Прескочи до съдържание

Сейшели, кой сезон е най-добър


Oshko

Препоръчани мнения

Прочетох доста за времето там. Накратко, трябва да избирам между сезон, когато вали повече и сезон, когато духа повече.

Какво търся аз- да е топло(дори и много), това явно не е проблем, да не вали - тук вероятно трябва да се избягва Декември, Януари и Февруари и да не е прекалено ветровито. Това с вятъра не си го представям на практика, за това и отварям темата. Ако духа, така че ти вдига пясък в очите е гадно, ако има големи вълни и размътва лагуната, също е гадно, защото прозрачната вода е много по-красива. А най-вероятно ще имам възможност за отпуск точно през нашето лято - Юни-Септември.

Моля, ако някой е ходил във ветровития сезон, да сподели лични впечатления.

 

Редактирано от Oshko
Връзка към коментар

Сейшелите нямат слаб сезон. Имат само промяна на посоката на вятъра, която влияе на натрупването на водорасли по плажовете.

Ползвай го като отправна точка за избора на страна и време.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

И аз много се чудих и какво ли не четох по въпроса с времето и сезоните, в крайна сметка избрах началото на октомври. По-точно от 30.09-8.10 ще сме там. Доколкото разбрах няма "най-добро време" за ходене там, целогодишно времето има недостатъци и трябва да мислиш спрямо предпочитанията си кога да отидеш. И късмет трябва :)

Редактирано от Надето
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.