Прескочи до съдържание

Здравейте на всички :)


Препоръчани мнения

Радвам се, че най-накрая се реших да се присъединя към вас и чудесното общество, което сте си организирали :) Казвам се Борислав, на 30г. от София, и все още набирам скорост в света на пътешествията. Живял съм по няколко години в Германия и Франция, а езиците, които използвам са английски, френски и испански (като последният ми е наистина много любим).  Винаги ми е харесвало да откривам нови места и да си общувам с хора, които имат различна култура и поглед върху света, но истински се запалих по пътуването преди три години, когато имах възможността да посетя Тайланд за първи път.

 

За мен пътуването е не толкова туристическо изживяване колкото възможност да опознаеш един друг тип живот и да срещнеш нови личности, с техните истории, вярвания и опит. Може би и затова, в момента соло пътешествията ми се струват най-привлекателни. Те просто ми дават неограничената свобода да опитвам всичко, което ме мотивира отвътре и да откривам себе си все повече и все по-надълбоко чрез това, което правя и чрез тези, с които се срещам по пътя.

 

В рамките на автентичното преживяване, изключително удоволствие ми доставя да опитвам  традиционна кухня (в колкото се може по-голямо разнообразие и натурален вид), да си общувам открито с местните (по всички теми от живота), както и да откривам красиви, непопулярни плажове, които ми позволяват да се заредя и успокоя чрез чистата природа.

 

С удоволствие и интерес ще чета вашите истории за приключения из целия свят, както и полезната информация, която толкова добре сте организирали в помощ на всички нас, които обичат да пътуват. В същото време, ако се удаде възможност да бъда полезен на някого с моя скромен опит бих бил наистина щастлив да се включа с информация, съвет или някоя интересна история. Надявам се, също така, да успея скоро да ви разкажа и за една идея свързана с пътуване (и насочена към хората, които пътуват) върху, която работя в последните няколко седмици.

 

До скоро :) 

  • Харесвам 24
Връзка към коментар
преди 16 минути , Boreto каза:

 Може би и затова, в момента соло пътешествията ми се струват най-привлекателни. Те просто ми дават неограничената свобода да опитвам всичко, което ме мотивира отвътре и да откривам себе си все повече и все по-надълбоко чрез това, което правя и чрез тези, с които се срещам по пътя.

 

С удоволствие и интерес ще чета вашите истории за приключения из целия свят, както и полезната информация, която толкова добре сте организирали в помощ на всички нас, които обичат да пътуват. В същото време, ако се удаде възможност да бъда полезен на някого с моя скромен опит бих бил наистина щастлив да се включа с информация, съвет или някоя интересна история. Надявам се, също така, да успея скоро да ви разкажа и за една идея свързана с пътуване (и насочена към хората, които пътуват) върху, която работя в последните няколко седмици.

 

До скоро :) 

Добре дошъл на най-хубавото място:ok: Колкото и да пътуваме, винаги сме жадни за приключенията на другите, дори и пет реда да напишат. Така че,  пробвай се смело и пиши. А, относно соловите пътувания, моето мнение и практикуване съвпада с твоето. Подхвърлянето за идеята вече възбуди любопитство, довърши я и я давай насам да я тестваме :)

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Благодаря за приветствието на всички! 

 

29 minutes ago, Емика said:

Добре дошъл на най-хубавото място:ok: Колкото и да пътуваме, винаги сме жадни за приключенията на другите, дори и пет реда да напишат. Така че,  пробвай се смело и пиши. А, относно соловите пътувания, моето мнение и практикуване съвпада с твоето. Подхвърлянето за идеята вече възбуди любопитство, довърши я и я давай насам да я тестваме :)

 

Радвам се, че във форума има и други ентусиасти на тема соло пътешествия :) Със сигурност има неща, за които можем да сме си взаимно полезни. Що се отнася до писането, ще се опитам да се ориентирам бързо във форума и ако мога някъде - ще се включа с радост :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре дошъл!

Ще се радваме да ни разкажеш за идеята си дори и на живо на някоя от месечните ни сбирки. Например утре (четвъртък) ;)

 

(@Polina, може да се промотираме и като туристическа атракция за чужденци. Нещо като coachsurfing, ама на маса :drinks::lol:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.