Прескочи до съдържание

Лято в Белград


Препоръчани мнения

Здравейте! Тъй като за лятото планирам да си направя подарък-екскурзия за рд и избрах в Белград да го отпразнувам. Искам да ми препоръчате някое хотелче в центъра на града (близо до забележителностите), но да не е много скъпо. Нямам някакви огромни изисквания (може би само wi-fi и паркинг да има). Нещо от типа 200лв (+/- някой друг лев) за 2нощувки за 5човека. Благодаря предварително. 

Прегледах много сайтове и оферти, но искам мнение, което да не е от преди 7,8години. 

Връзка към коментар

Миналата година отседнахме в този апартамент, бяхме 5-ма души https://booki.ng/2rGDTlA. Мястото е хубаво :) Нямаше проблем да паркираме на улицата зад сградата, без да плащаме допълнително. 

Връзка към коментар
преди 15 часа, Polina каза:

Искаш хотел за 100лв на вечер за двойна стая или за петорна? Хостелите погледна ли ги?

100лв на вечер за 5човека, може да не е точно 100лв, бих била склонна да дам още по 25-30лв на вечер допълнително, но за мен хотела не е толкова важен като обзавеждане, луксозност, екстри и тн, на мен ми е главно за нощувка и закуска, тъй като през цялото време мислим да сме навън и да разглеждаме забележителности (единствено интернет и паркинг бих искала да има), но и все пак да не е някаква съборетина де☺

Връзка към коментар
преди 2 часа, venceremos каза:

Миналата година отседнахме в този апартамент, бяхме 5-ма души https://booki.ng/2rGDTlA. Мястото е хубаво :) Нямаше проблем да паркираме на улицата зад сградата, без да плащаме допълнително. 

Попадала съм на него преди като съм разглеждала оферти, определено ми харесва и като цена, и по снимки, и допълнителни екстри. И сега след като Вие сте останали доволни мисля да го имам предвид. Благодаря за мнението!

Връзка към коментар

От опит знам,че за Белград понякога излиза по-евтино да резервираш от местни сайтове,а не през големите платформи.

Същия апартамент излиза в ето този сайт,давам само идея,може да не е по евтин за твоите дати.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Мари Николова каза:

От опит знам,че за Белград понякога излиза по-евтино да резервираш от местни сайтове,а не през големите платформи.

Същия апартамент излиза в ето този сайт,давам само идея,може да не е по евтин за твоите дати.

Благодаря за съвета, не се бях замисляла за това. Тъй като това ще е първият път, когато сама ще организирам екскурзия извън България (ходила съм в сеседните държави, но само за по няколко дни и то тогава родителите ми имаха грижата за всичко) и за това бих искала малко съвети от по- опитните и запознатите от мен.☺

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.