Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Преди 1 час, darinamarinova каза:

На мен ми изписва това в профила. Our referral programme will shut down on 15 Oct 2019

Прерових няколко профила, но при мен не го виждам този текст. Къде точно го пише?

Връзка към коментар

@Таньо, пробвал ли си някой от кодовете на купони, които публикува? Аз симулирах резервация, но не виждам къде да въведа код преди плащане.

Връзка към коментар
преди 16 минути , Яничка каза:

Прерових няколко профила, но при мен не го виждам този текст. Къде точно го пише?

@Яничка на мен излиза при Refer friends and earn - над лотовете излиза на син фон. 

Clipboard01.jpg

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Яничка каза:

@Таньо, пробвал ли си някой от кодовете на купони, които публикува? Аз симулирах резервация, но не виждам къде да въведа код преди плащане.

Яни аз симулирах резервация и ми излезе отстрани (отляво) поле където се пише кода, но никой от посочените не сработи или самите кодове са единични и вече са използвани или има условия които не спазвам... 😂 Но Таньо знае най добре...и дано се включи с подробности 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Яничка каза:

@Таньо, пробвал ли си някой от кодовете на купони, които публикува? Аз симулирах резервация, но не виждам къде да въведа код преди плащане.

 

На 7.10.2019 г. в 12:08, Таньо каза:

Симулирах резервация от профил с първо ниво джениус за около 200 евро.

Джениуса свали 10% и кода свали още 18 евро.

 

Аз намирам място за код като симулирам резервация с друг код за отстъпка - например за 10 % или за 15 долара.

Преди потвърждаване ме пита дали не искам да въведа друг код и в полето поставям такъв.

 

По-късно ще направя скрийншот.

 

P.S.

 

image.png.e603a2907dea1408fe59d319740a733f.pngimage.png.3f5b93948a720f527f701cdba63c5f84.png

Не съм ползвал никой, но тези кодове имат лимит и рядко се задържат дълго активни. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За да получа 15 евро награда от refferel link, резервацията ми трябва да е над 120 евро. В този смисъл, могат ли да бъдат две, които да надвишават сумата или трябва да е една резервация?

Връзка към коментар

една трябва да е

две резервации с един линк даже няма да минат (в смисъл резервацията ще е ок, ама кешбек няма да има)

може да са два дена или две стаи или повече, но трябва да е една резервация

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Всъщост историята ми не е баш точно такава. На канещ акаунт, на който съм имала преди изплатени награди го виждам това МОИТЕ НАГРАДИ. Но това е нов акаунт, на който няма резервация, няма изплатени награди, въобще празен акаунт и в последните часове на програмата пратих два линка от него. В поканените си го има известието за награда, но при Канещия нямам и следа от сламка, нито на мейл, нито в акаунта, нищо.

Връзка към коментар

На мен постепенно ми изчезваше такава информация от акаунтите, доста преди да стане ясно, че ще прекратят програмата. Но гледам в самото потвърждение за резервация да има информация за дължимия кешбек - ако има такова потвърждение за поканения профил, получавам парите после и за канещия профил.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 4.09.2019 г. в 21:00, Таньо каза:

Ако някой вече е правил резервация през линк на еnergizer - крайният срок 10 ноември е краен за да направиш резервация или резервацията трябва да е минала дотогава?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Мари Николова каза:

Ако някой вече е правил резервация през линк на еnergizer - крайният срок 10 ноември е краен за да направиш резервация или резервацията трябва да е минала дотогава?

За 25 GBP при резервация 100 е 11.11.

За 35 CHF При резервация 140 изтече на 12.10.

Промоциите са за различни държава/валути имат срок, в който трябва се ползват, но веднъж резервирано с тях получаването на бонуса няма срок.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Таньо каза:

За 25 GBP при резервация 100 е 11.11.

За 35 CHF При резервация 140 изтече на 12.10.

Промоциите са за различни държава/валути имат срок, в който трябва се ползват, но веднъж резервирано с тях получаването на бонуса няма срок.

Да разбирам ли,че ако утре направя резервация с настаняване януари 2020 бонуса ще бъде изплатен( срока на въпросният линк от френската версия е 10 ноември)?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Мари Николова каза:

Да разбирам ли,че ако утре направя резервация с настаняване януари 2020 бонуса ще бъде изплатен( срока на въпросният линк от френската версия е 10 ноември)?

Да. Аз имам няколко с много по-далечни дати и навсякъде има потвърждение.

Още нещо: Засега Букинг отчита всеки различен линк като независим от предходния, т.е. изглежда, че по програмата могат да се ползват повече от един от един тип и повече от един от различни видове.

Дали ще ги изплатят е друг въпрос.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.