Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 27 минути , Oshko каза:

В момента само За 25 GBP при резервация 100 е 11.11 ли е активно.

По новата програма нещо има ли?

Има и други активни, но те са си от старите:

image.png.53c612cc7addda2ead8268619c7054bf.png

image.png.31b21e1ced7d429292900dc02e2af3f9.png

image.png.6a5b5a8d6fb073130edbe37585652233.png

image.png.65a843e48f716594d36721be6cb2af81.png

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Таньо каза:

Програмата на energizer приключи.

Но линкът, който ми се генерира, когато промото беше активно, е все още валидно за резервация, нали? Мисля, че при моят (отстъпка 30 евро при резервация от 120 евро) условието беше резервацията да е до 10.11.

Връзка към коментар
В момента, Stryper каза:

Моят е за 255 DKK. Случайно да помните каква е мин. сума?

1020 DKK. 

преди 50 минути , Яничка каза:

Но линкът, който ми се генерира, когато промото беше активно, е все още валидно за резервация, нали? Мисля, че при моят (отстъпка 30 евро при резервация от 120 евро) условието беше резервацията да е до 10.11.

Работи до тогава. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

От групите за booking кодове размотават ето този линк (да уточня, не съм го ползвала, с помощта на Google translate разбрах, че дава 4% отстъпка за booking) https://www.bonusway.pl/home 

Връзка към коментар

 

Your reward code:

1WVM5Z9VMF

Minimum spend is € 100. Book before October 26, 2019.

10% back offer with a maximum value of € 100.

 

Предполагам че може да се ползва веднъж ,така че най- бързият печели 🙂

Връзка към коментар
8 minutes ago, Capitan Morgan said:

Анулирай и давай отново 😜

Здраве да е. Така или иначе има много време до резервацията. С безплатно анулиране е. Нека някой се възползва.

Връзка към коментар

Току що резервирах няколко стаи през телефон, по-евтино, отколкото през компютър.

Тествах с няколко акаунта и браузери, през телефона винаги беше по-евтино, независимо от приложението или от браузер на телефона! Едни и същи дати и хотел.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
12 hours ago, Oshko said:

Току що резервирах няколко стаи през телефон, по-евтино, отколкото през компютър.

Тествах с няколко акаунта и браузери, през телефона винаги беше по-евтино, независимо от приложението или от браузер на телефона! Едни и същи дати и хотел.

То на някои си пише mobile price.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, Oshko каза:

Току що резервирах няколко стаи през телефон, по-евтино, отколкото през компютър.

 

Имат от няколко месеца опция хотелите да активират mobile rates с минимум 10% oтстъпка. Всеки хотел са си решава дали да се включи, а отстъпката се комбинира като:

Се прибавя към: Genius, Basic Deal, Last-minute Deal, Early Booker Deal, Free Nights Deal, and Secret Deal
Не се прибавя към: Deal of the Day or business booker. In these cases, the largest discount will be shown to customers.
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 17 минути , nazional каза:

Здравейте, има ли в момента активни кодове или линкове за намаление? За съжаление нищо работещо не успях да намеря.

десетина мнения по-нагоре, дадените от koliob

Връзка към коментар
преди 47 минути , Звелина каза:

Май наистина към днешна дата не вървят, намерих този за 30 долара и за 25 паунда, и нищо не дават.

 

@koliob,

би ли ги погледнал и ти, моля

Разбира се, че работят линковете и не ми задавайте безсмислени въпроси, защото няма да пиша тук повече.

Screenshot_20191104-151329.png.f0cd873b5cbe02530b36138c26b1eaa9.png

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар

Да, и при мен се отваря това

 Clipboard01.jpg.4b2eb6945a20325ad651cf3e2e7170d8.jpg

Обаче после като започна да търся хотел и долу вдясно се появява едно подаръче, на което като чукна излизат Правила и условия, в които пише това. От което следва, че няма да изплатят кешбек предполагам.

Clipboard02.jpg.6dfdf46ea651d02e88cc6e9b8ba784e4.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.