Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 15 минути , koliob каза:

Разбира се, че работят линковете

Screenshot_20191104-151329.png.f0cd873b5cbe02530b36138c26b1eaa9.png

Ахах :grin:, Джереми е легенда  направо, неколкократно съм го ползвал, господ здраве да му дава! :biggrin:

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 час, ivelina666 каза:

Да, и при мен се отваря това

 Clipboard01.jpg.4b2eb6945a20325ad651cf3e2e7170d8.jpg

Обаче после като започна да търся хотел и долу вдясно се появява едно подаръче, на което като чукна излизат Правила и условия, в които пише това. От което следва, че няма да изплатят кешбек предполагам.

Clipboard02.jpg.6dfdf46ea651d02e88cc6e9b8ba784e4.jpg

Няма как да разбереш дали ще получиш ако не направиш резервация. При Booking.com написаното и направеното много често се различават и всички разсъждения и догадки по въпроса са лишени от смисъл. 

 

Това, което със сигурност работи и сваля колкото си искаш % от цената почти съм го обяснил тук:

На 6.10.2019 г. в 18:52, koliob каза:

Напоследък има една приятна опция при резервации с безплатна отмяна за някои хотели. На последния екран излиза възможност за плащане с карта или Paypal при цена, намалена с 9%. Тази опция естествено я няма за всички настанявания. Кръстили са я "Early payment benefit". Ето един пример:

 

image.png.5f4cd69bf6198c62b6cfc4c0a139d618.png

image.png.091666e3119c384f3faee7c346ad4186.png

image.png.f050afcd0c93689a4b44de3da973e494.png

И цената с безплатна отмяна става с една идея по-ниска от тази без отмяна (290 срещу 297)..

Тази опция всъшност е нещо като отстъпката, която се получаваше преди време с линковете на Easyjet и Revolut за 8-10% намаление. Още тогава имаше един бъг, който повече от шест месеца не е отстранен и позволява това да се използва за значително по-големи намаления (до почти 100%). Единственото, което ще спомена е, че отстъпката остава константа като абсолютна сума при промяна в датите на резервацията. Не бих желал да отговарям на евентуални въпроси, свързани с този пост.

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

@Фичо и @koliob явно и аз съм проста, но не разбрах кой е Джеръми :scratch_one-s_head::scratch_one-s_head::scratch_one-s_head: 

 

Ако някой желае да го ползва, тъй като аз няма да мога (ако не стане, да ми пише някой желаещ да му препратя имейла)

 

Your reward code:

QEC4DWX1YQ

*Minimum spend is € 50. Book before November 11, 2019.

10% back offer with a maximum value of € 100 

FAQ от тук: https://bit.ly/2PNEWhV

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , darinamarinova каза:

@Фичо и @koliob явно и аз съм проста, но не разбрах кой е Джеръми :scratch_one-s_head::scratch_one-s_head::scratch_one-s_head: 

 

Сигурно не е въпрос на острота и тъпота, а вероятно не си обърнала внимание на картинките от постовете по-горе:


image.png.12b7c6de38b1e7be01c4fb2d9d8d5ed5.pngimage.png.d4e5989ea15487018a454effef258940.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 4.11.2019 г. в 15:33, Фичо каза:

Ахах :grin:, Джереми е легенда  направо, неколкократно съм го ползвал, господ здраве да му дава! 

Фичо, извинявай за тъпия въпрос, ама от Джереми никога не съм ползвала линк. Трябва ли да се прави нов акаунт?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

линковете на Джереми не са ли персонализирани линкове, както си ги знам от преди, по смисъла на зеленото съобщение по-горе, и освен това този тип реферали не ги ли спряха преди месец?

Връзка към коментар
преди 26 минути , neuromancer каза:

линковете на Джереми не са ли персонализирани линкове, както си ги знам от преди, по смисъла на зеленото съобщение по-горе, и освен това този тип реферали не ги ли спряха преди месец?

Изглежда не, работят си.

Връзка към коментар

Ами там горе пише

На 4.11.2019 г. в 10:31, ivelina666 каза:

Обаче после като започна да търся хотел и долу вдясно се появява едно подаръче, на което като чукна излизат Правила и условия, в които пише това (програмата е закрита)

а това

На 4.11.2019 г. в 12:06, koliob каза:

Няма как да разбереш дали ще получиш ако не направиш резервация. При Booking.com написаното и направеното много често се различават и всички разсъждения и догадки по въпроса са лишени от смисъл. 

според мен е wishful thinking, поне докато някой не репортне, че е получил бонус и след закриването на програмата

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Oshko, блогерските линкове нали може да се ползват от акаунт, който преди е ползвал покани по рифърал програмата? Блогерските би трябвало да са отделно?

Връзка към коментар
преди 3 часа, Яничка каза:

Фичо, извинявай за тъпия въпрос, ама от Джереми никога не съм ползвала линк. Трябва ли да се прави нов акаунт?

Зависи дали си ползвала вече такъв тип референтен линк. 
Аз, за всеки случай, си провя нов  акаунт, отнема 2-3 мин. :smile3:

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, bad kid каза:

Някой получи ли кеш-бек от Energizer?

Да

преди 2 часа, Яничка каза:

@Oshko, блогерските линкове нали може да се ползват от акаунт, който преди е ползвал покани по рифърал програмата? Блогерските би трябвало да са отделно?

Отделно са

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
преди 18 минути , Olianata каза:

Сега вече с днешна дата НИЩО не работи при мен.🤔

Мда, така изглежда.

Но имам да получавам по 2 резервации от Ноември и сега ми поискаха карта, значи ще дойде награда.

Връзка към коментар

Мдааа :unsure: , мандалото май хлопна :sad: - даже и линковете на легендарните :biggrin: Джереми и кака Меган от Нова Зеландия вече не работят... Здраве да е, доста парички спестихме покрай тази кампания. 
Дебнем следващият заек откъде ще изскочи. :rolleyes:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Днес ми пристигна и последният кешбек 40NZD за резервация, направена на 07.11.   Струва ми се, че нямам нито една резервация през референтен линк, по която да не се получи дължимото! Хубава програма беше! :smile3:

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

На мен също ми пристигна последният кешбек от 30 долара (мисля, че трябва да благодаря на Мегън ако не се бъркам) направен за резвервация на 10 декември, доста бързичко 🙂

Връзка към коментар

Ако сте или имате познат в САЩ, ще спечелите Google Nest Mini при резервация над 150 долара до 20ти януари. Може дори и при ползването на промокод. Повече за офертата тук: https://www.booking.com/googlenest.html 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.