Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 25 минути , Bellaero каза:

Хм, за съжаление вече имам една резервация с 75€. Сега четох пак темата и явно не мога два пъти да се възползвам. И друг акаунт да направя, той пак трябва да е с моите имена и карти.

Аз направих втори - на мъжа ми, с негова карта.

По-назад в темата някой каза, че може само веднъж да се ползва този бонус.

Връзка към коментар

Като и ако пробвам, ще споделя. Лошото е, че хотелът, който съм избрала е с предплащане. И ако не ми върнат париците не ме устройва никак :)

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар
преди 5 минути , Bellaero каза:

И ако не ми върнат париците

Ако направиш и двете резервации на твое име, с един и същи акаунт, няма да ти върнат 2 кешбека.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Bellaero каза:

Не, имах предвид ако пробвам с друг акаунт, но пак с моето име и карти. Само нов акаунт с нов мейл.

 

Ако аз реализирам контрола бих засякъл КК (ДК) т.е. пробвай с друг акаунт и друга карта. Не ми се вярва да те гепят по име.

Връзка към коментар

пък аз, преди да използвам линка за 75, няколко дни бройках един апартамент на морето, който ми трябваше за 3 нощи, и цената все беше по 112 евро на вечер, и супер много исках да му се вдигне с 2-3 евро някакси, за да го разбия на 2 нощувки, които да букна аз, и още една, която да букне мъжът ми през линка за 40 - та за пръв път ме хвана яд, че няма както при нискотарифните авиокомпании с какво да надуя опционално цената, я някое местенце, я багажче :lol: закуската си беше включена в цената и не можех и с нея да си играя - и така... седях и гледах как за 1 евро не се получава схемата, пък накрая викам "ай стига алчна -_-" и си го взех наведнъж за 3-те нощи.... той пък се оказа явно последния възможен такъв апартамент, защото веднага изчезна от сайта и вече от 5 дни се предлагат само по-скапани опции с доста по-високи цени, така че всяко зло за добро :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

aneta, нямаше ли да е по-добре мъжът ти да букне втората разбивка с линка за 75 ? Няма ли да е по-добре две намаления за 75 или тази оферта важи за две и повече нощувки?

Връзка към коментар
преди 12 минути , antea каза:

от известно време 80 долара са по-малко от 75 евро :)

Аз пак не съм разбрала,мисля, че иде реч за 40 и 75 евро.

А то, какво е всъщност - 40 долара, пък 75 евро ли?

Понеже резервациите, дето ги правя из Скандинавско,  всичките са над 225, обещаха ми по 75 евро, та си мислех, че всичко е евро.

Тогава, ти си си права!

Пък да видим накрая, да не стане като миналия път.:O

Като във вица - "пак ми откраднаха куфара ".:lol:

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Александра, не си се объркала. Има два линка - един за 40$ от 80$ и друг за 75 евро от 225 евро. А ти нали от различни акаунти си ползвала тази отстъпка? Ако да , би трябвало навсякъде да ти върнат обещанато.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , silvia_b каза:

Александра, не си се объркала. Има два линка - един за 40$ от 80$ и друг за 75 евро от 225 евро. А ти нали от различни акаунти си ползвала тази отстъпка? Ако да , би трябвало навсякъде да ти върнат обещанато.

Тя Александра знае, че са различни линковете, даже ги сподели в последните мнения, за да не се рови назад в темата. Просто не е обърнала внимение, че 75 те са в €, а 40-те - в $. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , silvia_b каза:

Александра, не си се объркала. Има два линка - един за 40$ от 80$ и друг за 75 евро от 225 евро. А ти нали от различни акаунти си ползвала тази отстъпка? Ако да , би трябвало навсякъде да ти върнат обещанато.

Да, аз линковете ги взех точно от твоя пост на 4 - та страница.

 

В момента, chandni каза:

Тя Александра знае, че са различни линковете, даже ги сподели в последните мнения, за да не се рови назад в темата. Просто не е обърнала внимение, че 75 те са в €, а 40-те - в $. :)

Наистина не съм довидяла,  че едното е долари, а другото евро.Нали ползвах само този за 75.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Така де така, аз исках да натъртя точно на " че 75 те са в €, а 40-те - в $ "  :)

 

Иначе припомням , че има и  25/50$  , който за по-евтини нощувки също е идеален. Скоро го търсих за нощувка, която за малко не се класираше за -40.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 6 минути , Божидар каза:

Искам да резервирам хотел но плащането ще се извърши по време на настаняване дали ще ми преведат после парите в картата.

Да.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.