Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 39 минути , Костов каза:

 

Ако резервирам две стаи, в един хотел, през профила ми на стойност 80 USD ще ми бъде ли изплатен бонуса от 40 USD? 

Да. Преди три седмици бях резервила три стаи в хотел в Одрин.  7-8 дни след нощувката вече имах бонуса от 40 USD в кредитната ми карта. Така, че това не е проблем.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой пробвал ли е да плаща с кредитна карта Diners и да е получил бонуса по нея?

 

И по принцип, плащате ли с Дайнърсите в Booking.com? Аз не намирам начин да я запазя като платежно средство - в опциите на падащото меню липсва. Но плащане май ще мине. С дебитна MasterCard на Пощенска може да се плати, но тя не е кредитна, каквото е изискването за получаване на бонуса.

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар
преди 20 минути , rik4o каза:

Някой пробвал ли е да плаща с кредитна карта Diners и да е получил бонуса по нея?

 

Не е възможно. Задължително условие за кешбека е картата да е Visa или Mastercard. Това в профила в Booking е само какви са ти предпочитанията. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 35 минути , rik4o каза:

Някой пробвал ли е да плаща с кредитна карта Diners и да е получил бонуса по нея?

 

И по принцип, плащате ли с Дайнърсите в Booking.com? Аз не намирам начин да я запазя като платежно средство - в опциите на падащото меню липсва. Но плащане май ще мине. С дебитна MasterCard на Пощенска може да се плати, но тя не е кредитна, каквото е изискването за получаване на бонуса.

To за бонуса няма значение с какво плащаш, а какво е запаметено в профила. Само Виза и Мастъркард. И няма изискване да е кредитна, няколко човека са писали, че са получили бонуса по дебитна. Аз получих по Револют, което не съм сигурен за какво се брои (плащането беше на място в кеш)...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 4.06.2017 г. в 9:05, Алекс каза:

...той автоматично получи genius membership ...Успя да се възползва и от намалението за genius членовете. Само веднъж преди това беше правил резервация през профила си :) Ако някой все още няма genius membership може да пробва дали ще се активира и при него.

Пробвах... и стана. Благодаря! :-)

 

 

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Като си преглеждам резервацията в букинг видях че пише -промяна на име, промени дати и т.н.  Какво означава това, че мога да сменя името на човека на когото е резервацията? Примерно аз правя резервация от моя профил и ако е за някой друг после пиша неговото име? Това без никакви такси ли е? Няма да правя нищо такова или пък да сменям дати/ тя резервацията е без право на анулиране/, само принципно да си знам за друг път може ли да се прави промяна на име. Нали се сещате... примерно да правя резервация за някой който няма профил, няма карта, а да се ползва от моите цени.

Връзка към коментар

Нали от тук отваряте линковете http://www.exbir.de/das-ist-aktuell-extrem-billig/13274-booking-dollar-rabatt.html ?

кликнах линка за 75 евро, но ми дава, че ще ви върнат 40 долара, а резервацията е за 235 евро :huh: Що така?

Връзка към коментар
преди 1 минута , bad kid каза:

Нали от тук отваряте линковете http://www.exbir.de/das-ist-aktuell-extrem-billig/13274-booking-dollar-rabatt.html ?

кликнах линка за 75 евро, но ми дава, че ще ви върнат 40 долара, а резервацията е за 235 евро :huh: Що така?

https://www.booking.com/index.bg.html?aid=339530;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YRJR2a5OI-C65IcxO70gaeZmOjc1ilaUj4qeLZC0C-p_YpeGAiJOU48IrvwH0xPTug;sid=e50e07951ba545b69ed43accf8ed06a5;sb_price_type=total&

Връзка към коментар

Пак съм аз с въпрос :)

Значи, направих нов профил, направих резервация. Но беше без карта и цъкнах резервирай, като мислех, че на следваща стъпка ще ми иска номер на карта. През цялото време ми изписваше, че ще имам бонус от 40 долара. Вече имам потвърждение на резервацията и там нищо не пише. Къде да напиша номер на картата сега?

В мейла за потвърждение също пише, сега видях. Може би ще ми пратят втори мейл да искат картата ли?

 

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар

Аз получих само мейл за потвърждение на резервацията, но не й за връщане на сума. Надявам се да няма проблем, но и предвидливо си направих снимки.

Редактирано от Vyara
Връзка към коментар

Дори на български беше мейлът. Не помня в резервацията в букинг май също имаше едно зелено квадратче където го пишеше. А сега в резервацията нямам нищо, само в потвърдителния мейл от букинг.

Връзка към коментар

Когато правите резервация през линковете за кешбек, на самото потвърждение си пише, че след настаняването ще получите $40/€75 - можете да си го разпечате, за да не възникне промяна като с безплатните входове. 

 

Ако не сте си го принтирали при резервацията, можете да го направите сега. 

 

NB!!! Ако отворите директно Booking и отидете на потвърждението, там няма да пише нищо за кешбека!!! За да излиза информацията за кешбек, е нужно да отворите Booking следвайки линковете за отстъпка. Единствено тогава ще се появи информацията за очаквания кешбек по резервацията. Същото е и за Wizz точките. Ако влезете през линка на Wizz в Booking, ще виждате резервациите, направени през техния referral със съответния брой Wizz точки, които ще получите след настаняването. Ако минете през друг линк или директно отворите Booking, няма да ви показва Wizz точките. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 10 минути , Bellaero каза:

Пробвах сега, пак не го пише никъде в резервацията ми в букинг. Хммм

Ако си резервирала през линка и си влязла в Booking през някой от линковете, за да отвориш потвърждението си, трябва да го виждаш.

123.png.c829f12646566b262b0624e952674af5.png

П.С. Ако натиснеш Print confirmation, на разпечатката наистина я няма информацията. Трябва скрийншот от отвореното потвърждение - тази последна страница.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.