receive one referral reward.

Това и на мен ми го изписа на новoрегистриран Booking акаунт, който създадох специално за една резервация. Имейлът също беше новорегистриран за случая... 

Връзка към коментар

 

Преди 1 час, Яничка каза:

Вчера ни изплатиха кешбек за една резервация от английско IP (20 паунда + 10%) за резервация, правена по правилата, но тогава изписа текста:

It looks like you've made more than one booking using the link your friend sent you. That's not a problem, your bookings won't be affected. But you'll still only receive one referral reward.

 

В същото време имам една резервация за пътуване преди горното, при която излезе същият текст и която продължава да стои със статус, че проверяват дали е осъществена нощувката. Това понеже обсъждахме, че и на някой друг му се беше появил същият текст...

Това е някъв бъг.Кешбека си идва, щом е нов акаунта и не си правил друга резервация с покана. И на мен ми е изписвало, дори са ми се появявали разни минали резервации, които въобще не съм имал. 

А направена по правилата какво значи? Че в момента за 20£/10% е минимум, резервсцията да е 100£

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Branko каза:

А направена по правилата какво значи? Че в момента за 20£/10% е минимум, резервсцията да е 100£

Да, 100 паунда беше минимумът. Имах в предвид, че поканеният акаунт не беше канен повече от веднъж, както гласеше текстът, който излизаше т.е правилата на booking бяха спазени.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Резервирах 2 стаи през различни акаунти с награда по 25 паунда. Резервация без кредитна карта. Сега, за награда сложих 2 различни карти в двата акаунта. И .... изненада, получих 2 награди по едната карта, по другата нищо. Как е възможно?

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

20 € отстъпка с код OFR20 през този линк. Валиден е до 24 часа днес.

 

https://www.booking.com/index.fr.html?aid=1655204;label=emailnewsletter-link- 1655204 -click_device-dsk_campaign-cashback;sid=395b5021cb63abc5b45135b6c608d7d5;keep_landing=1&sb_price_type=total&

Редактирано от Таньо
несъответстващ линк
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 48 минути , Таньо каза:

Опитвам да правя резервация, но не намирам къде се въвежда кода.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Таньо каза:

Каква е минималната сума за нощувка и само веднъж ли важи?

 

П.С. Сега разгледах условията на промоцията, но не виждам нищо за 20€ и код. Пише, че ще получиш 4% кешбек и по 1 миля за всяко похарчено евро...

Цитат

Резервирайте сега и печелете награди!

Резервирайте сега и получете 1 миля за изхарчена сума от € 1

  • Трябва да предоставите своите данни от програмата за лоялност по време на процеса на резервация.
  • Вашите Flying Blue мили ще бъдат добавени поне 64 дни, след като престоят ви е завършен.
  • Вашите Flying Blue мили ще ви бъдат предоставени от AirFrance.

Резервирайте сега и спечелете 4% обратно

  • Трябва да имате профил в Booking.com, за да получите наградата си. Имейлът в профила трябва да бъде същия като този, използван за резервацията ви. Можете да създадете профила си, след като направите резервацията.
  • В процеса на резервиране трябва да поставите отметка в квадратчето „Искам да получа кешбек“.
  • Окончателният размер на сумата на кешбека е базирана на 4% от стойността на вашата резервация. Някои такси/данъци е възможно да не са включени в сумата, която също зависи и от обменния курс на валутата.
  • Ще са необходими поне 64 дни след престоя ви за обработката на сумата за получаване обратно
  • Може да отнеме месец или повече, преди вашата банка да възстанови сумата по сметката ви.

 

Редактирано от chandni
Връзка към коментар
преди 32 минути , chandni каза:

Каква е минималната сума за нощувка и само веднъж ли важи?

Симулирах резервация от профил с първо ниво джениус за около 200 евро.

Джениуса свали 10% и кода свали още 18 евро.

 

преди 38 минути , Цвете каза:

Опитвам да правя резервация, но не намирам къде се въвежда кода.

Аз намирам място за код като симулирам резервация с друг код за отстъпка - например за 10 % или за 15 долара.

Преди потвърждаване ме пита дали не искам да въведа друг код и в полето поставям такъв.

 

По-късно ще направя скрийншот.

 

P.S.

 

image.png.e603a2907dea1408fe59d319740a733f.pngimage.png.3f5b93948a720f527f701cdba63c5f84.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Таньо каза:

Симулирах резервация от профил с първо ниво джениус за около 200 евро.

