Прескочи до съдържание

Амстердам до Кабо Верде от 230 евро


Препоръчани мнения

Публикувано: (редактирано)
Връзка към коментар
преди 47 минути , Таньо каза:

@Таньо, как го правиш. Поздравления. тези няколко дни си източник на супер оферти за билети. Жалко, че аз не можах да се възползвам. Но ще продължавам да обръщам внимание на линковете, които публикуваш.

 

Тъй като transavia ми е позната - погледнах директно на техния сайт. Цените са им същите т.е. в конкретния пример не виждам предимство да минава човек през посредници ... или греша?

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 32 минути , ven62 каза:

@Таньо, как го правиш. Поздравления. тези няколко дни си източник на супер оферти за билети. Жалко, че аз не можах да се възползвам. Но ще продължавам да обръщам внимание на линковете, които публикуваш.

 

Тъй като transavia ми е позната - погледнах директно на техния сайт. Цените са им същите т.е. в конкретния пример не виждам предимство да минава човек през посредници ... или греша?

Източника на оферти за билети е "ТАБЛИЦАТА" на @macf1an . Всеки има достъп до нея и е чудесно, когато/ако добрите попадения се споделят.

В горното търсене http://www.momondo.de   е търсачка, която насочва към към шест /в случая/ места от които могат да се закупят билети с разлика в цените +/- 2 евро. 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 6 минути , Таньо каза:

Източника на оферти за билети е "ТАБЛИЦАТА" на @macf1an . Всеки има достъп до нея и е чудесно, когато/ако добрите попадения се споделят.

В горното търсене http://www.momondo.de   е търсачка, която насочва към към шест /в случая/ места от които могат да се закупят билети с разлика в цените +/- 2 евро. 

Да, ясно.

т.е. Не, ... не съвсем.:) тая "таблица" съм я срещал да се споменава няколко пъти по форума, но съм останал с впечатлението, че или е нещо статично, или сложно, или ...   Тия дни ще се дообразовам.  :)

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 32 минути , ven62 каза:

Да, ясно.

т.е. Не, ... не съвсем.:) тая "таблица" съм я срещал да се споменава няколко пъти по форума, но съм останал с впечатлението, че или е нещо статично, или сложно, или ...   Тия дни ще се дообразовам.  :)

 

Образоването предполага натрупване на знания и прилагането им, но нито едно знание няма стойност ако не е споделено. :)

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.