Прескочи до съдържание

Здравейте,чудесен форум!


Препоръчани мнения

Здравейте,казвам се Мартин,на 28 години съм,зъболекар съм по професия.Иначе обичам да спортувам,да обикалям,общо взето гледам на два месеца веднъж да ходя някъде на екскурзия.Какъв късмет извадих,че намерих този форум!Може да ми е много полезен

  • Харесвам 17
Връзка към коментар
преди 6 часа, ruwenzogy каза:

Гледай и ти да си полезен като направиш някоя безплатна пломба....

Оги, извинявай, ама това е твърде неуместна забележка към нов член, даже и да е опит за шега. А не е обозначена като такава. Търсенето на аванта от членовете според занаятите, с които си вадят хляба, не е сред целите и ценностите на форума.

Редактирано от домосед
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 23 часа, DoktorB каза:

Какъв късмет извадих,че намерих този форум!Може да ми е много полезен

Добре дошъл на най-хубавото място:ok:, което с абсолютна сигурност заявявам, че ще ти е много полезно:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здрасти Марто и добре дошъл! 

Пломби няма да искам, но пък с най-голямо удоволствие те каня да изпием по бира на нашата сбирка следващата седмица. Така де, да те смесим с останалите усмихнати Магеланци. Официално си поканен! 

Това е темата, ще се радвам да се запознаем и на живо: 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 23 часа, DoktorB каза:

Здравейте,казвам се Мартин,на 28 години съм,зъболекар съм по професия.Иначе обичам да спортувам,да обикалям,общо взето гледам на два месеца веднъж да ходя някъде на екскурзия.Какъв късмет извадих,че намерих този форум!Може да ми е много полезен

Охоооо,  добре дошъл!Викаш, между отворените усти и по някое пътуване! И аз така, и аз така!:dancing:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, домосед каза:

Оги, извинявай, ама това е твърде неуместна забележка към нов член, даже и да е опит за шега. А не е обозначена като такава. Търсенето на аванта от членовете според занаятите, с които си вадят хляба, не е сред целите и ценностите на форума.

Ама ти сериозно ли?  Къде трябва да я обознача като шега...Нима можеш да допуснеш, че ще искам някой да ми прави подобни услуги.    Това е, като новите присъстващи на сбирките да плащат сметките .  Хахахаа 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 час, ruwenzogy каза:

Ама ти сериозно ли?  Къде трябва да я обознача като шега...Нима можеш да допуснеш, че ще искам някой да ми прави подобни услуги.    Това е, като новите присъстващи на сбирките да плащат сметките .  Хахахаа 

Ама новите не плащат ли сметките вече? Поли, излагаш се, я стегни редиците!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 1 минута , Tedy каза:

Плащат, тя Поли неслучайно вече ги кани още с представянето. :lol::lol: А след третата бира може и някоя пломба да уреди. :girlhaha:

Точно.. Всичко е въпрос на майсторлък. :) Няма от вратата да го подхванем, я... :) Пък и на пиене нося, тъй че и договорките ще ги оставим за след третата - четвърта водчица... ;) 

@Георги Матеев с теб на водчици ли ще се почнем тоя път? 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Както е тръгнала темата, да не излезе, че сме някакви долни пияници :lol:

Марти, остави какво се пише тук, ами направо идвай на сбирката в четвъртък, за да се убедиш сам колко сме готини и забавни :good:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.