Джениуса свали 10% и кода свали още 18 евро.

 

За бонус с партньрството на AirFrance ли говорим? Защото на мен от линка по-горе ми се отваря Booking с логaтa на Airfrance/Skyteam/Flying Blue Partner и обещават 4% кешбек + 1 миля за всяко евро, но не се споменава код... Да не е станало някакво объркване?

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , chandni каза:

За бонус с партньрството на AirFrance ли говорим? Защото на мен от линка по-горе ми се отваря Booking с логaтa на Airfrance/Skyteam/Flying Blue Partner и обещават 4% кешбек + 1 миля за всяко евро, но не се споменава код... Да не е станало някакво объркване?

и при мен така.

Връзка към коментар
преди 5 минути , chandni каза:

За бонус с партньрството на AirFrance ли говорим? Защото на мен от линка по-горе ми се отваря Booking с логaтa на Airfrance/Skyteam/Flying Blue Partner и обещават 4% кешбек + 1 миля за всяко евро, но не се споменава код... Да не е станало някакво объркване?

Отворих през този линк и опитах с кода по описания по-горе начин.

Остана само отстъпка от кода 18 евро, други бонуси не.

Връзка към коментар
преди 19 минути , Цвете каза:

и при мен така.

 

преди 16 минути , Marisha каза:

И при мен е така, на всичкото отгоре и цената се увеличава в сравнение с тази не през линка.

Кода е от пощата ми и е възможно да е личен.

По-горе описах начина, по който го въвеждам.

Връзка към коментар
Преди 1 час, chandni каза:

За бонус с партньрството на AirFrance ли говорим? Защото на мен от линка по-горе ми се отваря Booking с логaтa на Airfrance/Skyteam/Flying Blue Partner и обещават 4% кешбек + 1 миля за всяко евро, но не се споменава код... Да не е станало някакво объркване?

Да, грешката е моя. Омесил съм кодовете ...  😞

Извинeния на @Цвете , @Marisha , @koliob , @Мари Николова и всички, които неволно заблудих.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 29.09.2019 г. в 13:39, Oshko каза:

. И .... изненада, получих 2 награди по едната карта, по другата нищо. Как е възможно?

Да не би да си имал още една резезрвация с купон през този профил, или да си реферирал някого? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Фичо каза:

Да не би да си имал още една резезрвация с купон през този профил, или да си реферирал някого? 

Да, предишната резервация от този акаунт също беше с награда, която платиха преди 1 месец по въпросната карта, но след това махнах картата, след още време се случва новата резервация, след това получавам мейл, че нямам карта в акаунта и трябва да сложа и слагам друга и накрая наградата идва на онази, която е била сложена преди месец-два и отдавна махната. Но, както и да е, нали платиха...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 7.10.2019 г. в 13:54, Таньо каза:

image.png.d69557b1e8dac5becc3e2a1101a17b6f.png

 

image.png.3fcf117369dc9c290fe32f8c3eafde98.png

image.png.44306dc33e3ea6c938a5dcca5839510a.png

15 евро отстъпка при покупка 30 евро в магазина - този код някой ползвал ли го е при резервации в Booking? Работи ли?

Връзка към коментар

На мен ми изписва това в профила. Our referral programme will shut down on 15 Oct 2019
On Tuesday 15 October 2019 from 00:00 (CEST) your referral link will stop working. If your friend made a booking with your link before that time, you'll both still get your reward. All bookings made using a referral link after that time will not be eligible for a reward. 

 

Явно вече идва модата на купоните 🙂

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , darinamarinova каза:

 Our referral programme will shut down on 15 Oct 2019

Eeee, жалко :unsure::rolleyes: , много добри цени ставаха с тез линкове, стотици евра спестени, особено за еднократни нощувки почти нямаха равни. 
Ама то беше ясно, че рано или късно ще запушат дупката ..., даже нелогично дълго продължи купонът. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 8 минути , darinamarinova каза:

На мен ми изписва това в профила. Our referral programme will shut down on 15 Oct 2019
On Tuesday 15 October 2019 from 00:00 (CEST) your referral link will stop working. If your friend made a booking with your link before that time, you'll both still get your reward. All bookings made using a referral link after that time will not be eligible for a reward. 

 

Явно вече идва модата на купоните 🙂

Неееееее,цяла ера си отива!:cray::girl_cray2::blum2:

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.